עם כל הכבוד שיש לי למתמטיקאים עיוניים עם החבורות המרושעות...

AnarchistPhilosopher

Well-known member
באנגלית זה Gangs.

נראה אתכם מנסים ללמוד תורת ההפרעות... I dare you, I double dare you...
נדמה לכם שמספיק נעים להם שם בקורסי המתמטיקה השימושית...
נראה אתכם בוחרים במנחה ממתמטיקה שימושית כשרוב הקורסים שלכם הם ממתמטיקה עיונית אבל בשביל תורת ההפרעות למי שקרא את Murdock יודע שצריך לדעת גם תורת שדות מפיזיקה כשלקחתי אותם מקובי בחלקיקים וגם גיאומטריה אלגברית כפי שכתוב בספר הבא ברשימת הרפרנסים של מרדוק עליו השלום. (אין את מי לשאול שאלות, אני לבד)...

AnarchistPhilosopher

Well-known member
נדמה לכם שמספיק נעים להם שם בקורסי המתמטיקה השימושית...
נראה אתכם בוחרים במנחה ממתמטיקה שימושית כשרוב הקורסים שלכם הם ממתמטיקה עיונית אבל בשביל תורת ההפרעות למי שקרא את Murdock יודע שצריך לדעת גם תורת שדות מפיזיקה כשלקחתי אותם מקובי בחלקיקים וגם גיאומטריה אלגברית כפי שכתוב בספר הבא ברשימת הרפרנסים של מרדוק עליו השלום. (אין את מי לשאול שאלות, אני לבד)...
ואי אפשר בלי הנדסת חשמל ומכנית to spice it up. למרות שמכנית מעולם לא לקחתי בהם קורסים, אני מכיר את הספרים המתאימים ב-Finite Element Theory כמו הספר המתמטי של Susanne Brenner, שהמליצה לי על זה:

ובגלל ההמלצה לעשות את זה בלינוקס על פני ווינדוז נהגתי לפי ההמלצה שלה, טעות חמורה. Only WINDOWS.

AnarchistPhilosopher

Well-known member
ואי אפשר בלי הנדסת חשמל ומכנית to spice it up. למרות שמכנית מעולם לא לקחתי בהם קורסים, אני מכיר את הספרים המתאימים ב-Finite Element Theory כמו הספר המתמטי של Susanne Brenner, שהמליצה לי על זה:

ובגלל ההמלצה לעשות את זה בלינוקס על פני ווינדוז נהגתי לפי ההמלצה שלה, טעות חמורה. Only WINDOWS.
וכמובן מתישהו בעתיד אצטרך לקרוא את הספר על Turbulence של Pope והספר שרכשתי הישן של
h. tennekes and j.l lumley
a first course in turbulence by
קצרה היריעה מלהכיל. מה קורה Hard Nut? השאלה היא איזו יריעה?

:-D

AnarchistPhilosopher

Well-known member
דומני כי הצטוט מיחזקאל כ"ה י"ז אינו נכון...
בוא נגיד ככה, אין לי מושג ביהדות למרות שעשו לי ברית מילה וזה כאב ועשיתי גם בר מצווה ולא זוכר מה מלמלתי שם.

אבל זה יפה שחשובה לכם התורה והתנ"ך, אבל למה להיות צרי עין ולא להכיר בדתות אחרות?
פלורליזם...
אף אחד הוא לא העם הנבחר...

למעלה