עמיר בניון שם את הקלפים על השולחן

A N I g M A

New member
עמיר בניון שם את הקלפים על השולחן

במהדורת החדשות המוקדמת עמיר בניון הוציא את כל הכעס שיש לו, ודני קושמרו היה שם כדי לשמוע.
הוא דיבר על כמה מוזר שאריק איינשטיין מקבל פרס על מפעל חיים, ופרס כספי שהוא פחות ממשכורת של מנכ"ל חברת תקליטים.
הוא הולך לתרום את כספי הזכייה שלו לעניים.
הוא חוזר בתשובה (שזה לא לפתוח פה, אבל זה נפלא).
הוא רוצה שתהיה חברה שתתרום כסף לאמנים, כדי שיוכלו ליצור תקליטים.
מצידו לעבוד בהתנדבות - רק שיהיה כסף למי שצריך. בנוסף, הוא זכר לציין שהוא מודע לעובדה שאולי ממחר לא יהיו לו הרבה השמעות ברדיו, וש"יתקעו לי מרפקים". אני חושבת שמאד אמיץ מצידו לעשות דבר כזה. ז צעד גדול שמסכן את הקריירה שלו. משהו דומה למלחמה של נמרוד לב בגלגלגל"צ. מה אתם חושבים?

Skicker

New member
בנאדם נפלא ומדהים

זה יפה מאוד מה שהוא עשה וגם רואים עד כמה הוא צודק כמו שאמרו הכל פה זה קומבינה והוא ממש צדק בקשר למה שהוא אמר בסוף שמממחר כנראה לא ישמיעו אותו כי יש הרבה אנשים ששומעים גלגלצ וזה פשוט מגעיל הקטע שלהם עם הפלייליסט פשוט מעיפים מה שלא נראה להם מעניין (MC שירי,RBS,כל מיני זמרים ישראלים שהיו בעבר) אני אישית שומע רק רשת ג' וכל החברים שלי על גלגלצ וזה פשוט מפחיד אותי

shabi16

New member
../images/Emo45.gif

בלי קשר,ח"ח לרשת ג',עוזרים מאוד למוזיקה הישראלית

Shani276

New member
קראתי על זה.לא רק יוצר מוכשר ונפלא

אלא גם בנאדם כזה.זה יותר טוב לב והערכת הצדק מאשר אומץ.כמובן שגם זה נחשב כאומץ.

sHAi CoheN 2

New member
פשוט בן אדם אמיתי!

הוא בן אדם! אין ספק אבל הגדולה שלו היא שהוא אמיתי הוא לא צבוע. הרבה אמנים הם צבועים! אקום הם צבועים, מייגעים ומדכאים! פשוט להעריך את העבודה שלו ואת האמת שבדברים שלו! בן אדם גדול! מודל לחיקוי!

אי י ל ת

New member
עמיר אדם נטול פוזות ואמיץ

הוא מוכן לשלם מחירים אבל לא לוותר על האמת שלו.

עמיר!!!!

צפיתי בטקס היום בערוץ 1 וחיכתי עד לסוף הטקס ורק כדי לראות את עמיר שר את ניצחת איתי הכל, ו........לא האמנתי חתכו את הביצוע לש עמיר בעריכה. מאוכזבת מאוד!!! מחר עמיר מופיע בקמלוט בהרצליה, בואו בהמוניכם לחזק אותו!!!

עמירם04

New member
עמיר בניון הענק...

איפה יש עוד זמרים כאלה אמיתיים .אבל אמת יש רק אחת וסופה לנצח..עמיר! "מזל שיש אותך"

ספיר 2

New member
תראו מה זה אמן ובן אדם אמיתי.

כל הכבוד לעמיר על האומץ שלו וכל הכנות. הוא הזמר והיוצר הכי מוכשר שאני מכירה, עם הקול המצמרר שמוציא הכל מכולנו. באמת כל הכבוד לו. הוא אמר את האמת ולקח איתו סיכון גדול!!! הינה לכם הקישור לכתבה שהייתה עם דני קושמרו בערוץ 22... + הפורום שלנו- מעריצי עמיר בניון.. כנסו אלינו, תהנו... ביי ביי יום טוב

למעלה