ענבלווווווווווווש!!!!!!!!!!!!!!!

Minerva

New member
ענבלווווווווווווש!!!!!!!!!!!!!!!

מזל טוב!!!!!!!!!!!!!!!!!1
*חושבת איזו תמונה לצרף* אביגיל.

LuNaTiC

New member
סקסייייייייייייייייי!!!!

תודה!!!!!!!!!! :)))))) אביגיל!!! לאמא שלך תהיה התנגדות שאני אסע איתה למסיבה??... כי אמא שלי לא יכולה ליסוע!!! אין לי עם מי!!!!

sarah

New member
*נחנקת* אוקי, הוא לא מכוער ../images/Emo157.gif

*נחנקת שוב* &0-) באעבה, שרה

Skiter

New member
*פורץ בבכי* ../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

לא יפה מצדך.. ככה לפני 4 וחצי שעות אביגיל כותבת משהו ואת מייד מגיבה אבל לא נאי כתבתי לך לפני המון המון המון זמן בערך ב 7 בערב ואת עוד לא הגבת התבישי ילדה!! התביישי.. Skiter
אפילו פורג´ אמר שזה נחמד מאוד.. אבל בניק של בייבי ספייס...

Minerva

New member
תראה....

אם היית מצרף כזאת תמונה... הכל היה נראה אחרת.

Skiter

New member
2 דברים:

1. כן פירסמתי בשרשור של מזלט למנהלת השווה 2 הנה זה שוב ואני חוזר על עצמי שאם אנשים היו נותנים לי תמונה של ענבל זה היה יוצא יותר טוב...

anji

New member
אוי!!!!!! ../images/Emo67.gif

(הבוקס פה כי זה הכי קרוב לבחילה) הוא כ"כ מגעיל! ובעיקר הקול המכוער שלו... אני לא מאמינה שאתן באמת חושבות שהגעלול הזה סקסי! איאן הארט השולת!!

Diva Star

New member
או או.... עכשיו הסתבכת...

ולא זה לא איום... אני לא זאת שהסתבכת איתה..

Minerva

New member
מייג´-

אני צריכה להבין- התכוונת ש
יותר קרוב לבחילה, או שדעתק על אדון ריקמן היקר היא
??? שימו לב לתמונה ה*זאת*....

Mooa-Numi

New member
התמונה הזאת מדוגמה! דוגמה! דוגמה!

נכון?! *מצחקקת* ~שעת סיפור~ פעם היו 5 ילדות אומללות שהחליטו יום שישי אחד מסכן חסר מסיבות ותוכן להתקבץ ביחד ולהעביר את הערב בשטויות כדקלמן עד שעות הבוקר המוקדמות. אז לאחר שהתנחלנו אצלה בסלון, הרסנו חצי בית ("מיכל! תעזבי את הגיטרה שלי בשקט!!") ומוטטנו לה את המחשב- באה אחת והחליטה שאנחנו רואים סרט מוזר ביותר על חיידקים שהורסים את השיניים (שוקולד), ועוד בלי תרגום!!! מייד כולנו זרקנו גרביים על המסך, עם הסרט ה"מציאותי" הזה (עיירה צרפתית קטנטנה בצרפת שכולם שם מדברים אנגלית. נכון) מתעלמות מהקריאות הנרגשות של המסוממת הקטנה "אבל ג´וני דפ חתיך!!!" "אז... מה נראה?" שאלה גיבורת סיפורנו הכוסית חכמה והמושלמת (רמז: אני). "אהה-הבאתי סרט מה זה מגניב!!!!" "איזה?" "דוגמה" "אהההה לא שווה ראיתי!" "גם אני!" "ראיתי איתך יא פוסטמה!" "אה טוב" ואחרי שהכולרעות האלה החליטו שלא רואים את הסרט "אה... אני לא ראיתי!" צעקתי. "טוב יאללה רואים" אז ראינו. ההתחלה היתה מוזרה. את הכתובית המוזרה בהתחלה לא כל כך הספקנו לקלוט, כי אחותה של הילדה שהביאה (אנחנו עוהבים אותך לילך!) עברה איכשהו לערוץ בריזה והקליטה שתי שניות של איזה הודית שרה. את ההתחלה בכללללל לא הבנתי. אז הסבירו לי. יותר מידי. גילו לי את כל הסוף וכאלה. אבל עדיין היה מדהים! בקיצר... זה סתם משעמם-עכשיו הגענו לחלק האהוב עליכם (ועלייך אבי). אז בסוף, שהיה את הכתוביות, וכל שאר הבנות התעוררו, אני כזה, בוהה לי בכתוביות סיום, ושותה לעצמי קולה. פתאום-משתנקת. "זה אלן ריקמן!!!" שקט. "אה טוב" הם טרחו להגיד הזונות. "אתם יודעות בכלל מי זה אלן ריקמן?" שאלתי בהתנשאות (או שלא.). עוד פעם שקט. "לא". "אלן ריקמן זה השחקן שמשחק את סניייייפ!" ופתאום המסוממת מההתחלה (אנחנו אוהיבם אותך עוד יותר ענבר! ראש דשא שלי!) הוציאה מן צווחה כזאת ונחנקה. והכריחה אותי להעביר להתחלה של הסרט ולראות את כל הקטעים שלו שוב. או תקציר לאלה שלא רצו לקרוא-אלן ריקמן מופיע בדוגמא, בכלל לא דומה לסנייפ, אבל עם אותו קול בדיוק!!! ("באמת יש לו קול סקסי...") -העז הקדושה-

Mooa-Numi

New member
ועוד נ.ב.-

בן אפלק!!!!! האאאאאאאא! חתיך! חתיך! כוסוןןןןןןןן! ועוד עם כנפיים! בן אפלק המלאך שלי!!!!! האאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא *מתפגרת*

Rickmania

New member
אלן מושלם

המבין יבין מיכלי אני אוהבת אותך אוהבת אותך!!!!!!1 אלן שולט! שולט!!!! ומי שמכיר את הילדה היחידה שבעולם שחושבת שהוא מושלם יודע כמובן מי אני

Mooa-Numi

New member
דורין! דורין! דורין! דורין!

גם אני אוהבת אותך!!! מווווווווואה!

Rickmania

New member
../images/Emo99.gif:)

ואי אני די חדשה פה הסבירי נא לי את הסביבה

Outlast

New member
אוף, זה סרט כ"כ טוב!!!

עשרות, עשרות פעמים ראיתי אותו, והוא ל-א נמאס! הכתוביות הבתחלה הן אחד הקטעים הכי טובים בסרט ("הוכחה שלאלוהים יש חוש הומור- הברווזן..."), אבל כולו שולת (ושולט), פשוט כולו. סרט שגם הוא עצמו (תסריט, בימוי, הפקה, וואטאבר) מדהים וגם בן אפלק, מאט דיימון, ג´יי ובוב השולתים וכמובן- המטטרון שלנו... והקטע על "שכחו אותי בבית"! איזה קטע ענק! טוב, זהו. ומי שלא ראה- פפפףף...לא יודעת מה להגיד. תיראו.

למעלה