עם מי היתה הפעם הראשונה שלכם?

מדהימה69

New member
עם מי היתה הפעם הראשונה שלכם?

לבנות-זה כאב?

עם החבר הנוכחי...../images/Emo99.gif

וכן זה כאב.. אבל כאב סביר {בערך}... יש כאלו שלא כואב להן, לכו תבינו{?!}

Krishi

New member
חחח.. די נו מה זה נהפך לטרנד כזה

עכשיו להזכיר את זה כל הזמן? חחחחח

יש אפשרות להתחמק מהכאב

יש דברים שאת יכולה לעשות ודברים שהוא יכול לעשות כדי לעשות את הכאב כמה שפחות כואב...ואפילו בלי כאבים בכלל

הכל בשבילך

מה את והוא יכולים לעשות כדי להוריד את רמת הכאב בפעם הראשונה מה לעשות יש בנות פחות ברות מזל שנולדו עם זין של כוס והכוס הזה קטן צמוד והפעם הראשונה עלולה נורא לכאוב לעומת יש בנות שברות מזל שנולדו אפילו בלי קרום בתולין וכוסן רחב עד מאוד ולא ישימו לב שמשהו נכנס אליהן בכלל ובכן אי אפשר לשנות את מבנה הכוס (לפחות כיום) אבל אפשר להפחית את הכאב כמה שפחות ואפילו להיפטר ממנו לגמרי איך? ככה: קודם כל את איך את יכולה לעשות את הכאב חלש יותר ואפילו להיפטר ממנו ובכן כוס שלא מרגיש כאב זה כוס רחב רטוב ונטול קרום בתולין ואת צריכה פשוט לעושת לעצמך כוס כזה משימה בעייתית בתור בתולה אך אפשרי דבר ראשון עשי ביד אם יש לך זמן...והזיון הראשון עדיין לא באופק יש לך זמן ואת יכולה לעשות ביד כרצונך לכי לחדרך הפרטי...תחדירי רק אצבע אחת אם את מסוגלת אז יותר אם לא את תהיי מסוגלת עם הזמן ככה תמשיכי לעשות ביד כמה פעמים עד שתוכלי להכניס כ3 אצבעות כשאת יכולה להכניס 3 אצבעות חלק זה השג די גדול בשביל בתולה וזה אומר שכוסך רחב עד מאוד וזין יכנס בקלות יותר דבר שני שאת יכולה לעשות אבל בהחלט לא מומלץ הוא לקרוע את קרום הבתולין שלך קחי ויברטור,מלפפון, או כל דבר שארוך יותר מ10 ס"מ והכניסי אותו לתוכך זה יקרע את הקרום את אומנם תאבדי את בתולייך למלפפון אבל לפחות בזמן הסקס לא יכאב לך ולא תדממי החלטה שלך...לא מומלץ הוא: לגבר יש תפקיד גדול יותר בקשר אלייך כדאי למצוא גבר מנוסה לתפקיד ואחד שלא יהיה מניאק ויתחשב בך דבר ראשון מומלץ לקנות קונדומים משומנים קונדומים משונים די...איכסים יש שם הרבה שמן אבל לפעם הראשונה מומלץ או לפחות להשתמש בחומר סיכה... יעשה חדירה יותר קלה דבר שני...הדבר צריך לפני החדירה להרטיב את הבחורה כמה שהכוס יהיה יותר רטוב ככה החדירה תהיה יותר חלקה זה כבר סיפור שלם איך להרטיב את הבחורה...ספרי לו מה את אוהבת מה לא מומלץ גם שירד לך לפני...בקיצור להרטיב אותך היטב לפני לבסוף...להחדיר את הזין בעדינות באיטיות להיות קשוב אל הבחורה לעשות את זה בקצב שלה את יכולה להגיד לו יותר לאט יותר מהר חכה שניה...אנערף... תדריכי אותו קצת תגידי מה את מרגישה ובאיזה קצב להיכנס בעדינות ובקצב שלך שיהיה זיון נעים ומקווה שעזרתי

Krishi

New member
../images/Emo45.gif ורק להוסיף:

כדי שתשלטי יותר טוב על החדירה מומלצת התנוחה כשאת למעלה והבחור שוכב ואת יושבת עליו (נו.. "באמפי רייד").. ככה תוכלי להיכנס ולצאת מתי שתרגישי נוח או מתי שיכאב לך וכאלה.. אם אתם עושים בתנוחה המסיונרית אז מומלץ לשים כרית מתחת לאגן. זה גם עוזר. עוד דבר.. בקשר למה שהאוודי אמר שאפשר לשים חומר סיכה על הקונדום אז לשים רק חומר סיכה על בסיס מים (חומר סיכה על בסיס שמן הורס את הקונדום) והעצה הכי טובה.. פשוט אל תהיי לחוצה... תשתחררי.. תעשו אוירה רומנטית... כל דבר שיגרום לכמה שפחות לחץ ויותר רגוע... ובכלל.. תכינו מגבת למקרה שיהיה דם וכאלה...

האמת...

שעדיף שהבחורה תהיה למטה בפעם הראשונה כי כשהיא למעלה יותר זין נכנס ועדיף שלא יכנס כל כך הרבה עדיף שתשאר למטה פעם ראשונה....היא לא צריכה להתעסק באיך להיות למעלה יש כאלה שמתקשות שהבחור יהיה למעלה ושתכוון אותו לפי הקצב

Krishi

New member
בסופו של דבר

זה מסתכם בכמה זה נוח לבחורה בין אם שהבחור יהיה למעלה ובין אם שהבחורה תהיה למעלה... וגם אם הבחורה למעלה היא זאת ששולטת בחדירה.. כלומר היא קובעת כמה זין יכנס

Smak

New member
אני חושב שאתה טועה

נכון שכשהיא למעלה הזין נכנס אולי עמוק יותר (לאוו דווקא אבל אני מסכים). כשהיא למעלה היא צריכה להחזיק את עצמה, בעצם יושבת על הרגליים, מה שמכווץ את שרירי הרגליים, ועוזר לשחרר את שרירי הכוס ... אני הגעתי למסקנה הזאת גם מניסיון וגם מדיון עם ידידות שלי. אבל שוב, מה שטוב בשביל אחת - לא טוב בשביל אחרת

TheBeast

New member
חחחחחחחחחח../images/Emo70.gif

"אומנם תאבדי את בתולייך למלפפון"... אהבתי

מדהימה69

New member
לא יודעת...

אני חושבת שאמנן זה תלוי בבחור-אבל לא פחות גם בבחורה.... זה שילוב של גנטיקה,מוכנות,אהבה ועדינות... (אני והקיטש שלי...-בחיים לא חשבתי שאני כזאת תמיד החזקתי מעצמי ציניקנית גדולה-אבל אני עדיין מאוהבת בעצמי..)

Smak

New member
רסמי אם עדינים וזהירים...

ויודעים מה עושים אז זה יעבור בשלום (אני מאמין)

למעלה