ענן החיים

ענן החיים

הלבן הצחור מרחף סביבי הראות לקויה החושים מתכהים מתפתל בתוכו מהלך קצת איטי ואת שם מצויה כמו סם החיים מסביבינו קצת סערה כן, גם משם רואים ושומעים אך יש גם מטרה נעלה לה אנו כבר כל-כך כמהים בהילוך איטי שכזה עם צבעים של כחול בהירים נהלך יחפים זו עם זה על ענן נוצה כה נעים זה ענן אוורירי בלי תחתית כשבהיר אז הולכים בקלילות אך נוכל גם למעוד מיידית זה קורה כשנוסקים בלי ראות עם קצת השקעה וזהירות עם הרבה אהבה ונעים הענן יהפוך למציאות לכן כך קוראים לו...ענן החיים ! שלך, ענבר

שי33

New member
הי ענבר

אני רואה שחזרת לעצמך, ועוד קוראים לזה צ`אט, נו מה הם מבינים... נכנסתי סתם לקטע לצ`אט, החזקתי מעמד 30 שניות ממש הכפלתי את הזמן שרונן היה שם... רבאק! איך הם חיים ברעש הזה - נו תן איזה הסבר מפולפל שי.

צפרדעית

New member
אני אלמד אותך...

קורס מזורז עולה רק 3000 ש``ח העיקרון הוא פשוט צריך רק לעמוד בכמה כללים.... והכלל הכי חשוב הוא: אין כללים!!! שיי`קה חמוד, תבוא בשעות הנכונות, החברה ילמדו אותך מה לעשות... הדבר תקף גם לגבי רונן <שניראה לי כבר הבין קצת את הפרנציפ> צפרדעית

_רונן_

New member
זה המחיר למזורז ? אז למה לקחת

לי יותר ? וכמה תעלה לי הכשרה של חודש ?

חחח רונן אתה ענק...

ערב טוב אחי מה שלומך?מקווה שטוב...אני שמח שאני מכיר אותך מלבד העובדה ששמעתי שאתה אוהד בית``ר אוי ואבוי בשבת אנחנו אצלכם בטדי ובאים פשוט לטרוף אותכם אם גוטמן או אם בכר...תזכור מכבי ת``א בטדי רק שיהיה משחק ספורטיבי והוגן...אתה אחלה גבר ותמשיך ככה ואנחנו נתראה באילת כי אנוכי בא בסוף גם אם ספונטני...ונשמע את המשחק שם.... שיהיה לך אחלה ערב ותמשיך להיות כפי שאתה... נשתמע סתם בלי שם... H-)

נופר 30

New member
תראה מה עשית לי

הפכת אותי ממצב רוח של 8-( למצב רוח של :cool: תודה נשיקות נופר

דספרדו

New member
יפה רק

למה בהילוך איטי? תן לקפוץ על ענן שכזה בכייף ``לדהור על העננים``.. יפה.

מאי...

New member
למענך

למענך אלמד, למענך אשקיע, למענך אזהר, ולמען שנינו אוהב , על מנת שישתנה כבר ה``ענן`` , למציאות המיוחלת שלך מאי

יפעת*

New member
ענבר מקסים אחד

אתה הולך ומשתפר משיר לשיר, אפשר להרגיש דרך המילים שלך, וקשה שלא לקנא במה שזורם מתוך המילים......... מאחלת לך שיתגשם כל מה שאתה שואף לו. מגיע לך! יפעת

למעלה