על קבוצות ויכולות...

על קבוצות ויכולות...

תגידו האם נכונה הקלישאה שרק נשים יודעות באמת לענג נשים ורק גברים יודעים איך לגעת בגברים ? אני כמובן לא שואל באופן ערטילאי אלא ספציפי מאוד. האם יתכן שבכל הקשור במין אוראלי המין השני תמיד יהיה פחוד טוב מהמין שלי ?

Eagle Man

New member
ממש לא

הניסיון מראה בבירור אחרת. אם נוסיף לכך שחלק ניכר בהנאה הוא היא המחשבה שלנו אזיי התשובה ברורה למדי

לא יודע ../images/Emo13.gif

היו כאלה שלא ידעו איך לענג אותי והיו כאלה שכן וכאלה שאני לא ידעתי להגיע אליהן ולאחרות כן מה שכן..אפשר ללמוד - אם באמת רוצים לפנק את הצד השני כי לכל אחד ואחת , דרך אחרת

נראה לי

שהטענה שלך היא בבסיסה נכונה.... אם לא היה הנסיון. אשה עם אפס נסיון שתענג גבר, מול גבר עם אפס נסיון באותה הסיטואציה...לדעתי אשה תענג יותר. כנ"ל לגבי גברים. מאחר שאנחנו יצורים מדברים ואנחנו אומרים לצד השני מה לעשות, אז ככל שיותר מתמקצעים, ההבדל מיטשטש,

כיוון

שגם אני חושבת שהכל מתחיל בראש ורק אחר כך באה הטכניקה,אז תלוי מי עושה לך את זה. לי גבר עושה את זה יותר מאישה.

darling33

New member
גם אני תהיתי בשאלה זו...

ולדעתי אינך צודק. הכל עניין של טכניקות, ניסיון וכן הלאה. אפילו שאלתי גברים דו מיניים מי עושה את זה טוב יותר...התשובה - אישה יורדת טוב יותר מגבר, אבל גבר עושה טוב יותר ביד. לגבי הניסיון האישי שלי...נו טוב...לא עונה על זה כאן

guy20081

New member
ממש ממש לא נכון....

עניין אישי לחלוטין ולא קשור למין שמעניק ולמין שמקבל. קשור לאנשים, לרצון להעניק, וגם חשוב לדעת איך לעשות את זא טוב

vaselius

New member
זה לא ענין של מגדר אלא של רפרטואר

וכמו ש ג.י. אומרת : "וזה בדוק" הכל תלוי ביכולות שלנו להעביר רצונותינו לפרטנר ולרצון וליכולות של הפרטנר להיות קשוב ולהעניק

יוסף1948

New member
איזה גבר ואיזו אשה

נדמה לי שזה היה ברנרד שאו ששאלו אותו האם זה נכון שגברים חכמים מנשים והוא ענה - איזה גבר ואיזו אשה - ובפרפרזה לשאלה שלך -

מניסיון אישי

ההבדל הוא ממש לא חד וברור כמו שכתבת. אם נניח עושים ממוצע על כל הניסיון שלי, אני חושב שאני יכול לראות יתרון קל לגברים, מבחינת ההנאה ממין אוראלי, אבל זה ממש לא חד וחלק כמו שתיארת, ואני חושב שהאוראלי הטוב ביותר שקיבלתי היה בכל זאת מאישה (וזאת למרות שהתנסיתי עם כמה גברים).

SDK10

New member
לשיטתך..

או אם נלך בקו שאתה מתווה בשאלה אז הכי טוב זה לאונן ! כי מכיר אותי יותר טוב ממני ? ואם הכל בראש אז יש היום מספיק אמצאים אדיו-ויזואלים לעזור לראש לחשוב. רק חבל שאני לא מספיק גמיש. תראה איזה שליטה יש לי בכתיבה ביד שמאל... רק שקיימת סכנה של טריגר פינגר משימוש עודף דבר אחד אני מסכים <חלקית> לנשים יש פחות עכבות לגעת בנשים מאשר גברים בגברים <או שלפחות ככה נדמה לי אם לא נתחייס לסטטיסטיקות>

וכבר אמר וודי אלן הגדול...

הדבר הכי כיף בלאונן זה שזה סקס עם מישהו שאתה אוהב ואני... בסך הכל שאלתי שאלה

למעלה