עם הפנים אל האחר-העדכון השבועי

עם הפנים אל האחר-העדכון השבועי

אני חייב לכם שוב סליחה על זה שלא הצלחתי להתחבר בימים האחרונים.
הופעות-איפה אין! אוהד ממשיך להפגיז אותנו עם ידיעות על הופעות חדשות. בנוסף להופעה בסטיל בהרצליה הצטרפו לרשימה הופעות חדשות באוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע ביום שני הבא, ובערב חנוכה יש הופעה של ברי בסיטי הול! ברי, הירושלמים עוד מחכים לך...צרעה זה לא תירוץ!
פינות בפורום-התחלתי פינה חדשה של ברי איש תלוי שנקטעה באמצע, אני אקפיץ אותה עוד רגע ואעדכן עם הניחושים החדשים בנוסף עלתה גם הפינה החדשה שעדיין חסרת שם ואתם מוזמנים להציע לה שמות, בפינה הזו אתם מתבקשים להגיד מהי הגירסא האהובה עליכם לשיר מסוים, הפעם עלה רעש לבן, רובכם העדפתם את הגרסא המקורית מהאלבום "סימנים של חולשה" בפינה שיר ליום עלה השיר של מינימל NIL NIL אלא שלא הרבה הצביעו לו וחבל
מתן פתח שרשור מעניין על סמים ברוק הישראלי מומלץ להסתכל!
אני נתתי ביקורת לסרט קלרה הקדושה ולפסקול שלה (שברי הלחין) רובכם לא הסכמתם עם הדעה שלי לגבי הסרט אבל הפסקול היה הוכחה לכולם שברי הוא אחד המלחינים הטובים יבותר בארץ!
ענת שאלה איך הייתם מרכיבים הופעה עם 18 שירים, כדאי לענות!
רועי שאל אותנו מה דעתנו על שיתוף הפעולה בין אינפקטד לברי, האמת שזאת הייתה הפעם הראשונה שבה שמעתי מישהו מהפורום מעיד בעד שיתוף הפעולה...
ואחרון אחרון חביב הרבה הרבה מזלטוב לאדום הפורום הלא הוא רוני שחגג השבוע יומולדת מזלטוב!!!!!!!!!!!!!!!!
אני מתאפק לא לכתוב נפתלי ה

למעלה