ענייני גמילה

בּלו

New member
יאללה פעם שלישית - תזכירו לי

גמד הבית בן 2.4, מילולי מאד (בשפתו הלא קלה לפענוח) ומאד מודע לצרכים.
החלטנו להתחיל להוריד חיתול אחה״צ וציפינו לחוסר שיתוף פעולה, אבל הילד מתלהב בטירוף.
אתמול ביליתי 80% מאחר הצהריים בהקראת סיפורים על רצפת השירותים.
את רוב התוצרים הוא בינתיים מפיק במכנסיים, אבל אנחנו נהנים לעשות תחרויות ריצה לישבנון.
בבוקר ביקש ללכת לגן בתחתונים, אבל זה נראה לי מוקדם מדי אחרי אחר צהריים אחד של התנסות, לא?
אז בכל זאת נשלח עם חיתול.
ואז הוא ביקש עוד שתי החלפות בכל פעם ש״ברח לי פיפי״....
בקיצור - טיפים? כי כבר קצת שכחתי...

kramerkaren

New member
חמוד....

אבל נראה לי שאת טועה....
אני זוכרת את הודעת הלידה שלו. לא יכול להיות שהוא בן 2.4 ומתעסק עם גמילה. אין מצב....
&nbsp
בכל אופן - נראה לי שהוא מכתיב את הקצב כאן, לא?
תראי, אם הוא רוצה, ומבין, ואם הצוות הוא מהמשתפי פעולה\זורמים - לא הייתי אומרת "לא". הייתי שולחת עם מליון בגדי החלפה + חיתולים ונותנת הנחיות לזרום איתו. אבל בכל אופן - יש תיכף סופ"ש ואז אפר להיכנס לזה קצת יותר במרץ, לראות מה קורה במהלכו.
תמשיכי בדיוק ככה, להציע\להתחרות\לקרוא ולשעשע. אני כן מזהירה שיש לזה נטייה מבחינתם to grow old fast ואז צריך לשלוף שפנים אחרים מהכובע.
הייתרון של גמילה בחורף זה שכל כך חשוך, שאפשר להחליט שבשש כבר לילה והולכים להתקלח וללבוש חיתול מחדש....כל עוד הוא לא קורא שעון - לילה הוא מושג מעורפל....

בּלו

New member
באמת לא הגיוני

+ שני ילדים בבית ספר - אני מרגישה שזרקו אותי לתוך איזו מכונת זמן...

תודה מותק.
אתמול אחרי הלבשת החיתול ללילה הוא סחב אותי לעוד שלושה סיבובים בשירותים

קטעים עם הילד הזה.

kramerkaren

New member
זה היה *ה*משחק של הילדים שלי

יחד עם "בואו נראה מי יכול לחרפן את אמא בהכי פחות זמן עם בקשות לחלוטין הזויות אחרי שעת השינה" או כמו שקרוי אצלנו "בדיקה אם באמת לאמא צומחים קרניים וזנב אחרי 20:00".

בּלו

New member
אבל אבל הוא ממש לא בקטע הזה

לרוב מבקש עוד מוצץ/מים/להחליף שמיכה וזהו. עניין של 5 דקות.
בגלל זה שיתפתי פעולה בשעשוע.
טוב, עד שנמאס לי...

netanela10

New member
גמילת לילה - על סף ייאוש(מקווה ששרשרתי למקום

הי לכולם,
אני ממש אשמח לעצות מניסיונכם אנחנו לא ממש יודעים מה לעשות...
אז ככה - הבן הגדול שלי בן ארבע, התחלנו גמילה ביום לפני יותר משנה וכל התהליך היה קשה אבל ביום הסתדר יחסית.כמעט ואין פספוסים במהלך היום
הבעיה העיקרית היא הלילה,את גמילת הלילה התחלנו באזור פסח וזה הגיע מרצון שלו.בהתחלה לא היו הרבה פספוסים וזה היה נראה בכיוון טוב.היו פספוסים אבל אם הערנו אותו פעם אחת במהלך הלילה היה קם יבש.
בשבועות האחרונים זה נהיה ממש קשה וכמעט אין לילה שלא בורח לו פיפי (ולפעמים גם קקי) ולפעמים אפילו כמה פעמים בלילה.לא משנה כמה אנחנו מדברים על זה כשהוא ער זה לא עוזר.זה כאילו הוא לא מרגיש בשינה וגם לא מפריע לו להמשיך לישון ככה.
אני ממש לא יודעת מה לעשות.מצד אחד אמרו לי שלפני גיל חמש לא מטפלים בהרטבות לילה מצד שני פשוט להתעלם?להמשיך ככה?להעיר אותו כל שעתיים?במיוחד עכשיו שמתחיל החורף ונהיה קר מה נכון לעשות?
אני ממש אשמח לשמוע את דעתכן...
תודה רבה!

למעלה