עמלות הבנקים.. אין מילים

עמלות הבנקים.. אין מילים

אתמול בלילה נכנסתי לחשבון הבנק שלי דרך האינטרנט, שוטטתי באפשרויות פעולות בני"ע ואצבעותי הקישו על פקודת קנייה ליחידה אחת קול 1150 בלימיט 1200-הוראה שתשודר בפתיחת המסחר למחרת. ובכן הקול נקנה אכן בבוקר בעיסקה הראשונה. אציין שזו הפעם הראשונה שאני עושה פעולה כזו דרך הבנק עכשיו אני מתקשר לפקיד לבדוק מה הנזק מבחינת עמלות ובכן כך: עמלת קנייה בסך 5% + עמלת מכירה עוד 5% (מינימום 13 שקל) +דמי משמרת על אופציות בסך 5.5 ש"ח למרות שמדובר בעיסקה בתוך יומי... מה זה הדמי משמרת על אופציות?? ועוד כשמדובר בתוך יומי! אני מעוניין לקבל את כתב אופציית הקול 1150 לידי, ואני אשמור עליה טוב יותר מהבנק.

ilanc7

New member
על כתיבה אין דמי שמירה

אולי בגלל זה אומרים שעדיף לכתוב ?

gina604

New member
איזה חמודה היועצת השקעות שלי

בבנק הפועלים..עשתה לי 12 שח עמלה לכל קניה או מכירה ...במקום 5% ואין דמי שמירה!

gina604

New member
המממממ

אבל אני לא סוחרת בהקף שלך כולה נכנסתי למעו"ף לפני חודשיים...לפני זה הייתי רק מט"ח . זה גרוע 12 שח להקף שלי ? 2-3 אופציות ביום ...?

למה שלא תסביר לנו

את המשפט "קל הרבה יותר לסוחר מעוף לקחת פוזיציה ולנסות להעריך את הפתיחה של מחר מאשר לקחת פוזיציה במסחר תוך יומי" ?

2 3 ביום כפול 2 כפול 20 יום בחודש זה 100

אופציות בחודש כלומר 1200 שקל בחודש עמלות כל שקל שאת חוסכת הוא גם מקטין את העמלה וגם מגדיל את הרווח כלומר מרוויחה משני הכיוונים.

gina604

New member
השאלה היא -

האם אני גם יכולה לקבל עמלות נמוכות בהיקף מסחר כמו שלי... אין לי הון .

לא קשור להון, כמה זמן את סוחרת באופציות?

רק אם חודשיים שלושה את רואה שזה אכן ההיקף תבקשי שיורידו לך לפני זה לא יאשרו לך כלום.

איש הגלידה הציע לי לסחור דרך בית השקעות

תמורת 3.5 ש"ח לאופציה. ואני שואל אותו אם הוא מוכן להציע לי מחיר של 1.4 שקל לאופציה תמורת התחייבות שאני עובר את כמות 25,000 בחודש, הוא חושב שאני עושה ממנו צחוק. ובכן אני מוכן להעמיד הצעים של כמה אלפי אופציות בדולר או במעוף ואתם תעידו שזה אכן היה על המסך. אבל אינשאללה שיתן לי 1.4 לאופציה מי מוכן להרים את הכפפה ולבדוק אותי עכשיו?

אם הצעתי לך אי איזשהי הצעה תעלה אותה פה שכולם

יוכלו להתרשם.. לא יפה לשקר-לא הצעתי לך כלום...

idoba2

New member
כשאני צריך לבחור למי להאמין, הבחירה היא מאוד

קלה.

itzhak0

New member
סוחר מניות,מהצעה שכנגד (של השחקן הותיק)

ברור שהעמלה שאתה משלם 1.40,לכן אין לך קונטרה (פייט ) לתת לו . אי לכך העיסקה מבחינתך נופלת(תבקש חיזוק מברוקר טוב.חחחחחחחחחח

למעלה