עמוד ענן וזה...

SHE RA

New member
לא.. אפשר קישור?

רצה לטוויטר!!(אין לי חשבון טוויטר...)

SHE RA

New member
נראה לי שמאצאתי משהו

ולא כל כך הבנתי מה הולך שם
אם אתם רוצים אפשר לנסח משהו מכולנו כתגובה כמעריצים של לוסי וכאזרחי ישראל תחת אש!
אני חושבת שבתור מי שחיה את זה כל יום צריך להביא את הצד שלנו
החיים שלנו נעצרו אני אישית לא זזה מהממד.. ושלא נדבר על החיילים שכרגע נותנים הכל מעצמם.. ותחשבו שזו שגרת החיים בשנים האחרונות בכל האזורים ליד עזה .. אני מיילא מאשדוד .. אז בהחלט יש לנו את הזכות להגיב ולהגן על עצמנו מהתקפות חוזרות ונשנות שקורות במשך שנים עי ארגון טרור ששולט בעזה וארגונים אחרים ..
נוסף שהם תוקפים אזרחים ועוד אנחנו עושים את המאמצים לתקוף רק את הארגוני הטרור.. והם בוכים על זה שילדים נהרגים ומצד שני שמים להם נשק בידיים...
הבאתי את הדעה שלי ... מקווה שיהיה שקט!

Shiri from the block

Active member
נראה לי שמצאתי האמת תהיתי לעצמי אם היא תגיב על זה כי היא טיפוס שכן מגיב והופתעתי שלא ראיתי עד עכשיו משהו בנושא... והנה מצאתי, זה הולך ככה:

Cripes, where would you hide? “@guardianworld: Gazans in frantic hunt for safety as Israeli forces prepare to invade http://gu.com/p/3bqm3/tw

@reallucylawless @guardianworld So you are supporting that act of insanity being performed by israelies ??

@ChoudharyAdil No, I am imagining myself, baby in arms trying to find a place of safety but every door is barred. No food/ money/ shelter.

@RealLucyLawless Israel supplies electricity food and water for gaza. Please inform yourself.

@adi_15 I am opposed to all violence. It's not politics. It's a human urge to nurture&protect. Doesn't matter if u are Hutu, Maori or Jew.

האמת לא הבנתי כלום ממה שהולך שם... מישהי מוכנה להסביר? היא בעד או נגד ישראל בסופו של דבר?

Shiri from the block

Active member
לפי התגובה הבאה של עדי.... @RealLucyLawless wonder where you all were when Sderot was bombarded for more than decade 14000 rockets aimed at civilians. Peace and Love.

נראה שלוסי לא כל כך בעד ישראל

SHE RA

New member
ככה גם אני חושבת ...

בהתחלה לא .. אחר כך היא נוקטת עמדה נטרלית
אממ בגלל זה הצעתי אם אנחנו רוצים לכתוב משהו אולי נראה גם את הצד שלנו בצורה עדינה LOL

Shiri from the block

Active member
זה ממש מפתיע
ועוד היא הייתה בקיבוץ באשדוד! אשדוד!
אם היא הייתה חווה שם טיל אחד עליה היא הייתה חושבת אחרת.
ביאסה אותי לגמרי עכשיו....

Shiri from the block

Active member
איך את לא זוכרת את זה?? את כל הזמן התלהבת שלוסי הייתה בקיבוץ באשדוד שנה!
רנה הייתה רק פעם אחת (אולי פעמיים) בארץ, וזה היה באוגוסט 2006 בירושלים והיא הייתה בהריון,
ואני זוכרת את כל זה כי פתחנו דיון בפורום *אחרי* שהיא כבר עזבה את הארץ, ואלעד התבאס שעד שהיא הייתה פה היא הייתה בהריון

ואני התבאסתי שפיספסתי אותה כשהיא הייתה רק מטר ממני

SHE RA

New member
אני זוכרת שרנה הייתה באשדוד

והתבאסתי כי היא הייתה באשדוד ... היא באה עם חברה שלה או משו שההורים שלה גרים פה בעיר...
זוכרת ששמעתי שלוסי הייתה בקיבוץ אבל אף פעם לא ידעתי איפה

LuZ dE EsTrElLa

New member
בנות בנות בנות שימו לב..

לוסי ועוד איך בעדינו...
אני אתרגם:
בהתחלה לוסי כותבת: מפחיד, איפה אתם הייתם מתחבאים? לא ברור על מה...כי הכתבה לא נראית תומכת בישראל.
ואז בחורה ערבייה בשם אדיל כותבת לה: אז את תומכת במעשה הבלתי שפוי של הישראלים?
לוסי עונה לה: לא, אני מדמיינת את עצמי עם תינוק על הידיים מנסה למצוא מחסה אבל כל דלת סגורה, ואין אוכל, כסף או מקלט,
ישראל מספקת לעזה אוכל ומים, בבקשה תיידעי את עצמך.
ולמען האמת אדיל, זו היתה שאלה מטומטמת. (את זה לא תרגמתי מכאן אלה מהטוויטר עצמו.)
אחר כך היא מוסיפה: אני נגד אלימות מכל סוג שהוא, זה לא פוליטיקה, זה דחף של אדם להגן על עצמו. וזה לא משנה אם אתה הוטו (?!) מאורי או יהודי...

עשיו יותר ברור?:)

SHE RA

New member
לא סורי עדיין לא הבנתי

אז אחרי קריאות חוזרות זה נראה כיאלו היא לקחה עמדה נטרלית לגמרי כיאלו כל משפט יכול להתפרש לשתי הצדדים שזה בסדר מבחינתי כלומר אני דיי מבינה מאיפה זה בא
קראתי איפשהו שנראלי קים קרדשיאן ציצה תגובה בעד ישראל וכמעט שכלו אותה
ועוד הפעם אפשר להביא גם את הצד שלנו אבל אי אפשר לצפות מלוסי שתקח צד באופן רשמי....
מה דעתכם נכתוב משהו?
וזה עדיין נראה לי מוזר שהיא תיהיה פרופלאסטינית למרות שרוב המדיה בעולם נגדנו

Shiri from the block

Active member
נראה לי פיספסת פה משהו לוסי לא זאת שכתבה "ישראל מספקת לעזה אוכל ומים" זאת אחת בשם עדי שכתבה את זה, עקב התגובה של לוסי לעניין שבעזה אין להם מקום מחסה ואין להם אוכל ומים..
ולא ראיתי שלוסי כתבה שזאת שאלה מטומטמת.. כתבתי פה כל מה שלוסי אמרה בנושא..

LuZ dE EsTrElLa

New member
יכול להיות

שלוסי מחקה אבל באותו יום בוודאות לוסי כתבה ראיתי בטוויטר : "and frankly Adil, that was a stupid question"
במילים הללו...
ונכון התבלבלתי עם עדי בתרגום .

Shiri from the block

Active member
חחח אין פרשנות ברורה מה שהבאתי מהטוויטר למעלה זה ציטוטים ממה שלוסי כתבה והגיבה ל-2 בנות- אחת מוסלמית אני מניחה והשנייה נראה לי שהיא יהודיה כי השם שלה זה עדי..

tsou

New member
לפי מה שהבאת

לוסי מכנה את המבצע אקט של טירוף ישראלי
די ברור לא?

Shiri from the block

Active member
יש מצב, אני פשוט מתכחשת לזה
ששחקנית שאני כל כך אוהבת, מעריכה ומעריצה תחשוב דבר כזה על המדינה שלי

למעלה