על DVD-Audio במכשיר DVD-Video

ניסים ב.

New member
על DVD-Audio במכשיר DVD-Video

אתמול קיבלתי לשמיעה DVD-Audio של ה Foreigner. היום בבוקר התחלתי להקשיב לו והני רשמיי : בתחילה ארצה לומר כי אינני חובב הלהקה ואנני מכיר את השירים מלבד Cold as Ice. נשאלה פה השאלה האם ניתן להקשיב ב DVD-Video ל Audio והתשובה היא כן, אבל באופן חלקי. אולי המאפיינים הם רק עבור הדיסק הנ"ל אך האפשרות היחידה שהייתה עבורי היא להקשיב לתוכן ב Dolby Digital ולא באף פורמט אחר ( לא סטריאו ולא הפורמט של DVD-Audio אשר מוגדר כ Advanced Resolution 6ch. בחוברת הדיסק מופיעים תפריטים שונים אשר אינם נגישים במכשיר DVD-Video והם מכילים קטעים נוספים,ותוכן טקסטואלי כגון מילות השירים. על המסך אני רואה את רשימת השירים וניתן לקפוץ מאחד לאחד אך אין אפשרות להריץ את השיר ( אופציית ה Seek ) ! לגבי הסאונד, רבותיי ! מי שאין לו חמישה או שישה רמקולים טובים מאוד, יסבול מבעיה קטנה. הרמקולים האחוריים עובדים במרץ ומקבלים גם תדרים נמוכים ויש צורך ברמקולים טובים, ה B&W 601 שלי עמדו בכבוד במשימה ואני מקווה שגם שלכם ינהגו כך. פה כבר הבחנתי בחיסרון המוכר שלי והוא הסנטר שמבחינתי סגור מדי והעומס עליו גדול. בדיסק זה, האפקטים נחמדים, בהתחלה היה לי מוזר להקשיב לכ"כ הרבה כלים ברמקולים האחוריים אבל לאט לאט התחלתי להנות ושכחתי לציין כי הסאונד היה נקי וברור. לסיכום, אקווה שתהנו מביקורת זו ותחכימו, לפחות אני יודע שאפשר להקשיב ל DVD-Audio במכשיר Video אבל לא אהנה מהאיכות הנוספת וזה חבל בינתיים אך נראה לי ששווה להשקיע בקניית DVD-Audio ואת הדיסק הראשון שלי אקבל בשבוע הבא שהוא יהיה Buena Vista Club. עכשיו הדיסק מנגן בפעם השלישית.....כן אני נהנה מאוד
שלכם, ניסים

הי ניסים כאחד שיש לו 8 דיסקים כולל

זה שאתה מקשיב לו כרגע , אני יכול לומר שכולם (ככל שאני זוכר כרגע) נשמעים טוב עם חלוקת ערוצים לכל הרמקולים. לדעתי הדיסק של סטילי דאן TWO AGIANST NATUER נשמע הכי טוב מכולם ואחריו הקורס, לדעתי זה כך כיוון שאלו הקלטות חדשות שלא מצריכות יתר התערבות על מנת להביא אותם לאיכות הנדרשת. מוטי

gofish

New member
ניסימו,לא מכיר את להקת "נוכרי"? ../images/Emo12.gif

נו..מה יהיה איתך..מהר להגיע אלי לערב סוף שנות ה-70, אני אכיר לך כמה להקות מצויינות שהיו אז.
והלהיט הכי גדול שלהם חוץ מ"קרה כקרח", הוא -waiting for a girl like you,להיט היסטרי. דרך אגב,אמרתי לך שאפשר לשמוע dvd-audio במכשיר DVD רגיל, אבל אין ספק שאתה מוותר על איכות סאונד של מכשיר audio, בטח אם גם חסר לך גם רמקול שישי.
חוץ מזה התאמנת בפיפה?

דן ל.

New member
אני מציע לשניכם להתאמן ../images/Emo13.gif חרשתי

בשבת על המשחק
כרגע אני מקום ראשון עם 54 נקודות
(ברמת פרופשינל)

דרור א

New member
ניסים באמת הפלאת אותי...

לא מכיר את להקת נוכרי ? מה עם השיר "דחוף" בנגינת הסקסופון המדהימה ..... מה שמעתם בליל אהבה בצמח בכינרת ? טוב שחכתי לרגע שאתה "מהילדים" כאן ...בגיל לפחות
. שא ברכה ועזוב שטיות, הלאה ברטיני ספירס (דרך אגב שמעתי שההופעה שלה ש DVD פיגוז) . דרור.

gilads

New member
"that was yesterday"..

זה לפחות הפזמון - עוד להיט של הלהקה, שנצרב לי בזיכרון בקישור חזק ל - קיצ 85 (וואאו זה היה מזמאאן).

gofish

New member
שכחתם כמובן את..

I want to know what love is שיר האהבה האולטימטיבי. ויש עוד....

gofish

New member
סתם שוטף אותנו פרץ של נוסטלגיה.

אבל אל תדאגי רינת...יעבור לנו, ונחזור לדבר על nad כימים ימימה.

ניסים ב.

New member
הבהרה : אני כן מכיר את Foreigner !!

ואת השירים שלהם. בדיסק שקיבלתי לא היו שירים מוכרים. זהו זה.

למעלה