ענייני מת"ש - שווה לקרוא

royroy6

New member
ענייני מת"ש - שווה לקרוא

לאחר תיסכול רב ביחס למענה הטלפוני של מת"ש והתשובות "שחור-לבן" שנותנים לך, תשובות של "לא זכאי... לא מגיע לך .... וכ'" ברצוני להפיח תקווה בלב מיואשי מת"ש ולומר לכם כי מה שעונים לכם במענה הטלפוני של מת"ש לא תמיד נכון... או במקרה שלי שום דבר ממה שאמרו לי לא היה נכון. ממליץ בחום ללכת לשם .. זה לא מסובך... ואם תהיו שם מוקדם בבוקר סביר להניח שתהיו ראשונים. ועוד עניין... לכל מי שלומד לתואר שני - אם סיימתם את כל חובות השמיעה ונשארה לכם רק עבודת התיזה תוכלו להזין תואר שני ולקבל משכורת ודרגה בהתאם. התנאי לכך הוא לחתום על הצהרה כי עליכם להמציא למת"ש אישור על סיום לימודים עד 5 שנים!!! וכמובן להביא אישור אוניברסיטה על סטטוס לימודים. לכל מי שהתגייס ומבקש שיאושרו לו שנות וותק במקצוע למשכורת - אם עבדתם במשרה ממשלתית או ציבורית - הדבר יוכר לכם במידה ותמציאו אישורים מתאימים. ואם יגידו לכם ששם המוסד לא מופיע להם ברשימות .. תביאו להם מסמך ממקום העבודה עם הלוגו של המקום וייתכן ששם המוסד בו עבדתם מופיע במת"ש בצורה אחרת ואז זה יהיה מוכר. אז זהו בינתיים, הגעה למת"ש משתלמת.. משתלם המאמץ להגיע לשם לבד בלי מענה טלפוני ובלי נציג יחידה.

mhershcu

New member
אני בדיוק במצב שלך

מה עושים כדי שיכירו לי בתואר? כלומר, מה בדיוק צריך לעשות, טפסים וכו'? האם אתה יודע להפנות לפקודה המסויימת? בתודה מראש

royroy6

New member
תלך למת"ש פיזית

הדבר הכי טוב לעשות זה ללכת פיזית למת"ש בבקום ולהביא להם אישור ממחלקת אישורים באוניברסיטה שסיימת את כל חובות השמיעה ונשארה רק עבודת התיזה אותה תגיש עד תאריך.... אתה עולה לקומה שנייה מחלקות לאנשי קבע מדור הזנת תארים ושם מדבר עם הקצינה. היא מאוד נחמדה ומסבירת פנים. ייתכן החיילים שם לא ידעו לתת לך אינפורמציה מספקת, על כן חכה לקצינה.

למעלה