עמלות פייפאל - האם לדווח?

Nienna17

New member
עמלות פייפאל - האם לדווח?

שלום,

אני עוסק פטור שנתיים, אך עדיין לומדת דבר חדש כל פעם ונלחצת מדברים שלא עשיתי או לא ידעתי שצריך לעשות (ויש לי רואה חשבון אותו אני רואה פעם בשנה לצורך הגשת דוח שנתי)

לאלה ממכם המשתמשים גם ב-PAYPAL, האם עליי לדווח על העמלות שיורדות לי מכל תשלום שמועבר אליי כהוצאה מוכרת? או האם אני יכולה לדווח רק על התשלום שהתקבל אחרי ניכוי העמלה?

זה פשוט לא היה ברור לי בכלל עד היום, אבל כיוון שיש רשויות שמסתכלות על מחזור עסקאות ללא התחשבות בניכויים (מע"מ, ביטוח לאומי) חשבתי שזה יהיה רלוונטי יותר לדעת עכשיו.

תודה!
 
את עוסק פטור שנתיים? כמו שאני מלך שנתיים

את כותבת כאלה שטויות . ויש לך עוד רואה חשבון בושה
 

dudusapir

New member
קרמר, איך אתה יודע שהיא משקרת?

אתה טוען שהיא לא עוסקת פטורה?
והיא טוענת שכן...
 
כי אם אתה קוראה מה היא כותבת .

בליל דברים שאין קשר בינהם . ויש לה רואה חשבון היא כותבת . יש שפת הגוף. יש שפת הדיבור . ויש שפת הכתיבה . כאן בחורה כותבת שרק יענו לה והיא תיכתוב תודה . אגב ענו לה גם בפורום הנהלת חשבונות . שם ענתה תודה . מי שהוא עוסק פטור ומנהל עסקים קטנים . לא כותב את מה שכתב . כי יש לי ניסיון במיסחר . תיקרא עוד עוד פעם את דף הפתיחה
 
היא שואלת על ניכוי בפייפל

אז איך היא מנהלת ספרים ?????????????? לא מכנסה הוצאות? אחרות גם . אם פייל לוקחת עמלה . היא לא יודעת שזה הוצאה???? ועוש הוצאות . ויש לה רואה חשבון היא כותבת . והוא ממלא לה דו"ח שנתי .ולא מבקר את הניהול שלה
 

einatgross1

New member
עד כמה שאני מבינה

היא שואלת באם היא יכולה להזדכות על ההוצאות.
כיום היא מדווחת על ההכנסות, אך אינה מזדכה על ההוצאות....
 

einatgross1

New member
בקיצור קרמר-תתנצל!

שאני אחיה לראות את היום הזה
 
היא כתבה מישפט כזה . ציטוט

"זה פשוט לא היה ברור לי בכלל עד היום, אבל כיוון שיש רשויות שמסתכלות על מחזור עסקאות ללא התחשבות בניכויים (מע"מ, ביטוח לאומי) חשבתי שזה יהיה רלוונטי יותר לדעת עכשיו."
מה אתם מבינים מיזה . מי שעוסק במיסחר יכתוב דבר כזה ? או זה מישפט תראו כמה אני חכם ומבין טוב בהנהלת חשבונות
תענו
 
למעלה