עניין התאימות לאופיס 2007/2003

qwerqwerty

New member
עניין התאימות לאופיס 2007/2003

שלום! אני עובד עם אופן אופיס ומשתדל להמליץ ולהתקין אותו לחבריי כאשר הם מוכנים לנסות משהו חדש... אין לי בדר"כ בעיות לפתוח מצגות/מסמכים שנערכו במקור על מיקרוסופט אופיס 2003/2007 אך הבעיות מתעוררות כאשר יוצרים את הקובץ באופן אופיס ומנסים להעביר אותו למישהו שבמחשבו מותקן מיקרוסופט אופיס. מה אני יכול לעשות כדי שכל מסמך כיתוב/מסמך אקסל (לא זוכר את השם של זה באופן אופיס) ישמרו תמיד ויוצגו ללא בעיות בגרסאות של מיקרוסופט? בדר"כ מדובר במחשבים שמריצים ויסטה ובדר"כ אני משתדל להתקין את הגירסה העדכנית ביותר של אופן אופיס... (כרגע 3.1.0) תודה!

נתנאל531

Well-known member
לייצא כpdf או להתקין תוסף קריאה לodt בOffice

אלו הפיתרונות האמיתיים שיעבדו ללא חריקות.

בעיקרון, אופיס לא יכול לקרא

קבצים של אופן אופיס, אבל ניתן לעקוף את הבעיה בכך שאת הקובץ תשמור בסוג (save type as): microsoft office 97/2000/xp (*doc עבור מסמך כיתוב microsoft office 97/2000/xp (*xls עבור גיליון עבודה

נתנאל531

Well-known member
בוודאי שכן!

'כלים' > 'אפשרויות' > 'טעינה / שמירה' > ולשנות את ההגדרה 'לשמור תמיד כ-'. אבל שמירה כdoc לא תמיד מושלמת, והכי טוב וזמין הוא לייצא כpdf.

תאימות עם WORD 2007

בימים אחרונים, יצא לי להתנסות מספר פעמים במסמכים שכתבתי עם WORD 2007 , שמרתי את הקובץ מ-WORD כ-OPEN DOCUMENT . אפשרות זו קיימת עם עדכון אחרון לאופיס. הפתעה טובה, פתחתי את הקובץ באופן אופיס, הקובץ היה מייושר משמאל לימין. סימנתי אותו בעזרת CTRL +A ויישרתי לצד השני. לא הייתי צריכה לשנות פרטים נוספים. הקובץ תקין כולל הטבלה.

למעלה