עם כמה שאני אוהב את כריסטינה..

עם כמה שאני אוהב את כריסטינה..

אני חייב להגיד שכריסטינה לקחה לעצמה הפסקה גדולה מדי בין סטריפד לאלבום הנוכחי שעומד לצאת, ובין ההפסקה הזאת היא פשוט איבדה את עצמה.. איבדה משהו.. משהו שאי אפשר להסביר. מי שעקב אחריה מתחילת הקריירה יודע ויכול להבין אותי (היה לי אפילו אתר גדול ומצליח בקרב המעריצים בארץ, "עולמה של כריסטינה אגילרה"). אני כותב פה כי אין לי למי לספר את ההרגשה של ה"חבל" שאני מרגיש לגבי הזמרת שהכי הערכתי ושמעתי שיש בעולם שהייתי צעיר יותר, גדלתי עליה, בעצם היא הייתה בשבילי מעבר לזמרת, ממש התעניינתי בה, בחיים שלה, בה עצמה.. שהתבגרתי יותר התעניינתי בקריירה שלה נטו, ובשירים שהיא משחררת. השיר האחרון שהיא שיחררה שממש אהבתי זה היה THATS WHAT LOVE CAN DO. מאז היא שיחררה.. איך להגיד.. שירים צולעים. נחמדים, חביבים, אבל צולעים.. אני לא יודע מה עבר עליה מאז אותה תקופה, מה עבר מאחורי הקלעים, אבל היא השתנתה, ולא לטובה, מבחינתי בכל אופן.. אולי כל התקופה שהערכתי ושמעתי אותה היא ציירה את עצמה בצורה שהיא לא באמת היא.. ועכשיו היא פשוט שרה את הסיגנון שהיא באמת אוהבת, למרות שהיא טענה שהיא עושה את זה באלבום סטריפד.. אין לי מושג את הסיבה לשינוי שהיא עוברת, אני פשוט רואה את הכישלון של האלבום הזה (ברור שהאלבום לא יהיה כישלון גמור אבל אני בטוח ב99 אחוז שהוא יהיה רחוק מההצלחה של סטריפד והאלבום בכורה) כי מרבית מהאנשים שאהבו אותה פשוט נטשו אותה בהפסקה המוזרה שהיא עברה.. למרות שAINT NO OTHER MAN עשה עבודה די טובה בתור סינגל ראשון ומוביל של האלבום, ויש להדגיש את הדי טובה, כי אני בטוח שהיא יכלה יותר.. לא יודע, אחרי ששמעתי אותו, אני לא יגיד לכם שלא התלהבתי אבל היה חסר לי משהו.. כמו שחסר משהו בה עכשיו.. שלא תבינו לא נכון, אני לא בא להתלונן, להעביר ביקורת מגעילה.. פשוט פה מצאתי לנכון להגיד את הדברים שעוברים לי בראש לגביה.. כי אחרי הכל חלקכם הרב יבין אותי.. אבירן

xtina 4 ever

New member
היה לך אתר מדהים!../images/Emo210.gif

נו, הייתי חייבת לומר את זה
ובקשר למה שאמרת, אני דיי מבינה אותך. היא באמת השתנתה...אבל אני אוהבת גם את מי שהיא נהייתה עכשיו... בקשר למשהו שהיא איבדה-גם לי יש הרגשה שהיא איבדה משהו...אבל אני לא מצליחה להבין מה בדיוק

Baby Jane

New member
היא איבדה...

את הקטע שהיא הייתה מופרעת כזאת, וכל הזמן החליפה את המראה, וכל יום היא עשתה משהו חדש שהופיע בכל העיתונים והסעיר את כל העולם..
גם אני מתגעגעת לזה.. חבל שהיא כבר לא כזאת
אבל אם היא רוצה את השינוי הזה, וזה טוב לה אז אני שמחה בשבילה

foxxy cliopatra

New member
כנ"ל!

מוזר... חשבתי אני היחידה שחושבת ככה.... מתברר שלא..... אני פשוט לא מוצאת משהו מיוחד בסגנון שלה עכשיו!!

Baby Jane

New member
כן..../images/Emo3.gif

קצת כמו כולם.. אין לה את המשו המיוחד הזה שהיה, רק לה, פעם..

TheImpactBoy

New member
בהחלט נכון.

כל הקסם שלה ירד, היא למעניין, ולפעמים נראת פתטית.

XtinaFan

New member
יכול להיות שמה שאתה אומר נכון אבל..

איך זה קשור למוזיקה שהיא עושה?!

TheImpactBoy

New member
אמרתי שזה קשור?

למרות שבאיזה שהוא אופן זה קצת. כי ברגע מופיע ואתה לא נהנה לצפות, יורד לך ממנו עוד יותר.

XtinaFan

New member
אתה אומר שהיא איבדה את הקסם...

אז מה?! כל הקסם שלה היה באיך שהיא ניראת, הפרובוקציות... כל מה שאני רוצה להגיד זה חכו לאלבום ואז תגידו שזה לא הכריסטינה שאתם תמיד אהבתם.

מסכים אתך לגבי חלק מהדברים...

הסינגל החדש לא נשמע כמו כריסטינה שאני הכרתי.וכן זה די ברור שערבוב של כמה תנאים,חלקם תלויים בכריסטינה וחלקם לא,האלבום לא יגיע להצלחה של הקודמים.ובכל זאת.............יש משהו בשיר החדש שקוסם לי.כשאני שומע אותו הוא נשמע לי מלא ושלם. לא צריך להוסיף דבר.קשה ליצור שירים כאלה.נכון הוא קצת מעצבן ואני מודה המילים די קיצי'יות אבל בסופו של דבר התוצאה הסופית טובה כי כריסטינה מתחילה לאבד את הסממנים של "זמרת של חברת התקליטים" שהיא הייתה באלבום הראשון ובחלק נכר מהשני(ככה אני הרגשתי) ומתחילה להפוך לאמנית ויוצרת של ממש.אולי קייט בוש(אם אתם לא מכירים אל תתפלאו כי היא לא עושה הרבה בשנים האחרונות) הבאה היא לא תהיה,אבל אם היא תמשיך ככה אנשים יזכרו אותה כיותר מזמרת.וכמובן כריסטינה משתנה.אני לא חושב שמישהו חשב שאחרי ארבע שנים תבוא לנו כריסטינה,פרחית,פרובוקטיבית וחשפנית ותביא לנו "סטריפד" נוסף.פשוט השיר החדש נשמע כל כך מוזר יחסית לרבים וקודמים שקשה לעכל את זה.

Baby Jane

New member
../images/Emo221.gif

"הסינגל לא נשמע כמו כריסטינה שאני הכרתי.." נכון.. אבל זו כריסטינה חדשה.. כל פעם היא משתנה, ומתחלפת, יוצרת דברים שונים, ורוצה לנגוע, ולהגיע לכל העולמות..

xtinaguilera

New member
מבינה למה אתה מתכוון

ברור שכריסטינה השתנתה, "התבגרה" (?) כביכול, אבל כשחושבים על זה גם כשהיא יצאה עם סטריפד היא טענה שהיא "התבגרה". היא תמיד טענה באותה תקופה שזאת היא האמיתית, לפעמים אפילו לקחה את זה קיצוני מידי אבל זה היה אמין, אני עדיין חושבת שזאת היתה היא, ושהיא עברה את השלב הזה בחיים שלה... ועכשיו היא במן קטע מסויים כזה שלא משתנה בדיוק. מה שאני חושבת שיפריע לי באלבום הקרב זה שיהיה לי הרבה יותר קשה להתחבר לשירים לעומת סטריפד ששם לא קיים כמעט השיר שלא התחברתי אליו והליריקס היו פשוט מעולים, אם זה בפייטר או TVW, זה היה יותר אישי כזה.. הסטייל שהיא עלתה עליו עכשיו , אני בטוחה שיוציא ממנה הרבה, ביכולות הווקליות שלה וברב גוניות שלה בתור זמרת, אבל זה לא יהיה סטריפד זה בטוח. מה שכן, בתור מי שאוהבת את כריסטינה מתחילת דרכה וכן עוקבת אחרי הקריירה שלה בדיוק כמוך (מיטל אם אתה זוכר...) וגם הערכתי את כריסטינה מעבר לזמרת שהיא, אז אני ממשיכה לעקוב ולהתרשם ממנה... אני לא מפתחת ציפיות כלפי האלבום הקרב אבל אני לא פוסלת אותו ואני מחכה לשמוע ולראות אם אני אתחבר ואוהב, כי את כריסטינה אני תמיד אוהב ואם היא משנה את הסיגנון שלה אני אהיה יותר ממתעניינת. בקיצור אבירנוש... אני אומרת תחכה טיפה, למרות שאתה חושב שכריסטינה איבדה את זה, תנסה לחשוב מה יש עכשיו מבלי לעשות השוואות לעבר ואולי עוד תופתע לטובה:) מיטל=]

XtinaFan

New member
אני אחליט אחרי שאני אשמע את הדיסק..

אתם קצת ממהרים להגיע לאיזה שהם מסקנות עוד לפני ששמעתם את האלבום. רובכם שופטים אותה רק על פי מראה חיצוני (שזה הדבר היחד כרגע שאתם יכולים להגיב עליו כי רובכם לא שמעתם את הדיסק) ולדעתי זה דבר מאוד לא נכון לעשות...או שאתם פשוט לא אהבתם אותה מסיבות הנכונות כי לי זה היה ברור מאוד לאיזה כיוון היא תמיד שאפה.

xtinaguilera

New member
אני..

אני איתה בכל כיוון שהיא תלך. אני מעריצה תקול שלה תאופי שלה היא "ה" מבחינתי בכל מה שהיא תעשה... ואני לא ילדה קטנה אני עוקבת אחריה מאז שהיא יצאה ועד עכשיו כל סיגנון שהיא בחרה הצלחתי לאהוב ולהתחבר וגם מה שלא אהבתי לא גרם לי להפסיק לאהוב אותה או משהו כזה. אני בטוחה שBTB יהיה מדהים, כי זאת כריסטינה, והקול שלה זה כל מה שצריך כדי להפוך שיר כלשהו לשיר שאני ארצה לשמוע... המראה שלה בכלל לא משנה לי, ואם כבר אז אני מטורפת על המראה שלה.. גם כשהייתה בתקופת סטריפד וגם עכשיו... היא מדהימה בכל סיגנון שהיא בוחרת. טוב נו חוץ מהרעמה של ליידי מרמלד ועוד כמה יציאות מכוערות... =]] מקווה שהבנת

למעלה