עמירי הסקסי המדהים !

KOCHI471

New member
עמיר סיפר סיפור על החבר שלו

את הבחורות במועדון בסוף היום לא צריך לאנוס הן רוצות בזה. תפסיקו להיות צדקנים את מה שעברה פרידה שהסתובבה עים נרקומנים שלא תפיל על אנשים אחרים או דרך להפיל אדם חזק בכדי לשלוט בכמה שיותר נשים לא שמעתם שהיא רוצה לעשות כפר לנשים בכדי לעשות אורגיות פרה...........

zivor23

New member
עמיר לעת עתה שישאר יש דחופים מימנו,הילה ופריד

הבלתי ניסבלות

../images/Emo8.gifואם את אוהבת לפנק אז תוסיפי6 לתומר../images/Emo8.gif

מה'כפת לך?!זה על הדרך

מעריציי ג'קי היקרים, כנסו...

ג'קי עלה להדחה השבוע אך ורק בגלל נופר. אם הוא ימשיך ביחסים איתה, מה שסביר להניח יקרה אם היא תשאר בבית, הוא יועמד שוב ושוב להדחה. הדיירים בבית מאסו בזוגיות שלהם, ג'קי מתנהג כמו סמרטוט לידה, היא גורמת לו להתרחק מחבריו ומאלו שאכפת להם באמת... אם ג'קי חשוב לכם, תדאגו שנופר תודח היום! אמא של ג'קי בראיון למאקו השבוע אמרה את מה שאמרה בעקיפין בפגישה עם המשפחות- לנופר אין מקום אצלנו במשפחה אחרי האופן בו התנהגה לג'קי! חברים, נמאס מהסגנון הוולגרי שלה, מהאופן בו היא מסתכלת ברשעות על כולם, "ממחוות יום שלישי" שלה....... זו ההזדמנות!!!!!!!!!

ranvio

New member
עמיר מלח הארץ והתנצל על הדברים, די לחפור

שלושה חודשים הוא בבית ואתם חופרים על אמירה אחת שפרידה ניפחה. רוב הדיירים התבטאו ודיברו על סמים גנבות עבירות פליליות,למה תופסים את עמיר בפינה ומחפשים רק אותו? מעולם לא הרים את קולו על בחורה או בחור לא הרים ידיים לא יזם מריבות הצביע תמיד לפי צו לבו ולא אסטרטגית

ranvio

New member
פולניה התכונתי לשים תחת זוהר אופס-רק עמיר 444

יונתנסקי

Well-known member
פולניה, ואם היא מחזקת דבריך, מה רע בזה?

נראה לי לגיטימי שתכתב "תחתייך". אגב, גם אני לטובת עמיר, אבל גם אוהבת את סיוונה.

25330

New member
נכון, אין סתירה בין ../images/Emo106.gifסיון../images/Emo47.gif לעמיר../images/Emo41.gif

לראיה מי מהם לא העמיד את משנהו להדחה, חרף רטוריקה מתלהמת משני הכיוונים. למרות הרטוריקה שנדמית כשתום שחרור לחץ נדמה שעתה הם נבנים ומסייעים האחת לשני וההפך. גם אני בדעהשלעמיר צריך להיות מקום בחימישיית הגמר לצד סיון
.

למעלה