עמותת אפרת - בנושא דילול

• פותח הנושא hys2
  • פורסם בתאריך

hys2

New member
עמותת אפרת - בנושא דילול

האם מישהי יודעת את עמדתה של עמותת אפרת (נגד הפלות) בנושא דילול עוברים משלוש לשניים. אני מנסה להביא את בעלי להבנה בנושא ההפחתה והיפנו אותנו לעמותת אפרת, האם הם בעד או נגד ההפחתה? תודה

למה עמותת אפרת?

שהם בעיקרון נגד הפלות? את רוצה לדעת למה לדלל? אני מוכנה להביא לך כמה וכמה דוגמאות.

hys2

New member
בבקשה תני לי דוגמאות

אני צריכה להביא את בעלי לידי הבנה מלאה, הסכמה ושלמות עם המעשה, ולכן אודה לך אם יש ביידיך עובדות הוכחות או כל דבר אחר שיעזור לי להביא אותו לכך. קשה לו לקבל את זה שהעובר כבר בן- 9 שבועות וביצוע הדילול יהיה כנראה עוד כ- 3 שבועות והעובר בינתיים מתפתח ומקבל צורה - מראים לנו באולטרסאונד איך הם מתפתחים והלב עובד וזה קשה פי 1000 לעשות את המעשה, וצריך משהו הכי מוחשי ואמיתי כדי להבין את מעשה הדילול שהוא נדרש בלית ברירה. תודה על ההבנה

טאניוש

New member
כנראה אני הדוגמה

אתם חייבים לקחת בחשבון רק את העובדות היבשות ולהתעלם מרגשות, פשוט כך. תגדילו את הסיכויים שלכם לסיים את ההריון עם ילדים בריאים. עכשיו לבעלך. אבא יקר (כי אתה האבא שלהם, ההחלטות שלך כהורה מתחילות כאן ועכשיו), הכל נכון, מבינה אותך מאד, הייתי שם. החלטנו לא לדלל, לעולם לא נדע האם ההחלטה הייתה נכונה. הימרנו והפסדנו. אתה ראית באולטרא סאונד את העוברים בני 9 שבועות, עכשיו תאר לעצמך איך הם נראים בשבוע 20. ראינו אותם בסקירה בתלת מימד, יש לנו סרט. וזה כל מה שנשאר מהם. אני באמת לא יודעת מה יותר נכון לעשות מבחינה רפואית, אבל חייבים ללכת עם הראש ולא עם הלב, חייבים לעשות את הדבר הנכון. אתה לא תסלח לעצמך לעולם, תאמין לי. אני יודעת.

למה לא לעשות דילול מוקדם?

אחת מהסיבות שעשיתי מוקדם היא לא להגיע למצב של עובר ממשי..ואז לדלל. ועוד מכמה סיבות טובות.

3מרגו

New member
מוקדם בשבוע שמיני,נכון?

קראתי את ה"מדריך למדללת מתחילה" והבנתי,שעדיף מאוחר,כי אולי נדע בשקיפות אילו פחות טובים.

3מרגו

New member
אני התרשמתי פעם שעשית דילול מ-4

לשניים ודווקא דילול גרם לאסון הזה.כנראה,הבנתי ממש לא נכון?

טאניוש

New member
לא, הבנת לא נכון

עברתי דילול טבעי מ-4 ל-3 ונשארתי עם שלישיה עד הסוף. למרות שאני מכירה מספיק מקרים של אסון גם אחרי הדילול, זה לא המקום לדבר על זה. אני באמת לא יודעת מה נכון לעשות, רק הגישה של ללכת עם הלב ולא עם המדע הפריעה לי.

3מרגו

New member
אפשר לשאול מתי קרה דילול טבעי?

באיזה שבוע בארך?אם זה היה קורה לי,הייתי יוצאת בזול... כרגע אני אוספת אינפו' כמה מסוכן ומה סיכוי להישאר עם כלום.מעבר ל-8% שנאמר לי. תודה וסליחה

hys2

New member
סליחה על הכניסה לפרטיות

טאניוש אבל מאיפה את יודעת? חוית את זה על בשריך על משפחתך ?...מה היו התוצאות וההשלכות?

hys2

New member
סליחה בפעם השניה הבנתי סליחה

קראתי את הודעתך כנראה לא ביסודיות ורק בקריאה שניה הבנתי שעברת את זה על בשריך , אני מצטערת... אני פשוט קצת לחוצה מכל העיניין הזה ומבעלי שאני רוצה לשמור איתו על ראש פתוח כמה שאפשר. תודה לך בכל אופן על ששיתפת אותי באסונך.

hys2

New member
../images/Emo51.gif../images/Emo24.gif החלטנו

אני מודה לך על ששיתפת אותנו, אנחנו בדרך לדילול מחר. מפחיד אבל סוף סוף בעלי גם מסכים שזאת האפשרות ההגיונית ואין ברירה. מקווים שהכל יעבור בשלום. תודה על העזרה חיבוקים ותודות על הכל.

עמותת אפרת

עמותת אפרת פועלת למען מניעת הפלות שאינן הכרחיות בפרט אלו שהן על רקע סוציו-אקונומי. בשני העשורים האחרונים הצליחה אגודת אפרת להציל רבבות ילדים שאמהותיהם חשבו תחילה להפסיק את חייהם בעודם עוברים בעיקר בשל קשיים כלכליים .אפרת תמכה בהן, סוציאלית, פסיכולוגית וכלכלית. לפרטים, אפרת- 02-6536212 כדאי לפנות אליהם גם בנושא הדילול. אני חושבת שיש הרבה לידות של שלישיות שכולם בריאים.

אני מניחה שהם נגד

וזה ההפך מן העמדה הרפואית המקובלת. דוגמאות יש להכל, לשישיות שצלחו, לדילולים שנגמרו באסון ובעיקר ההפ: הריונות שלישיה שלא הצליחו ודילולים שכן הצליחו. אתם צריכים לאסוף נתונים כמה שיותר אובייקטיבים (זו לא משמימה פשוטה, אפרת בוודאי לא עמותה אובייקטיבית וגם הרפואה אינה בדיוק אובייקטיבית) ואחרי הכל לקב החלטה מאוד אישית. שיהיה בהצלחה בכל בחירה.

למעלה