ענק! נפתח אתר אייקונים לסלקום!

סלול

New member
כל האתר של סלקום חדש!

יש להם אתר חדש לGSM מדהים ביופיו וסוף סוף הם מתקדמים כל כך!

PingPong18

New member
איזה מצחיקים סלקום...../images/Emo181.gif

כל האייקונים הודעות תמונה וכו´ מיועדים למכשירי GSM אבל ברקע הם שמים מכשיר TDMA 3320/3360

shklar1

New member
סנדו חדש מבית סלקום

Sendo P200 אחיו בגדול של ה-220. משקל: 98 גרם 50 צלצולים+אפשרות להורדת צלצולים פאנלים מתחלפים 3 משחקים בא בשלושה צבעים: כחול חצות, כחול דיו וירוק יער

vampire1

New member
רגע של היסטוריה בשביל הוותיקים פה

אתם זוכרים שלפני שנה וקצת אמרתי פה שסלקום מתכננת להקים אתר חדש אז זאת הייתה הכוונה שלי למי שאז צעק עליי שזה לא נכון, הייתי מביא לך את הלינק אבל המערכת של תפוז כזאת מז****ת אין אני לא יכול להביא לכם.

MaD-d0g

New member
LOLLLLLLLLL !! אני זוכר את זה !!!

אני זוכר שלפני כמה חודשים GIZON כתב על זה משהו ופתחנו את פתיל החרבון דור, זוכר ?

geostant

New member
חחחחחחחח........

באמת לפני שנה וחצי ? טוב אז הינה אני מכריז שמתי שהוא יהיה לאורנג´ לפלאפון וגם לסלקום טלפונים עם מחשבים, מצלמות, מסכים צבעוניים ואפילו טלפטייה בין המכשיר למשתמש ככה שאפילו לא תצטרך להקליד SMS, מספרי טלפון ואף לדבר... תזכור שהכרזתי את זה, נחזור בעוד 50 שנה לפורום ותראה שזה יהיה קיים... טוב נו הרוב יהיה קיים (אולי לא טלפטיה). מה זה פה ?!? הכרזת לפני שנה וחצי... כל הכבוד לך... ממש גאון
אני יכול להכריז שמחר תקרה תאונת דרכים... איזה יופי... אני חוזה עתידות. מיילה היית אומר על זה וזה היה קורה מקסימום אחרי חודש... OK אני יבין אבל שנה וחצי... בעוד זמן מה פלאפון תשנה את האתר שלה... בעוד זמן מה... זה יקח זמן
חחחחחחחחחחחחחח אל תקח את זה קשה פשוט זה מצחיק אותי פחד

למעלה