ענק!!

etayone

New member
ענק!!

"חברים",עונה 3 (פרק 72 בחישוב הכללי) מוניקה יוצאת עם מליונר שהחלום שלו זה להיות,ניחשתם נכון,אלוף ה ufc!! הכי אמיתי שיש,יש אוקטגון,יש ברוס באפר הכרוז ואפילו יש יריב,טנק אבוט...ענק.. אה כן והשופט הוא כמובן Big John McCarthy שבת שלום..

Indego

New member
כשהייתי אתמול בחדר כושר...

זיפזפתי בין הערוצים, וראיתי רק את ה10 דקות האחרונות של הפרק הזה (כשמוניקה מבקרת אותו בביה"ח אחרי שכולו בגבס והיא נפרדת ממנו). וואי, יש למישהו מושג מאיפה אפשר להשיג את הפרק?

etayone

New member
נראה לי

שבכל תוכנה להורדת קבצים שכמובן היא לא חוקית ואני לא תומך וכו וכו...

UgiPletzet

New member
לינקים להורדה

החוקיות, איך לומר, מוטלת בספק. תעשו עם זה מה שאתם רוצים.

זקס11

New member
אז תשמע סיפור יותר ענק...

בזכות הפרק הזה, הוא התקבל ל UFC. אחרי שהוא ביצע את תפקיד הכרוז בפרק, הוא שלח את זה ל UFC, והתקבל לתפקיד.

deathstar

New member
לכל הפחות, מבחינת תאריכים זה מסתדר

הפרק הזה שודר ב97, השנה שבה ברוס באפר התחיל להיות פעיל (לפי ויקיפדיה).

ranzz

New member
יש מקור! הנה

http://mmajunkie.com/news/2632/bruce-buffer-parlays-friends-gig-into-full-time-ufc-job.mma כמובן שגם לי לא היה מושג וגיגלתי... קטע קטע

AmitNHB

New member
קראו לו פיט, לא ?

וואי, זה היה כל כך מזמן אבל אני זוכר את הפרק הזה. " אם זה האיזור המועדף עליו, למה הוא כ"כ אכזרי אליו" פיבי בופה

deathstar

New member
כן, פיט

בפעם הראשונה שראיתי את הפרק אפילו לא ידעתי שקיים דבר כזה UFC. זה מוזר, ראיתי את זה לפני כמה חודשים בערוץ 2, ולא נראה לי שעד אז הם הספיקו להריץ את כל הסידרה שוב. כנראה מישהו שם אוהב את הפרק הזה...

udi102

New member
משדרים את הסדרה ביס קומדי בHD

בשידורים חוזרים ונדמה לי שעכשיו זה בעונה 3

deathstar

New member
היה בכלל HD בתקופה שהיא צולמה ../images/Emo6.gif

ברצינות, אני יכול להבין סרטי קולנוע שצולמו מראש בפורמט רחב, אבל סדרות מהתקופה ההיא צולמו למיטב ידיעתי ב4:3... מה שמשדרים עכשיו נראה סביר או מעוות? כששידרו את העונות הראשנות של שני גברים וחצי ביס (הרגיל, לא HD) ראו שזה עבר הרחבה דיגיטלית.

UgiPletzet

New member
קצת ../images/Emo32.gif, אבל בכל זאת

צילמו את זה בסופר-35 מ"מ, שזה כמעט מסך רחב (15:9), ועשו קרופ בשביל לשדר ב-4:3. הם מתכננים להוציא את כל הסדרה בבלוריי מתישהו, ואין להם בעיה לעשות רה-מסטרינג, אפילו ל-4K (זה הופך לבעיה של האופטיקה שמגבילה את האיכות, לפני הגרעיניות של הפילם), אז HD זה באמת לא בעיה. מה שעושים ביס ובהוט זה זוועה, אתה יכול להניח שאולפנים בהוליווד עושים עבודה *מעט* יותר טובה :)

deathstar

New member
לא ידעתי, מעניין

אבל מה ההגיון שיס ישדרו גירסה מעפנה (4:3 שהורחב דיגיטלית, לכל הפחות במקרה של שני גברים וחצי) אם גירסה טובה יותר קיימת? יש הבדלי עלויות בין הגירסה הישנה לחדשה?

UgiPletzet

New member
ברור שיש

זה רלוונטי בעיקר בתקופת המעבר בין שידורים רגילים ל-HD, כשהם כבר רכשו חלק מהתוכן באיכות נמוכה, והם צריכים לרכוש אותו שוב בשביל לשדר ב-HD. היום הם כבר קונים הכל ב-HD.

BT24

New member
אגב, שמו של השחקן הוא ג'ון פאברו,

והוא ביים את איירון מן 1 ו-2.

למעלה