על קוצים ושושנים ואיך זה קשור בכלל

אלכסי

New member
על קוצים ושושנים ואיך זה קשור בכלל

סיפור אישי קצר (שאני מקווה אמור להעמיד מחלוקת באור קצת שונה) לפני 25 שנה אחד המבחנים שבעצם סגר בפני את שערי הטכניון היה בדינמיקה M השאלה ששברה אותי הייתה על טנק שנוסעה במהירות מסוימת מצודד צריח ומגביה תותח ואז יורה, הייתי צריך לחשב מרחק רתע של תותח. על הלוח המתרגל כתב שהחיכוך זניח לא להתחשב בו. בגלל שהייתי תלמיד גרוע השקעתי 3.5 שעות של מבחן בלימוד פרק 8 באותו ספר (שבעצם מכליל את כל הספר) ובסוף חישבתי חיכוך ! על המאמץ קיבלתי 36 שבמקצוע של 4 נקודות כמובן הוריד לי ממוצה מתחת ל 55 לתחום הסב טוב. מאז אני מקפיד לקרוא את כל המבחנים וכל ההוראות לפני שאני מתחיל בניסיון לפתור. איך כל זה קשור לאודיו ? אני חושב שרב מוחלט של אנשים כאן נמצאים הרבה לפני שקוצים אלה ואחרים יביאו להם את הגאולה. לפי הספר אספרסו צריך לשתות מספלים מחוממים, אבל אנחנו עדיין בבעיות של 18 בר לחץ במכונה וסוגי פולים, כשנגיעה לספלים נכונים או לא נכונים, כבר רב הבעיות נפטרו.

אלכסי אני אוהב לקרוא את כל שאתה

כותב אבל הפעם לא הבנתי את הפויינט של הדברים?
היו כפי שהצלחתי לקרוא הרבה דיונים לא רלוונטים איך לומר בלשון המעטה אלו של מר קרמר - שירשורים למינהם או אולי לדיון שבעיני הוא לא לא מהותי אבל בעל חשיבות איזוטרית אם בכלל על ארוניות? אנא הבהר את עמדתך יום טוב מוטי

שוקי.

New member
תרגום בגוף הסרט

אם יורשה לי, כוונתו היא שהויכוח על ספייקים וארוניות עדיין מוקדם מכיון שלרוב חברי הפורום עדיין אין מערכות ברמה שהנ"ל יכול להשפיע אם בכלל.

הי שוקי תודה כך חשבתי אך לא

הייתי בטוח. אני תקווה כי במעונך חזרו לשרור השקט השלווה והבריאות.

audiofreak

New member
אם אכן יש כאן ביקורת על דיוני

הסטנדים... אז דווקא לפי ההגיון במערכות זולות ,שבתכנון המכשיר לא שמים דגש על "שיכוך מהמורות", ההבדלים צריכים להיות משמעותיים יותר.....???!!

אני חושב שהוא התכוון למצב שבו

יש חולה המפרפר על שולחן הניתוחים עם חזה פתוח, והמנתח מבקש מהאחות לסדר לחולה את התסרוקת. אגב, שמעתם שוויטני יוטסון - וויל אוללוויזזזז לאב יו בשלבי גסיסה מתקדמים? כאילו, נורא פאסה להתפגר כתוצאה מסמים בימינו, לא? ><>

איפה שמעת על כך זמרת עם קול אדיר

ובעל טומטום שהביא אותה להיכן שהיא נמצאת כיום? היכן ניתן ללמוד על כך?

זה מה שואללה! טוענים, ועוד כמה

מקומות ברשת. אישית, הקול האדיר שלה עושה לי כאב ראש. ונרקומנים? נרקומנים תמיד מאשימים את כל העולם במצב שלהם. היא היתה מספיק מטומטמת להתחתן עם הטמבל ומספיק מטומטמת ליפול בסמים (קראק - מי מטומטם עד כדי כך לעשן קראק כשיש מספיק כסף בבית?) והמוזיקה שלה, כאמור, רק כאב ראש. מכות, סמים ופופ. ><>

audiofreak

New member
נראה אותך ../images/Emo8.gif

יושב משועמם כל היום בבית, שאתה יודע שיש לך מיליונים בבנק... השעמום הורג אותך....

מה שעמום, שתקנה איזה מקינטוש

שזוהר בחושך עם איזה נאוטילוסים נחמדים. חסר על מה להוציא כסף? אבל הקמצנית הלכה על קראק. נו, איזו אנינות טעם - קוק וקראק. כמו לנסוע למסעדה הצרפתית הטובה ביותר בפריס ולאכול חומוס תלמה מקופסא. נשבע לך מטומטמת. ><>

אלכסי

New member
הנה התרגום

אני אנסה להסביר למה התכוונתי. נניח רק נניח שלכל האמיתות של אודיופילים יש השפעה גם ארונית גם ספיקים גם טרנספורטרים גם חוטים גם צבע של דיסקים. אותי לימדו בשריון בחירת מטרות (סליחה על חזרה לצבא) לפי מידת סיכון שהם מהווים עבורי, קודם משמידים את המסוכנים ביותר. עכשיו נחזור לתחביבינו : רמקולים ומיקומם, אקוסטיקה של החדר ובעיקר איכות ההקלטה של דיסק לפי דעתי הם הגורמים המרכזיים המשפיעים על איך אנו שומעים, כמובן אני לא מדבר על שכנים ומשפחה שגם להם יש השפעה מכרעת. עם כל הכבוד להנחה ראשונית אני לא חושב שבן אדם ששומע רסיבר עם רמקולים נניח מתאימים עליו החוט או ספיקים ישפרו לו שמיעה, במידה שתתקרב אפילו סדר גודל לאיכות דיסק של סמינר לדוגמה, משום מה אפילו במערכת הכי זולה כולם שומעים שזה הקלטה טובה. או הפוך : אם רמקולים שלנו לא מתאימים למגבר ועוד יותר למוסיקה שאנו שומעים לרב גם אז הצבע או קוצים לא יעזרו. אישה אחת בא לרב וסיפרה לו שבעלה עזב אותה. הוא יחזור, אין לך מה לדאוג אמר הרב אחרי שהסתכל בספר תהילים. הוא לא יחזור אמר השמש. למה אתה מתווכח איתי שואל הרב ? כי אתה מסתכל בספר במקום להסתכל על אישה ענה השמש.

ואפרופו שיריון דגל השיריון הוא

שחור ירוק היינו חיים שחורים בחייק הטבע והיו הרבה ימים בחיק הטבע, אך היו ימים.

audiofreak

New member
אף אחד לא התכוון להמליץ על סטנד

ב5000 ש"ח למערכת ב3000.... אבל אם יש לך משהו באמת טוב, חבל לא למצות את שיא הפוטנציאל ממנו, כמובן בהשקעה סבירה.

אלכסי

New member
הנה הבעיה אולי תתן לי המלצה../images/Emo13.gif

שלום ערן במערכת שלי יש ים בעיות אבל הכי מטרידה אותי רק אחת : אני רוצה LIVENESS כמו ששמעתי אצל יונתן, דרך עגב לא זכור לי שראיתי אצלו ספיקים או איזה כוננית מיוחדת. יותר מזה לא היה שטיח ולא קרטונים של ביצים על התקרה, והכי נורא הדיסקים בכלל לא היו מזהב ואפילו לא ירוקים. כדי להקל אליך מראש אני מעונין רק בתוספת תכונה זו בלבד, עם כל השאר אני די מרוצה במערכת שלי. כמו שאתה מבין לזה ספיקים לא יעזרו לי.

audiofreak

New member
קודם כל...

כל הארוניות וכבלים וגומיות ושפיצים, הם רק שיופים וחידודים של הצליל הקיים, בעיה כמו liveness היא בעיה של אחד החלקים , סבירות גבוהה שזהו המגבר , הרשה לי לנחש שהוא לא מנורתי, וזה ששמעת אצל יונתן הוא כן....?

audiofreak

New member
יש שתי אופציות....

1. תפרט לי פה בפורום באיזה חלקים אתה משתמש, ובאיזה חדר אתה שומע ואוכל להמליץ לך על האופציות שנראות לי 2. אם בא לך להרים טלפון 6903397

למעלה