עמוד פורומים ופורומים

ngong

New member
עמוד הפורומים החדש.

העמוד עולה בביתנו בכל המחשבים עם פונטים משובשים,שינוי לHebrew windows מתקן את הבעייה. האם זאת רק בעייה אצלי.

דף פורומים - שאלה!!

אני גולשת בדרך ככל מהעבודה ולא תמיד רוצה שיראו את שמי, מי שעובדת אחרי במחשב... גיליתי שבדף הראשי של תפוז זה בסדר אחרי שאני יוצאת מהמערכת, אבל בדף של הפורומים, למרות שאני כביכול יצאתי מהמערכת ברגע שאני פותחת הודעות אחרונות, אכן נפתחות לי ההודעות האחרונות.... רוצה שלא ניתן יהיה לראות הודעות שלי, מה אי אפשר לעשות זאת???
וכן!! אחרי שיצאתי מהמערכת.... איך אפשר למחוק עקבות????? תודה מראש!!!

amitais

New member
פורומי תפוז תוקעים את הפיירפוקס

בשבוע ומשהו האחרון הפורופים של תפוז תוקעים לי את הפיירפוקס. אני גולש בגרסא הכי עדכנית. לפני כן זה היה בסדר. בעמודי הבלוגים אני גולש בסדר. האם זאת בעיה מוכרת? האם יש איזה תוסף שפותר את הבעיה?

dark dumb

New member
בעיה בקשר עמוד החדש של הפורומים

קודם כל יופי שעשו עמוד חדש לעמוד הראשי של הפורומים, והוא מאוד נוח, כל הקטע עם ההודעות שלי, אבל יש לי בעיה אחת קטנה. בחלק של ההודעות שלי, יש את רשימת הפורומים בצד, עכשיו הרשימה הולכת לפי הא'-ב', מה שיוצא זה שפורומים שרשמתי בהם תגובה אחת ואני לא נכנסת אליהם יותר, אם הם מתחילים בא' אז הם תקועים לי ברשימה, ופורים שאני נכנסת אליהם בקביעות, כמו פורום "תיכוניסטים" נדחסים לי מהרשימה. זה יוצר אי נוחות, יש איזו שהיא דרך למחוק את הפורומים שאני לא נכנסת אליהם מהרשימה הזו?

פגעסוס

Well-known member
כשאתה בעמוד הבעייתי

תצוגה >> קידוד >> ודא ש"בחירה אוטומטית" (auto select) לא מסומנת.

פגעסוס

Well-known member
לא נתקלתי בבעיה בגלישה בפורומים

דרך פיירפוקס (עכשיו למשל אני גולש דרך השועל). הגירסה שלי 1.5.0.7 ש לך גירסה עדכנית יותר? יכול להיות שיש דווקא תוסף שגורם לבעיה אצלך?

פגעסוס

Well-known member
אני אעביר את ההצעה

לגורמים הרלוונטיים. את מוזמנת להעלות את הבעיה גם בפורום המשוב.

reedgreenwhait

New member
סגרי את החלונות

תלחצי על EE עם לחצן עכבר ימני> מאפיינים> לחצי על מחיקת קוקיז, לחצי על מחיקת קבצים

goory

New member
ie זורק הודעת שגיאה ונסגר

פעם בשתיים שלוש כניסות לאתר תפוז ולפורומים בלבד מגיעה הודעת שגיאה וה IE נסגר יש פיתרון?

reedgreenwhait

New member
פורומים בתפוז?

אם לא, פנה לפורום תמיכה טכנית. אם כן, אתה יכול לצרף צילום מסך של הודעת השגיאה?

goory

New member
כן , רק בפורומים של תפוז

אבל לא כל הזמן, למשל מהודעה הקודמת זה לא קרה עד לפני מספר דקות שזה קרה כ 3 או 4 פעמים רצוף.

למעלה