(עמיתוש)

(עמיתוש)

היי כולם, בגלל שמשעמם לי, אני אכותב הרבה, טוב, אז איך היה בפורים? לי היה מ`זה כיף, וכולם הסתכלו עליי, כי הייתי מ`זה מקורי!, איזה כיף! אבל תמיד יש את האלה, שאמרו לי: `` אה, זה בכלל לא דומה, איזה מגעיל`` אחרי שאני עיצבתי את זה עם אמא שלי שעתיים, ולאמא שלי לקח לתפור את זה קצת יותר מארבע שעות!, הרי פורים זה השמחה וההשקעה והרעיון, אלא לא מה שיוצא בסןף!. טוב, בקיצר, אני צריך ממכם עזרה ענקית. אחרי שהיה לי כ``כ כיף, שהחלטתי שברור אני אלך הביתה, הפילו עליי משהו אחר, אם ללכת לכיתת מחשבים. עכשיו, זה נשמע מ`זה כיף, אבל העניין, שאף אחד מהכיתה שלי הולך לזה, ומהכיתה השנייה, זה איזה מישהו מפגר, ושתי ילדות דווקא די נחמדות. אבל אני לא יודע מה להחליט, זה כמו במאזניים, מצד אחד חברים טובים, ומצד שני תחום עניין שאני אוהב. אגב, אתם זוכרים את הזה שסיפרתי לכם שהוא גזען, ומצטלם לסרט? באמת כדאי לי להתחיל לבקש ממנו חתימות (וזה יהיה קל כי הוא החבר הכי טוב שלי), כי אחרי שסוכנים אחרים ראו אותו בסרט, לקחו אותו לסדרה (סדרה מפורסמת, אבל מטומטמת) בערוץ שלוש, טייק אויי, והוא יופיע בערך עוד חודש, בפרק שקוראים לו ``גונבי האופנועים``, אז תראו!. והכי גנוב, הוא הראה לי את התסריט, והתסריט, מ`זה מטומטם!, אבל אני לא יודע, יכול שהשחקנים כ``כ טובים שהם יעשו את זה לא מטומטם (כמו ``לגעת באושר`` שהתמכרתי לזה, אבל זה מטומטם!). וזהו, אז תעזרו לי, חבריה, בסוף חופשת פסח, אני כבר נרשם בבי``ס, ואני אצטרך להחליט, וזה בסה``כ עוד חודש וחצי!!!!!!!!!!!!!! :) עמית בן 12... נ.ב - תשאירו תגובות!

מממ....

לא יודעת... כי אם הייתי ההורים שלך אז הייתי אומרת לך שתלך לאן שמעניין אותך וכל זה אבל מצד שני אני לא.. אבל בין כה וכה אמרת שלא הרבה ילדים עוברים לאן שאתה עובר אז אתה תפגוש אנשים חדשים וחוצמזה כמה זמן זה כבר?? הכי הרבה 4 שעות בשבוע??-רוב הסיכויים פחות... אז אםילו שאני לא ההורים שלך אני אומרת שתלך... לאב יו יעל

sharon91

New member
לדעתי...

תלך לכיתת מחשבים, אתה לא תעשה משהו שאתה שונא רק כי חבר שלך עושה את זה, נכון? אז אותו דבר ההפך, תעשה מה שאתה אוהב, אפילו אם חבר שלך לא עושה את זה...

*superstar*

New member
תשמע...

תשמע! לדעתי אתה לא צריך לתת לאנשים אחרים להחליט בשבילך אם ללכת לכיתת מחשבים או לא! זתאמרת סבבה שאתה מבקש עזרה והכל אבל זאת החלטה שאתה צריך לעשות לבד... ותעשה מה שאתה (!!!) באמת רוצה,ולא מה שחבר שלך רוצה! בהצלחה! *superstar*.

yulia_tb

New member
אני גם חושבת כמו..

superstar כי בסופו של דבר אם תלך למשהו שלא מתאים לך אבל הלכת בגלל החבר שלך, אתה זה שבסוף תתצטער על כך שלא הלכת למחשבים.

למעלה