עמיר גולדברג

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifעמיר הוא אחד מהבחירות שלי לגמר

לדעתי טועיים באבחנתו והדביקו לו את התואר רודן ממש בכוונה או מתוך טיפשות הבחור מסודר באופן מוגזם.... אך אופייני למזל שור
פרקטי באופן מוגזם .............אך אופייני למזל שור
ואלו 2 תכונות טובות/רעות כלפי כל הבלגניסטים וחסרי ההתחשבות שם צריך בבית עם ימבה של אנשים דמות מכוונת על מנת להצליח להתקיים אבל המשחק הזה כמובן שזה קשה ו"טוב שכך" אחרת קופרמן היה מקבל ציון נמוך על חוסר עניין לא פלא שיש התנצחויות בין עמיר לשאר על דברים מהותיים בעיניו ושחלקם של הצעירים במיוחד לא שמים קצוץ.. הוא בהחלט יכל להיות מנהיג מוצלח לטעמי... הוא בסה"כ רוצה בית מסודר - קשה לדרוש מכולם הוא רוצה שיהיה להם תקציב מלא - קשה לדרוש מכולם לא פלא שהוא מתנגש באנשים שחושבים שהוא רודן.. אבל הוא לא.. לדעתי אלו שהעירו לו ואמרו לו שהוא רודן, דיברו באופן תת מודע מתוך הוויתם הם - הם הרי הרודנים סיוון לא נחשבת פה, היא אצלי על תקן צנונית חייכנית, סכרינית באופן זוועתי העובדה שהוא הפנים וניסה לשנות מראה על איכותו כבן-אדם עמיר איננו רודן !! הוא יודע מה טוב, הוא מסודר, הוא פרקטי והוא נראה לי אמין ביותר הוא אחד מהמועמדים שלי לגמר

abigl

New member
פולניה, הדרישות שלו לסדר הן אובססיה ממחלה

ולא קשור במזל. מה שהוא עושה ודורש מאחרים זה חולני. קראי קצת על תסמינים של גברים שהופכים למכים ותוכלי להבין עד כמה מצבו חמור. חבל מאוד שזה כך כי בלי זה יכול היה להיות אחלה בחור. זה ממש חוסם אותו ומפריגע לו לתפקוד נורמלי. בחור נכנס למסיבה וכל הזמן אוסף בקבוקים ומסדר שולחנות... אמא,לה!

דובי81

New member
לא הגזמת בכלל

עמיר נראה בן אדם אם תסבוכות משלו, לפחות הוא הוציא החוצה את מה שהפריע לו, לפחות בהתחלה עד שהתחילו לרדת עליו. ובצדק, הוא די רדה באנשים. אבל תנסי לראות את המקום שלו, הוא בא מהחיים בחוץ מעבודה שהוא רגיל לתקתק עניינים. לקח לו קצת זמן להתרגל לחיים באח הגדול. ויחסית לאחרים גם אלה שהוא מרכל עליהם יודעים שהוא לא מת עליהם, יש לו אישיות, והוא לא נגרר או וולגארי, רוב הזמן. והזוגיות שלו עם סיוון זה הדבר היחידי שמעניין בזוגות פה, ראוים פה זוג לא מתאים בעליל שהדבר היחידי שמשך אותם זה לזו זה מראה חיצוני ואלכוהול (זה קורב כל הזמן). ועכשיו הם מנסים להתמודד עם זה בצורה בוגרת. הוא גבר שכבר עבר מערכות יחסים, היא עוד ילדונת. זה נראה כמו תאונת רכבת, אבל הוא מאוד משתדל לתת לה להיפתח. וגבר אלים הוא לא, הוא מתבטא לפעמים בצורה אלימה, אבל זה נראה בגלל שהוא אכל כמה כאפות בחיים שלו, אל תמהרי לשפוט אנשים.

sivan1237

New member
הבעיה היחידה של עמיר שתעלה לו בגמר

היא : סער אנשים בטוחים שגם הוא בבון תל אביבי מצוי ולא נותנים לו צ'אנס להראות את האופי האמיתי שלו. ועכשיו קשה לצופים להשתחרר מהרושם הרע שהשאיר אדון שיינפיין ומשליכים את זה על עמיר.

שן22

New member
אוי סער הזה בלתי נשכח כמה נזק הוא עשה לגברים

תל - אביבים באשר הם , וגם לאוכלוסיית עורכי הדין.. מקווה שנצליח לשכוח אותו בקרוב...

סמירנו23

New member
מטולה זה תל אביב ?../images/Emo13.gif

זה הפרנסה של עמיר בת''א כרגע לא אומר שהוא קיבל את החינוך והבסיס שם
למה בכלל לדבר על סער ושי...הם גברים לא לעניין ואני לא מחזיק מהם גברים בתור התחלה...

שן22

New member
כן אבל זה מה שסיון התכוונה שבגלל הרושם השלילי

שהותיר סער זה עשה נזק לגברים תל אביבים לגבי עמיר הוא תמיד במקור יהיה ממטולה כמו שסער מכפר סבא בכלל אבל בשנים האחרונות הוא גר בתל - אביב עובד בתל - אביב ולכן בהגדרה הוא תל - אביבי... שאלה כמה אנשים שגרים בתל - אביב נולדו שם.... לא כולם נכון ... זה סבבה לגור שם .. לעניננו עמיר זה לא סער אנשים חיפשו להכניס אנשים לתווית אבל זה יותר מורכב מזה אנשים הם הרבה יותר מורכבים.. אגב את סער חיבבתי בהתחלה וממש ירד לי ממנו בהמשך, עמיר הרבה יותר חביב בעיניי ממנו.. לגבי מה שענית לי מלמעלה אני מבדילה בין התאומות בעיקר בשבועיים האחרונים והן מאוד שונות טחת מהשניה כמו שעמיר אמר בשיחה הסכמתי איתו על זה...

Mierky

New member
מהשבוע האחרון דעתי על עמיר השתנתה לטובה

הוא מקסים שרמנטי וקיבל חינוך מצויין. הוא יגיע לגמר יחד עם ג'קי ונופר והשמים הם הגבול.

סמירנו23

New member
המדאוס אתה טועה

עמיר לא זקוק ליגאל בשביל להבין מי הוא..או מה הוא... יגאל בגיל של עמיר לא היה עמיר..אם אתה מבין למה אני מתכוון וזה גם מה שגרם לו לצאת מהשליטה שלו בעצמו ולשבור כלים לאיים...ולאיים..ושוב פעם לאיים. יגאל הרס לעצמו הרבה בשיחה הצפופה והלא חשובה שעשה לעמיר הוא מפרידה בקטע הזה יכול דווקא ללמוד איך פונים לבנאדם ובטח שצעיר ממך בהמון שנים יגאל חשב שאם הוא יעשה את מה שיעשה הוא ישבור לעמיר את הביטחון העצמי לכל החיים... כמובן שהוא טעה...הוא רק עזר לו

Mierky

New member
חבל שאתה משקיע בהודעה כזו לאחד שמעריץ

את התאומות. איכסה הרגע שירן הוציאה שעווה מהאזנים והעיפה לרצפה היא דוחההההההההההההההההההההההההההה

המדאוס

New member
עובדה עמיר מתנהג שונה אחרי השיחה-איפה הטעות

יגאל גם אמר לו שכך הוא לא יגיע לגמר בלי שינוי בהתנהגות שלו ועמיר שמע ומייסם את דברי יגאל כמה שסיוון אמרה לו הוא לא שמע לה אבל ליגאל הוא שמע

סמירנו23

New member
המדאוס

זה שיגאל דיבר לעמיר ואמר לו שהוא חושב שהוא לא מתנהג כמו שצריך כל הכבוד ליגאל רק על זה שהוא מדבר לעניין ואומר בפנים!! בניגוד לאחרים דרך אגב...עמיר אמר ליגאל את זה בדיוק בשיחה הכללית העניין לפעמים זה לא מה שאתה אומר..זה איך שאתה אומר ופה יגאל נפל... הוא בן 50 אלוהים........למה לאיים ככה..למה?

המדאוס

New member
איום לפעמים עוזר ויואב לא יכול לאיים אז נשאר

יגאל שאר הגברים בבית סתם יש שני גברים בבית אם בטחון זה עמיר ויגאל-הפיצוץ היה בלתי נמנע

כולי תקווה שזה יקרה

ושעמיר, למרות שהוא בטח רוכש לו כבוד על היותו קשיש ממנו והכל, יעמיד אותו במקומו.

abigl

New member
גם סער גדל במושבה של פרדסנים ולא בת"א

הוא תוצר של כפר סבא, בדיוק כמו שעמיר ממטולה. לא משווים בין השניים. לכל אחד מהם יש את הדפיקויות שלו...

למעלה