עסקים וירטואלים והעולם האמיתי

myeran

New member
עסקים וירטואלים והעולם האמיתי

SL הינה פלטפורה טובה מאוד לעשיית כסף אמיתי, רק אם מתייחסים אליה כפלטפורמה שיווקית ואני אסביר את כוונתי: המשחק משמש כלוח לבן כמו בילבורד לפרסומת כמו שלטים בצידי הדרך וכמו זמן אויר בתוכנית רדיו או כמו דברים אחרים שלא עולים לי כרגע בראש. רק אנשים עם ראיה שיווקית ונגישות לתחום הפירסום יכולים לנסות ולעשות כסף אמיתי ורציני בתחום הזה. משחק שמגלגל 2 מיליון $ ביום ונימצא רק בעליה בהחלט שווה תשומת לב נוספת לנושא. עכשיו מגיע ה "אבל" הגדול: מי שעושה את הכסף הם חברות פיתוח ופרסום. חברות פיתוח של SL ומתחרות שלהם ומצד שני חברות פרסום שיש להם כח ויכולת להגיע לתקציבאי פרסום בחברת הפרסום הבין לאומית ולהגיד להם שימו כסף על פרסום במשחק. אני לא יודע למי יצא פה לעבוד מול חברת פרסום או לדבר עם חברת פרסום אבל אני בטוח שלרוב החברים פה לא יצא לגשת ולנסות להוציא כסף מחברת "הוט" או להיות בפגישה עם חברת "יס" ולשכנע אותם להשקיע בטירוף שלך ותוסיפו לזה שאין לכם גב רציני כמו להגיד למשל "אני מדבר מטעם ידיעות אחרונות" שימו 10K$ בפרסום זמני במשחק. דעתי האישית הינה שאפשר לעשות כסף אבל בהחלט צריך ידע ולא רק לבנות תיק יפה ולמכור אותו (אם בכלל) בחצי שקל אחרי שהשקעת שעות בבניה שלו. מכיוון ואני מכיר את התחום ואני מאמין שיש מקום לנסות להשתלב בו מבחינה עסקית אני אשמח לשמוע רעיונות דעות ותגובות בנושא. הכי חשוב לא לשכוח להינות מהנושא, הרי קודם כל זה משחק ואחרי זה לעשות ממנו מליונים. אז תמשיכו להינות ואני מוכן כמובן לשתף אתכם אם מישהו ירצה להמשיך לשמוע את הקישקושים שיש לי על עסקים וירטואלים ועולמות אמיתיים.
 

oferedry

New member
עסקים וירטואלים

גם לדעתי SL הנה פלטפורמה מתאימה לעשיית כסף, אך כמו שציינת (ואני מכיר את הסיטואציה וההרגשה ממקור ראשון) שללא גב רציני - קשה עד בלתי אפשרי לדחוף את הרגל בדלת בתחום הפרסות ומשרדי האינטאקטיב. הפתרון הוא ליצור נישה בתוך SL שתמשוך המון שחקנים, ושם ליצור (מעבר לנישה) גם את הפלטפורמה הפרסומית. כאמור - נדרשת הוכחת מסה קריטית של גולשים. אני מאמין שיש לי רעיון מתאים. אני מחפש מישהו /מישהי תותח/ית בפיתוח ועיצוב בתוך סביבת SL . אשמח לקבל תגובות.
 

myeran

New member
נישה או מסת שחקנים?

האם נישה זו מסה או נישה הינה חלק ממשהו גדול יותר כמו מסעדות לעניניי טעם? בנוסף אם ניצא מתוך הנחה שאין מסחר גדול בכסף אמיתי בין שחקנים, מהסיבה שהרבה מוצרים מושגים בחינם אז אחרי שמראש אתה מצמצם את קהל המטרה שלך, ברור שגם הפניה והמכירה למספר האנשים הפוטנציאלים קטן. ועדיין אתה אומר שאתה רוצה לפנות לנישה ולהגיע למסה של אנשים (מעניין). מהוא סכום כסף חודשי לדעתכם שצריך להרוויח עסק שפועל בתחום העולמות הוירטואלים כדי שיהיה כדאי להשקיע בו בהשוואה לעבודה או שכר מינימום של 3000 ש"ח חודשי? אשמח לתגובות
 

oferedry

New member
נישה ו/או מסה

נישה , תחום מסויים בתוך עולם הSL שעם התהוותו ימשוך מסת גולשים. א. כיוון שאינו קיים בפורמט שאני מתכוון. ב. נישה זו תהווה תחליף למספר גדול ומבלבל של אפשרויות קיימות ב SL. (ואז כבר לא ישאר בגדר נישה) . בנוסף איני מסכים שהסיבה שהרבה מוצרים מושגים חינם, תשפיע על קהל המטרה. כל אותם מוצרים שמושגים חינם , הנם יחסית פשוטים , האם תתכן אפשרות של קבלת מוצר שעבדו עליו זמן רב ובהשקעה, בחינם? שאלת קהל המטרה - תלויה בנישה. וקהל המטרה שעליו אתה מצביע, אינו קהל המטרה שאני מתכוון אליו לעניין הרכישות, אך הוא כן אותו קהל יעד לעניין החשיפה למסר שיווקי כזה או אחר כי גם הוא יבקר בנישה זו..
 

myeran

New member
כל הכבוד...

הצלחת לבלבל גם אותי. לא הבנתי מה אמרת אבל אני בטוח שיש לך "חזון" שאתה רוצה לממש אותו. מכיוון ואני בעד חזונות אז אני אומר בהצלחה. עכשיו כתגובה ל"מוצר שמושקע ועדיין ניתן בחינם", שום דבר לא ניתן בחינם גם אם זה מרגיש ככה. אבל למרות המשפט הפילוסופי בגרוש שאמרתי, חברות רציניות שרוצות לבדוק מוצרים בהחלט יכולות לייצר מוצר ולחלק אותו לנסיינים, שחקנים שיהנו ממנו חופשי חופשי ויביעו עמדה או דעה על המוצר. במידה ומהלך כזה קורה אז הקביעה שלך שחייבים לשלם היא לא נכונה . דעה חופשית שלי ועצה ידידותית אליך, הייתי משחרר קצת לחץ מהרעיון המבריק שלך ומנסה והריץ אותו ולראות איך זה מתקדם כדי שהרעיון ישאר מבריק ולא יהפוך ללא רלוונטי. שוב כמובן אשמח לשמוע תגובות ושיתוף רעיונות.
 

מדונה2006

New member
אכן קישקושים

אמרת המון ובעצם לא אמרת כלום, אך מאמינה שמי שיהיה לו "רעיון מבריק וידע, א. לא ישתף את הפורום לא לפני שיממש זאת בעצמו הכותב כתב , כתב ניסיתי לעקוב אך אכן בליל קישקושים בוקר טוב ישראל
 

Gift Kidd

New member
משתמשים ישראלים

עד כמה שידוע לי משתמשים מישראל יש בסך בכל כ-500 (אולי קצת יותר ובואו לא נתחיל לדבר על ALT ). יש הרבה יהודים נכון אבל לא מישראל. לכן לחברות ישראליות אשר פונות לקהל בארץ ההשקעה בפירסום מוצר בתוך העולם לא משתלמת.... יום נעים שי
 

myeran

New member
זה טוב.... אבל לא מצויין

נכון אני מסכים עם מה שאתה אומר, אני חושב שלייצר מוצר בשביל למכור לישראלי זה לא ריווחי או כדאי. אבל כמובן פרסום או שיווק בעולם וירטואלי לא מסתכם רק בתחום הזה, בבניית חפץ ומכירה אלא עוד תחומים נוספים ומעניינים. אני כן חושב ומאמין שמי שרואה מול עניו, חזון שהוא מאמין בו דווקא בעולם וירטואלי אפשר לנסות ולראות איך אתה מגשים ומממש אותו.
 
למעלה