עמישק'ה כנס לפה

מושיק כ.

New member
עמישק'ה כנס לפה

חיילי צה"ל לא התעללו בערבי הכנר עיתון הארץ פירסם לפני כשבוע ידיעה שהגיעה אליו מנשות ארגון 'מחסום ווטש' ובה נטען כי חיילי צה"ל המשרתים במחסום בית איבא הסמוך לשכם, הכריחו ערבי שעמד במחסום להוציא את כינורו מן הנרתיק ולנגן בו. הידיעה אשר גם לוותה בתמונות ובסרט וידאו אשר נשות הארגון צילמו, עוררה סערה בארץ וגורמים רבים האשימו בעקבותיה את חיילי צה"ל בהתנהגות בלתי מוסרית. יש לציין כי רבים מכותבי המאמרים שהתייחסו לידיעה הזאת הדגישו את הדמיון, לכאורה, למה שעשו הנאצים ליהודים. מתחקיר שערך בעקבות הפירסום אלוף פיקוד המרכז, אלוף משה קפלינסקי, עולה כי לא היו דברים מעולם. במסקנות הדו"ח שפורסמו הערב (ג') נכתב כי הערבי התחיל לנגן בכינור מיוזמתו. הערבי התבקש אך ורק לפתוח את נרתיק הכינור על מנת לבדוק את תכולתו ולא דרשו ממנו להתחיל לנגן בו. כמו כן, שניות לאחר שהתחיל לנגן מנעו החיילים מהערבי להמשיך בכך. מצה"ל נמסר כי ישנן שתי עדויות כתובות של חברות בארגון 'מחסום ווטש' אשר תומכות במסקנות התחקיר.
 
מי השמאלן שיתנצל כאן ?????

תחקיר שערך אלוף פיקוד המרכז, משה קפלינסקי, שנערך בעקבות הטענה כי חיילי צה"ל הכריחו ערבי שעמד במחסום לנגן בכינור, עולה כי לא היו דברים מעולם. עיתון הארץ פירסם לפני כשבוע ידיעה שהגיעה אליו מנשות ארגון 'מחסום ווטש' ובה נטען כי חיילי צה"ל המשרתים במחסום בית איבא הסמוך לשכם, הכריחו ערבי שעמד במחסום להוציא את כינורו מן הנרתיק ולנגן בו. הידיעה אשר גם לוותה בתמונות ובסרט וידאו אשר נשות הארגון צילמו, עוררה סערה בארץ וגורמים רבים האשימו בעקבותיה את חיילי צה"ל בהתנהגות בלתי מוסרית. יש לציין כי רבים מכותבי המאמרים שהתייחסו לידיעה הזאת הדגישו את הדמיון, לכאורה, למה שעשו הנאצים ליהודים. מתחקיר שערך בעקבות הפירסום אלוף פיקוד המרכז, אלוף משה קפלינסקי, עולה כי לא היו דברים מעולם. במסקנות הדו"ח שפורסמו הערב (ג') נכתב כי הערבי התחיל לנגן בכינור מיוזמתו. הערבי התבקש אך ורק לפתוח את נרתיק הכינור על מנת לבדוק את תכולתו ולא דרשו ממנו להתחיל לנגן בו. כמו כן, שניות לאחר שהתחיל לנגן מנעו החיילים מהערבי להמשיך בכך. מצה"ל נמסר כי ישנן שתי עדויות כתובות של חברות בארגון 'מחסום ווטש' אשר תומכות במסקנות התחקיר. נו מהשמאלנים ירים את הכפפה ויתנצל על ההשוואות שעשו לחיילי צה"ל כאן בפורום. מי השפן שיתנצל אני מחכה...
 

אילבן

New member
בנוסף...

הערב גם הראו את השקר שבהאשמת מאת: אילבןו 30/11/04 | 22:48 הקצין בהרג המחבלת בת ה-13-, מסתבר שגם שם השמאל הנבזי בוגדני זייף את העובדות, מעניין אם עכשיו יעמידו לדין את המעלילים.
 

אבנר ג

Well-known member
רק חבל שאת החקירה הזאת לא ערך

מישהו מחוץ לצבא, או לפחות מחוץ לפיקוד מרכז....
 
למעלה