עמוד פייסבוק חדש להעלאת מודעות לקרינה בתחבורה

מצב
הנושא נעול.

bralor4247

New member
קראת את החוק?

ואני ממליץ לכל הנשים בישראל לרכוש רעלה כי חוק הלאום החדש
חיסל את מדינת ישראל היום. הערבים מסביב לא צריכים להתאמץ - אנחנו הרגנו במו ידינו את מדינת ישראל. עכשיו יפלו נשים לרעה, יכריחו את הנשים לגדל פאות וללכת עם שטריימאלאך.... היום הרגו את מדינת ישראל עם החוק הזה ורצחו בדם קר את הדמוקרטיה - אללה ירחמה ! קרינה או לא קרינה - מה זה באמת משנה? עדיפה קרינה על מדינת הלכה ! ברוכים הבאים לצפון קוריאה החדשה ! צפון קוריאה זה כאן ! אני מצדיע הערב לכל מי שעזב לברלין - חכמים אלו שעזבו ! הלוואי שיכולתי לעזוב אתמול. רק בגלל אשתי אני נשאר כאן במדינת ההלכה החדשה. בואו נתאבל על הירצחה של הדמוקרטיה בידי דת אפלה ופרימיטיבית. ברוכים הבאים למדינת האדם הניאנדרטאלי = מדינת ישראל. בקרוב נהיה חליפות איסלמית - אולי זה יציל אותנו מהביזיון שהיה היום בכנסת. מי צריך אוייבים מבחוץ כאשר המחוקקים הם אוייבינו המרים??
קראת את החוק?
בוא תסביר לנו בלי התלהמות, מה קובע החוק

בוא אגיד לך בדיוק למה אני מתנגד:

קראת את החוק?
בוא תסביר לנו בלי התלהמות, מה קובע החוק
בוא אגיד לך בדיוק למה אני מתנגד:
בין היתר, החוק דן בשפתה של המדינה - עברית. לזה אני מתנגד ביותר! חובה להשוות את מעמדה של השפה הערבית אחד לאחד לעברית וחובה שעל כל מסמך רשמי יופיע גם הנוסח המלא בערבית. חובה לתת מעמד מיוחד לשפות הרוסית והאמהרית במיוחד. הייתי קובע שגם השפה האנגלית היא אחת מהשפות הרשמיות כאן וללא עוררין. בנוסף, החוק מכיר במשפט העברי ובמורשת ישראל, כמקור פרשנות משפטית. גם לזה אני מתנגד כי פירוש הדבר שחוקי ההלכה יקבעו כאן. ההלכה היא אנטי דמוקרטית ולכן אני אנטי הלכה. את מי מעניינת מורשת ישראל??? לא את רוב הציבור החילוני ! המשפט העברי מפלה לרעה גרים שגרים כאן. מקור פרשנות משפטית? הייתי מעדיף את הקביעות של בית הדין בהאג שהן קביעות אובייקטיביות ואוניברסליות עתירות "נוזל" דמוקרטי בתוכן, על כל קביעה משפטית אחרת. אם נתניהו חושב שהוא כל כך צודק במעשיו, מדוע הוא חושש להגיע להאג ולהמודד שם עם טענות הצד שכנגד? לדעתי על מדינת ישראל להראות רצון טוב ופתיחות לעולם הנאור ולקבוע בחוק שכל החלטות בית הדין בהאג תחייבנה את המדינה. אם אתה מאמץ את דיני ההלכה, הייה הגון וחייב גם את החלטות בתי המשפט הזרים הנוגעות לנו. בסיכומו של דבר - החלטות האג הן רק טובות לנו ורק תסייענה לנו לשרוד מול השגעון של הצד השני לאורך זמן. לא, אני לא שמאלני בכלל. אפילו איש ימין ! אבל ימין ראציונלי שרואה לאן יוביל חוק הלאום: לדרך ללא מוצא והוא יזיק לנו מאוד. תקוותי היא שהממשלה תפורק בעקבות החוק ושהממשלה החדשה תבטל את החוק כמה שיותר מהר.

bralor4247

New member
לאיזה סעיף בחוק אתה מתנגד?

ואני ממליץ לכל הנשים בישראל לרכוש רעלה כי חוק הלאום החדש
חיסל את מדינת ישראל היום. הערבים מסביב לא צריכים להתאמץ - אנחנו הרגנו במו ידינו את מדינת ישראל. עכשיו יפלו נשים לרעה, יכריחו את הנשים לגדל פאות וללכת עם שטריימאלאך.... היום הרגו את מדינת ישראל עם החוק הזה ורצחו בדם קר את הדמוקרטיה - אללה ירחמה ! קרינה או לא קרינה - מה זה באמת משנה? עדיפה קרינה על מדינת הלכה ! ברוכים הבאים לצפון קוריאה החדשה ! צפון קוריאה זה כאן ! אני מצדיע הערב לכל מי שעזב לברלין - חכמים אלו שעזבו ! הלוואי שיכולתי לעזוב אתמול. רק בגלל אשתי אני נשאר כאן במדינת ההלכה החדשה. בואו נתאבל על הירצחה של הדמוקרטיה בידי דת אפלה ופרימיטיבית. ברוכים הבאים למדינת האדם הניאנדרטאלי = מדינת ישראל. בקרוב נהיה חליפות איסלמית - אולי זה יציל אותנו מהביזיון שהיה היום בכנסת. מי צריך אוייבים מבחוץ כאשר המחוקקים הם אוייבינו המרים??

תוספת חשובה:

תוספת חשובה:
משמעות קבלת החוק בנוסחו העכשווי היא שאישה פסולה לעדות, ונואפת לסקילה - חוק תואם אירן, כלומר שאלו הם עקרונות המשפט היהודי. שלא יעבדו עליך - מדובר בחוק שמטרתו לפרוש שטיח אדום לביבי בבחירות הבאות. הוא מבין שהוא פוליטית מסיים את תפקידו ויוחלף. חלק מהרצון להעלות את החוק הזה עכשיו נובע מהכישלון החמור של ההנהגה הישראלית במבצע צוק איתן = עוד מערכה שבה הפסדנו צבאית ופוליטית אחרי ההפסד הגדול ב-2006 בלבנון. למרות היותי איש ימין, חייבים להודות שלאחר 1973 לא היה לישראל ניצחון צבאי אחד, אלא רק כישלונות ברצף. בתור חייל שהיה בלבנון בשנת 1982, אוכל לומר לך שכאשר יכתבו ספר על האמת שהיתה שם, יתברר עד כמה כוחנו הצבאי והפוליטי דל להחריד. כיום אין לצה"ל שום פתרון מול לוחמת גרילה ושום חטיבה או גדוד שהתמחו בטיפול בלוחמת גרילה. זה עתיד להחמיר שבעתיים כאשר דאע"ש יתחילו לבצע פעולות בתוך שטח ישראל וזה קרוב מתמיד כיום לצערי. ועוד מישהו מעיז לדבר על שליחת 102 מטוסי קרב לטפל בבעיה האירנית??!! הרי מתוכם אם יחזרו שניים שלושה זה טוב...

amit1270

New member
המהנדס שמדבר שם פשוט מקשקש

צפו בכתבה ששודרה בערוץ 10
https://www.youtube.com/watch?v=gXXvHU97qCY
בשום מקום לכל אורך הכתבה לא מצויין התקן הקיים ועד כמה הרמה שנמדדה (3 מיקרו-וואט לסמ"ר אומר לך משהו?) קרובה אליו או עוברת אותו. לא מוזכרת גם העובדה שעד כה לא התגלה קשר בין קרינה לא מייננת ברמות האלה לתחלואה כלשהי. כל מה שיש שם זה היסטריה חסרת בסיס וטכנופוביה לשמה.

alantan

New member

בשום מקום לכל אורך הכתבה לא מצויין התקן הקיים ועד כמה הרמה שנמדדה (3 מיקרו-וואט לסמ"ר אומר לך משהו?) קרובה אליו או עוברת אותו. לא מוזכרת גם העובדה שעד כה לא התגלה קשר בין קרינה לא מייננת ברמות האלה לתחלואה כלשהי. כל מה שיש שם זה היסטריה חסרת בסיס וטכנופוביה לשמה.

מאי841

New member
אלן, אני ממליצה שאנשים קצת יתחשבו וידחו את הריבים עם גרושתם

אני ממליץ לכם לכסות את הראש בקסדה העשויה מנייר כסף...
לרגע שהם יורדים מהאוטובוס או הרכבת וככה יחסכו מאיתנו את הכאב ראש וגם את האוזן השלישית שתיכף גדלה לנו.

ומה עם אלה שאין להם גרושה?

לרגע שהם יורדים מהאוטובוס או הרכבת וככה יחסכו מאיתנו את הכאב ראש וגם את האוזן השלישית שתיכף גדלה לנו.
ומה עם אלה שאין להם גרושה?
למה את מפלה אותנו לרעה?

alantan

New member
את גם הולכת ברחוב לא? וגרה ליד שכנים עם WIFI לא?

הקרינה האלקטרומגנטית היא עובדת חיים ולא תצליחו לברוח ממנה גם אם יבוטל השימוש בניידים לחלוטין בכל מקום ציבורי. השימוש בסלולרי לידך באוטובוס הוא כאין וכאפס לעומת הכמויות שאנחנו חשופים להן ביום יום. אגב, יודעים שהקרינה חודרת לראש, במיוחד אצל ילדים ופעוטים שלהם יש גולגולת דקה יותר, אבל עדיין לא יודעים מה ההשפעה של הקרינה, וזה אחרי עשרים שנה של שימוש המוני בסלולרי.

מאי841

New member
זאת התשובה הכי בנאלית שגורמת לאנשים להתחמק מהבעיה כאן

הקרינה האלקטרומגנטית היא עובדת חיים ולא תצליחו לברוח ממנה גם אם יבוטל השימוש בניידים לחלוטין בכל מקום ציבורי. השימוש בסלולרי לידך באוטובוס הוא כאין וכאפס לעומת הכמויות שאנחנו חשופים להן ביום יום. אגב, יודעים שהקרינה חודרת לראש, במיוחד אצל ילדים ופעוטים שלהם יש גולגולת דקה יותר, אבל עדיין לא יודעים מה ההשפעה של הקרינה, וזה אחרי עשרים שנה של שימוש המוני בסלולרי.
אני חיה את החיים העירוניים ומודעת לבעיות הבריאותיות, זה לא אומר שצריך להוסיף את הקרינה הסלולרית בחללים סגורים שהיא כמעט כמו במעלית!
אם תצפה בכתבה תראה שמסבירים שם שדקת שיחה באוטובוס שווה ל25 דק של שיחה רגילה. אנשים לא מודעים לזה או מספרים לעצמם שאי אפשר לברוח מזה
כמו שלא מעשנים באוטובוס לא צריך להשתמש בטלפון כי אתה חושף גם את הסביבה ולא רק את עצמך והייתי מצפה מאנשים להתחשב.
בנוגע לזה שאין עדין מחקר שמצא שהקרינה מזיקה, בוא נגיד שהגיוני שחברות הסלולר כמעט בוודאות מעורבות בתוצאות רוב המחקרים.

alantan

New member
כמובן שהכל קונספירציה... כמו הנחיתה על הירח ו-9/11...

אני חיה את החיים העירוניים ומודעת לבעיות הבריאותיות, זה לא אומר שצריך להוסיף את הקרינה הסלולרית בחללים סגורים שהיא כמעט כמו במעלית!
אם תצפה בכתבה תראה שמסבירים שם שדקת שיחה באוטובוס שווה ל25 דק של שיחה רגילה. אנשים לא מודעים לזה או מספרים לעצמם שאי אפשר לברוח מזה
כמו שלא מעשנים באוטובוס לא צריך להשתמש בטלפון כי אתה חושף גם את הסביבה ולא רק את עצמך והייתי מצפה מאנשים להתחשב.
בנוגע לזה שאין עדין מחקר שמצא שהקרינה מזיקה, בוא נגיד שהגיוני שחברות הסלולר כמעט בוודאות מעורבות בתוצאות רוב המחקרים.

Ofekalef1

New member
זה היה ציני? כי אני עד עכשיו לא הצלחתי להאמין

זה היה ציני? כי אני עד עכשיו לא הצלחתי להאמין
שהנחיתה על הירח היא לא קונספירציה.

משה343

New member
אלן אני בחרתי ללכת עם מיקרוגל על הראש ...

אלן אני בחרתי ללכת עם מיקרוגל על הראש ...
אמרו לי שמינוס ומינוס זה שווה פלוס

DanBus43Maalit72

Active member

מצב
הנושא נעול.
למעלה