עמוד פייסבוק חדש להעלאת מודעות לקרינה בתחבורה

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member
אני ממליץ לכם לכסות את הראש בקסדה העשויה מנייר כסף...

עמוד פייסבוק חדש להעלאת מודעות לקרינה בתחבורה
חשוב להפיץ כדי שכמה שיותר אנשים ידעו לא להשתמש בטלפון בזמן הנסיעה!
https://www.facebook.com/pages/קרינה-סלולרית-בתחבורה-הציבורית/615055438599277

ואני ממליץ לכל הנשים בישראל לרכוש רעלה כי חוק הלאום החדש

חיסל את מדינת ישראל היום. הערבים מסביב לא צריכים להתאמץ - אנחנו הרגנו במו ידינו את מדינת ישראל. עכשיו יפלו נשים לרעה, יכריחו את הנשים לגדל פאות וללכת עם שטריימאלאך.... היום הרגו את מדינת ישראל עם החוק הזה ורצחו בדם קר את הדמוקרטיה - אללה ירחמה ! קרינה או לא קרינה - מה זה באמת משנה? עדיפה קרינה על מדינת הלכה ! ברוכים הבאים לצפון קוריאה החדשה ! צפון קוריאה זה כאן ! אני מצדיע הערב לכל מי שעזב לברלין - חכמים אלו שעזבו ! הלוואי שיכולתי לעזוב אתמול. רק בגלל אשתי אני נשאר כאן במדינת ההלכה החדשה. בואו נתאבל על הירצחה של הדמוקרטיה בידי דת אפלה ופרימיטיבית. ברוכים הבאים למדינת האדם הניאנדרטאלי = מדינת ישראל. בקרוב נהיה חליפות איסלמית - אולי זה יציל אותנו מהביזיון שהיה היום בכנסת. מי צריך אוייבים מבחוץ כאשר המחוקקים הם אוייבינו המרים??

משה343

New member
אפשר לסגור על כך שמב"ש דרומה זה דרום קוריאה ?

חיסל את מדינת ישראל היום. הערבים מסביב לא צריכים להתאמץ - אנחנו הרגנו במו ידינו את מדינת ישראל. עכשיו יפלו נשים לרעה, יכריחו את הנשים לגדל פאות וללכת עם שטריימאלאך.... היום הרגו את מדינת ישראל עם החוק הזה ורצחו בדם קר את הדמוקרטיה - אללה ירחמה ! קרינה או לא קרינה - מה זה באמת משנה? עדיפה קרינה על מדינת הלכה ! ברוכים הבאים לצפון קוריאה החדשה ! צפון קוריאה זה כאן ! אני מצדיע הערב לכל מי שעזב לברלין - חכמים אלו שעזבו ! הלוואי שיכולתי לעזוב אתמול. רק בגלל אשתי אני נשאר כאן במדינת ההלכה החדשה. בואו נתאבל על הירצחה של הדמוקרטיה בידי דת אפלה ופרימיטיבית. ברוכים הבאים למדינת האדם הניאנדרטאלי = מדינת ישראל. בקרוב נהיה חליפות איסלמית - אולי זה יציל אותנו מהביזיון שהיה היום בכנסת. מי צריך אוייבים מבחוץ כאשר המחוקקים הם אוייבינו המרים??

אני רוצה להיות בצד החופשי

אנחנו נעלה את הענין בועדת האתיקה המקצועית

אני רוצה להיות בצד החופשי

של סוקרטס ואנשיו באי קוס, בקרוב....

אריסטו שאת דעותיו אני מעריץ, היה מתהפך בקיברו לנוכח הטימטום של החוק הזה...
לילה טוב.

משה343

New member
תודה אני אמתין לתשובה [בתקווה שחיובית]

של סוקרטס ואנשיו באי קוס, בקרוב....

אריסטו שאת דעותיו אני מעריץ, היה מתהפך בקיברו לנוכח הטימטום של החוק הזה...
לילה טוב.

קיבלת ת'פטור !
הרי במילא קברניטי הדיקטטורה הישראלית

קיבלת ת'פטור !
מתייחסים לאזור הדרום והמזרח כאל החצר האחורית של המדינה הדיקטטורית שלהם והיום הם הפכו אותה למונרכיה קונסטיטוציונית בהא הידיעה.
צדק מי שכתב טוקבק ב-YNET היום ש"זה תחילתו של הסוף". גם אני רציתי לכתוב זאת אך הוא הקדים אותי...
לא נורא....עוד 5 שנים ברלין תהיה בירה יחודית: גם של גרמניה וגם של ישראל !!!
(וטוב שכך!).

Ccyclist

Well-known member
בערלין בירת אשכנז.

קיבלת ת'פטור !
מתייחסים לאזור הדרום והמזרח כאל החצר האחורית של המדינה הדיקטטורית שלהם והיום הם הפכו אותה למונרכיה קונסטיטוציונית בהא הידיעה.
צדק מי שכתב טוקבק ב-YNET היום ש"זה תחילתו של הסוף". גם אני רציתי לכתוב זאת אך הוא הקדים אותי...
(וטוב שכך!).
בערלין בירת אשכנז.

ועכשיו תן בראש עם נילי ברוש: אלבום נהדר

של כל אשכנז דוברת היהודית, לא רק הייקים.
ועכשיו תן בראש עם נילי ברוש: אלבום נהדר

להורדה חינמית וחוקית: אלבום חדש של נילי ברוש - אמנית גיטרות בחסד עליון !!! כל שיר שלה פגז !!! תורידו ותהנו !:
[URL]http://plotn08.org/nili-brosh-a-matter-of-perception-2014/[/URL]
אביה.

משה343

New member
אצלנו לדרום "יורדים" רק לשפוך זבל [דודאים/רמת חובב]...

קיבלת ת'פטור !
(וטוב שכך!).
אפשר להמיר את ברלין בבוקרשט ?

לא ממש בא לי להיות עם כל עם ישראל בברלין

קודם כל תביא את הרומנייה שלך ארצה ! בפקודה !

אפשר להמיר את ברלין בבוקרשט ?

לא ממש בא לי להיות עם כל עם ישראל בברלין

ביקשו לראות אותה עם העיניים. אם היא תענה על הדרישות שלך - תגייר אותה ! למה אתה מחכה??

משה343

New member
yes sir

ביקשו לראות אותה עם העיניים. אם היא תענה על הדרישות שלך - תגייר אותה ! למה אתה מחכה??
yes sir

זה לא יהיה קל להחזיר אותה לחיקי , עברו שנים רבות וכן
החמודה כבר עו"ד , אני הייתי הולך איתה יד ביד בשנת 2002
מהבית של הדודה שלה בעיר IASI אל הפקולטה למשפטים .

כמו כן היא אחת כזו ש- "הגולה" לא מדברת אלייה , כמו אל רומנים רבים
שעוברים לחיות במדינות אחרות .

אני צריך לשנס מותניים לחיות ברומניה ולהביא לעולם רומני קטן
דור ב

בהצלחה !!!

yes sir

זה לא יהיה קל להחזיר אותה לחיקי , עברו שנים רבות וכן
החמודה כבר עו"ד , אני הייתי הולך איתה יד ביד בשנת 2002
מהבית של הדודה שלה בעיר IASI אל הפקולטה למשפטים .

כמו כן היא אחת כזו ש- "הגולה" לא מדברת אלייה , כמו אל רומנים רבים
שעוברים לחיות במדינות אחרות .

אני צריך לשנס מותניים לחיות ברומניה ולהביא לעולם רומני קטן
דור ב
בהצלחה !!!

אלון 58

New member
דוקא ל-
זה לא מתאים...,

דוקא ל-
זה לא מתאים...,
הם מתנגדים לזה,אז איפה השטריימלאך???

בציניות ידידי...
תחביא את אשתך כדי שהם לא

דוקא ל-
זה לא מתאים...,
הם מתנגדים לזה,אז איפה השטריימלאך???
בציניות ידידי...
תחביא את אשתך כדי שהם לא
ייאלצו אותה לגדל פאות, להניח תפילין, ולחבוש כובע צילינדר ענק מכיכר השבת....

אני כבר הכנתי תחפושת אבירים ממתכת לציפי מכף רגל ועד ראש כהכנה ליישום החוק שמטרתו לחסל באופן סופי את הדמוקרטיה במדינת ישראל.
ועכשיו ברצינות:
נקודת המבט שלי היא שחובה לתת מעמד שווה לחלוטין לדרוזים המשרתים בצה"ל וכמובן לחרדים המשרתים בצה"ל וכדומה.
הייתי הכי שמח שאפשר אם ראש הממשלה הבא היה דרוזי. זו עדה יקרה מאוד לליבי והם יותר ישראלים מאיתנו. ממני זה בטוח.
אני אפילו בעד הפלייה מתקנת למענם. צריך לתת לדרוזים ששירתו בצה"ל עדיפיות רבות בקבלה לאוניברסיטה ובתפקידים בכירים כעובדי מדינה בעלי מעמד מועדף. כנ"ל לגבי בדואים יוצאי צה"ל. וכנ"ל לגבי ערבים מוסלמים ישראלים כולל תושבי מזרח ירושלים ששירתו בצבא ויש כאלה למרות שמספרם זעיר. אין להפלות שום אדם בגלל דתו, אמונותיו, מוצאו או מינו אם קיים את החובות למדינה. חוק הלאום הוא בושה גדולה לאינטליגנציה וזהו חוק גזעני שמאוד מזכיר בגזענות שלו משטר אפל מסויים שאף יהודי לא אוהב...
לילה טוב.

אלון 58

New member
אני אוהב את הציניות שלך ידיד יקר
...,

בציניות ידידי...
תחביא את אשתך כדי שהם לא
ייאלצו אותה לגדל פאות, להניח תפילין, ולחבוש כובע צילינדר ענק מכיכר השבת....

אני כבר הכנתי תחפושת אבירים ממתכת לציפי מכף רגל ועד ראש כהכנה ליישום החוק שמטרתו לחסל באופן סופי את הדמוקרטיה במדינת ישראל.
ועכשיו ברצינות:
נקודת המבט שלי היא שחובה לתת מעמד שווה לחלוטין לדרוזים המשרתים בצה"ל וכמובן לחרדים המשרתים בצה"ל וכדומה.
הייתי הכי שמח שאפשר אם ראש הממשלה הבא היה דרוזי. זו עדה יקרה מאוד לליבי והם יותר ישראלים מאיתנו. ממני זה בטוח.
אני אפילו בעד הפלייה מתקנת למענם. צריך לתת לדרוזים ששירתו בצה"ל עדיפיות רבות בקבלה לאוניברסיטה ובתפקידים בכירים כעובדי מדינה בעלי מעמד מועדף. כנ"ל לגבי בדואים יוצאי צה"ל. וכנ"ל לגבי ערבים מוסלמים ישראלים כולל תושבי מזרח ירושלים ששירתו בצבא ויש כאלה למרות שמספרם זעיר. אין להפלות שום אדם בגלל דתו, אמונותיו, מוצאו או מינו אם קיים את החובות למדינה. חוק הלאום הוא בושה גדולה לאינטליגנציה וזהו חוק גזעני שמאוד מזכיר בגזענות שלו משטר אפל מסויים שאף יהודי לא אוהב...
לילה טוב.
...,
אם רעיתי תרצה "להתחבא",גם אני ובתי "נתחבא"
.
ולענין,גם אני בעד זכויות שוות לכל מי שמשרת את המדינה,אבל במצב של היום המדינה נותנת זכויות-יתר למחבליה,כש"קרן-אור" אחת נראית כרגע בשלילת התושבות של המשת"פּ ברצח בדולפינריום מיוני 2001,ובאותה המידה אני בעד לעשות כך עם משפחתו של ברוך גולדשטיין ושל עמי פּופּר,ה-
הדגול.

דעותייך זהות לדעותיי !!!

...,
אם רעיתי תרצה "להתחבא",גם אני ובתי "נתחבא"
.
ולענין,גם אני בעד זכויות שוות לכל מי שמשרת את המדינה,אבל במצב של היום המדינה נותנת זכויות-יתר למחבליה,כש"קרן-אור" אחת נראית כרגע בשלילת התושבות של המשת"פּ ברצח בדולפינריום מיוני 2001,ובאותה המידה אני בעד לעשות כך עם משפחתו של ברוך גולדשטיין ושל עמי פּופּר,ה-
הדגול.
דעותייך זהות לדעותיי !!!

והדרך בה צריך לעשות את הדברים זהה גם היא !

מצב
הנושא נעול.
למעלה