עם כמה שאני אוהב את כריסטינה..

Baby Jane

New member
ברור...

שאני אתה בכל כיוון שהיא תלך
רק שציינתי פה [וגם עוד כמה] שאני מתגעגעת לכריסטינה של הפעם, המיוחדת הזאת..
אני אעריך ועריץ אותה לא משנה מה היא תעשה ולאיזה כיוון היא תירצה ללכת, אבל אני מתגעגעת לתקופת ה"דירטי" שלה.. שם בעצם התחלתי להעריץ אותה
שם הוקסמתי ממנה.. היא הייתה המודל שלי
והיא השתנתה לי.. אני רוצה שהיא תחזור לזה..

Baby Jane

New member
../images/Emo221.gif

נכון.. עדיין לא ייצא בכלל הדיסק.. אבל גם מראה חיצוני משפיע..

Nature Archive

New member
אז לפי מה עוד אפשר לשפוט אותה..?

לפי הכיס או הקול המרשים שלה שתמצא עוד להרבה מליונים אחרים?

רינתי15

New member
בעיקרון

אתה די צודק אבל שתבין.. מה שכריסטינה הייתה ב2002 בסטיפרד זאת הייתה התקופה בחיים שהיא הרגישה שזאת היא.. זאת כריסטינה האמיתית ה"חשופה" אבל מאז עברו כמה.. 4 שנים בערך.. היא התאהבה,התחתנה היא אישה עכשיו היא התבגרה אז כמובן שעכשיו היא מרגישה אחרת היא מנסה סגנונות אחרים וחדשים ויש מצב שהאלבום יהיה כישלון למרות שלא נראה לי זאת הכריסטינה העכשיות וצריך לקבל אותה כמו שהיא ממה ששמעתי מהאלבום מהשירים והכל אני דווקא ממש ממש אהבתי.. זה סגנון שונה יהיה קצת קשה להתחבר והכל אבל עדין זאת אותה כריסטינה רק בכיוון שונה מי יודע אולי האלבום הבא יהיה דומה לסטריפד אל תפסלו מראש אנחנו נראה עוד פחות מחודש מה יהיה איתה ועם האלבום:)

Baby Jane

New member
אני מקווה..

שהיא תיזכר בתקופה הקודמת שלה, תתגעגע לזה, ותחזור לזה..
ואני מקווה שזה עוד אחד מהשינויים שלה..

o l i 4 k a

New member
אני לא חושבת שהאלבום יהיה דומה

ל-ס-ט-ר-י-פ-ד-! ממש לא! היא עכשיו בתקופת האבן... ולא בתקופת המופשטת!

אממ...

אני אישית ממש אוהבת את כריסטינה של עכשיו... לדעתי היא נראת מדהים
וANOM ממש יפה
היא בהחלט איבדה משו...אבל זה כל העניין של להשתנות...

DirrtyShay

New member
צ-ו-ד-ק !

היא איבדה משהו ! אבל המשהו הזה יותר מדיי חשוב משהו כמו 70% מכריסטינה של פעם.. מבחינת הקול אני מאמין שהיא אפילו השתפרה מאז Stripped... אבל מבחינת האישיות והשואו היא התקלקלה רצח.. נכון היא זמרת וזה לא אמור לעניין אותנו המראה אבל זה מפריע מאוד שבחורה שהיא הכי כוסית שבעולם לדעתי.. ופשוט נראית ממש טוב דירדרה את עצמה למראה שאפילו מעציב... השיער בלונד גועל.. הלבוש סבתא גועל... כאילו מה נסגר איתך ?! היא מאכזבת מבחינת האישיות... "זו אני האמיתית" - האומנם ? כל פעם היא אמיתית אחרת..? פעם פרחה ופעם הרבנית קוק..? סבבה תהיי מעודנת אבל בטעם טוב את לא צריכה להזכיר את זה 100 פעם בכל ריאיון ואת לא צריכה לצאת מהבית בבגדים שגורמים לאנשים לצחוק עלייך ולרחם עלייך.. בקיצור אין לי כוח לרשום עוד - כריסטינה איבדה משהו.. הקול נשאר, כריסטינה לא.

כנסו כולם!!!

אל תשכחו שהיא התחתנה והתבגרה בתקופה הזו יכול להיות שהיא רוצה לשנות תדמית ווייב(גל,פאזה). אני לא אתפלא כלל אם בקרוב היא תכנס להריון מבן זוגה ותפרוש מהמוסיקה כמו הקולגה שלה בריטני ספירס שלקחה כרגע פסק זמן לטובת בניית משפחה! תחשבו על זה...

מושיק20

New member
אל תספידו אותה בכזו קלות../images/Emo70.gif

כריסטינה עוברת שינויים כמו כל בנאדם אחר, ובמיוחד בתור אמנית יוצרת. גם אני כמו רובכם אהבתי אותה יותר בתקופת "סטריפד" שם היא הוכיחה שהיא יודעת "לתת בראש", לרגש, לעורר פרובוקציות כשצריך וכשלא ומעל הכל היא נראתה מדהים
בלוּק החדש היא לדעתי נראית יותר נקייה, בלי יותר מידי קישקושים, יותר אישה. שזה קצת מבאס האמת, אך אני בטוח שבזה לא נגמרת המילה האחרונה מפיה והיא עוד תמשיך להפתיע. זה בסך הכל האלבום השלישי שלה. גם מדונה/ וויטני ושאר הגדולות עברו מהפכים, הצלחות וכישלונות וגם כריסטינה תעבור את זה. ואגב, היה לך אתר מדהים

tA Love Tu

New member
../images/Emo108.gifאני כוווול כך מסכים איתך!!!

הדיסק Stripped שלה, הוא בין הדיסקים ה-כ-י טובים שיש לי באוסף, ברצינות. אחד הדיסקים שאני שמח יותר שרכשתי. ועם כל הכבוד לכריסטינה, אני מסכים גם שהיא איבדה משהו מהטאץ' שהיה לה. אני אבל לא יודע אם לטובה או לרעה. אני חושב שהיא לא הייתה צריכה לפוצץ את האימג' ולהחליף אותו בצורה כזו דרסטית, אלא קצת יותר ממותנת ... ואפרופו אימג'. כמה צריך להאמין לרכילות על מיליוני הניתוחים שהיא עשתה? O: אני, בלי קשר למדורי רכילות, כמעט בטוח שהיא הגדילה את החזה ועשתה משו בסנטר/לחיים. וזה רק אני. יומטוב [:

XtinaFan

New member
עכשיו הבנתי למה יש פה כל כך הרבה

מגיבים חדשים...אנחנו בעמוד הראשי! למרות שלא מהסיבות הנכונות אבל כמו שאומרים...פירסום שלילי הוא גם פירסום...

B a r r B e e

New member
היה לך אתר מדהים! ../images/Emo55.gif

והייתי מכורה אליו באופן קשה! אבל אני לא מסכימה איתך. לדעתי האלבום החדש טוב יותר מכל קודמיו! זה חומר שלה, מוזיקה שהיא אוהבת ותמיד אהבה! היא כבר לא שרה בשביל להגיע לראש המצעדים. היא יוצרת (!). היא מחוברת מאוד לסגנון המוזיקה שלה, נותנת גוון חדש מכל שירי הפופ המאוסים שרצים הלוך חזור בMTV. יש הרגשה של בגרות אצלה. הרגשה של אמת ולא פטפוטים שלה. אתם חייבים לדעת ולזכור שכריסטינה הייתה מוצר! היא הייתה אומרת מה שאמרו לה להגיד. שרה מה שנתנו לה לשיר (אוקיי היא לפעמים בחרה או כתבה). אין ספק שהקול שלה תמיד היה ועדיין מדהים ביופיו. שהשירה שלה מעולה. אבל לדעתי האלבום החדש מעולה. שירים טובים. בגרות ווקלית! והיא קצת נירגעה מלפרסם את עצמה. לא להתנפל עליי זו דעתי.

Vitamin Chick

New member
אני דווקא לא מסכימה.

תמיד די אהבתי את כריסטינה (ואני מדגישה את הדי...) יש לי את כריסטינה אגילרה, מי רפלחיו וסטריפד מקוריים בבית. סטריפד הוא אחד מ2 האלבומים ששמעתי הכי הרבה בחיי ואני עדיין שומעת מבלי להתעייף. ובכל זאת, כריסטינה "מודל 2006" עם הג'אזיות והזיקה לשנות ה20-40 דווקא כן עושה לי משהו שלא עשתה אצלי כריסטינה הקודמת - המופקרת, הפופיסטית. מבחינתי עם הסגנון הזה היא מביאה איכויות שלא שומעים במיינסטרים בכלל, הסגנון מתלבש עליה מעולה וכל ההופעה שלה פשוט מעולה. משום מה ולא ברור לי למה נדמה לי שאף אחד לא מרוצה ב100% מהשינוי הזה... אני כן. היא מביאה משהו באמת מיוחד עכשיו, כמו שכבר אמרתי היא נראית טוב ושרה מעולה ומופיעה מעולה והמוסיקה נשמעת נהדר. היא גורמת לך לקום ולעשות שובידובי עם הידיים
לדעתי כשהיא תוציא עוד כמה שירים אנשים יתחילו להתפס לסגנון הזה ויתאהבו בו. יש מה לאהוב... זה קצת שונה והגיע הזמן למשהו אחר. מה גם שזה בא מהזמרת הכי איכותית במיינסטרים.

הבנתם אותי לא בדיוק נכון..

לא אמרתי פה שזהו.. כריסטינה סיימה מבחינתי את הקריירה שלה. ציינתי רק שאין ספק שבתקופה של סטריפד היא הייתה מבחינתי בשיא הקריירה, והשינוי של ההתבגרות, שהיא הפכה ממש להיות אישה יוצרת.. הוא איפשהו הוריד אותה במודעות של העולם, היא לא עשתה קאמבק כמו שציפיתי.. אני בטוח שגם אתם ציפיתם לקאמבק כמו של DIRRTY, שאין איש שלא שמע שכריסטינה אגילרה הוציאה סינגל חדש ופרובקטיבי... יש אפילו אנשים שלא יודעים על קיומו של הסינגל החדש.. וחבל.. אני הבנאדם האחרון שחושב שכריסטינה לא נראית טוב גם עכשיו. היא נראית טוב ואחת הנשים היפות ביותר בעולם לא משנה מה יהיה לה בשיער ומה היא תלבש.. ואני שמח בשבילה שהיא התחתנה, וגם היא תפרוש מהמוזיקה לטובת הקמת משפחה אני גם אהיה שמח בשבילה. כי אחרי הכל גם לה יש חיים.. אבל ציפיתי ממנה שכל עוד היא בקריירה שלה ומשחררת אלבום חדש.. אז יהיה יותר רעש סביבה. והעובדות בשטח מביעות שאין ממש. ונכון, אתם צודקים. האלבום עוד לא שוחרר.. ודברים באמת יכולים להשתנות.. אני מדבר כרגע רק על המצב הנוכחי. שהוא לא כזה בשמיים.. אבל גם לא כישלון.. למרות הכל, אין יום שעובר שאני לא שומע את AINT NO OTHER MAN כמה פעמים ביום :)

למעלה