על פיץ שעוד לא יצא וזירוזים טבעיים

יעל נור

New member
על פיץ שעוד לא יצא וזירוזים טבעיים

למי שלא מכירה אותי, כי אני לא כאן הרבה, בת 38, ילדה אחת בבית (בת 5 בהריןו שלה הייתי יותר פעילה) עכשיו בהריון עם פיץ שמצג עכוז שמסרב לצאת והולך להיוולד, בע"ה והרופא שלקחנו, בלידת בית.

אבל מה?!... הוא לא רוצה לצאת. היום כבר שבוע 40+2 ואין סוף באופק.

אז מאחר שהאיומים של הרופאים לצורך הדחוף בקיסרי הולכים ונעשים קשים יותר, במיוחד שהתחילה ירידה בכמות המים (כל זמן ההריןו היינו סביב 8+ ועכשיו ירדנו לשבע נכון ליום שישי) החלטנו על זירוזים טבעיים.

ביום שישי שתיתי שמן קיק. חוץ משילשולים מטורפים, בחילה וחולשה זה לא עשה כלום....

אתמול הזמנו מדקרת הביתה ובינתיים כלום, קצת צירונים מדי פעם, אבל זה כבר יש לי חודשים. למרות זאת אני שותה באדיקות את התמצית שנתנה לי לשתות + כמה שיותר מים (משימה שקשה לי מאוד, אבל אני משתדלת).

עכשיו לשאלה טכנית: כמה משלמים לרוב על ביקור בית כזה?
אנחנו שילמנו אתמול 500 ש"ח והיום גילינו שאולי זה קצת הרבה.
עכשיו, אני לא מצטערת על אתמול, זה עשה לי הרגשה טובה והרגיש נעים ולא בוכים על חלב שנשפך ובעיקר כשזה רק כסף...
אבל, אני כן רוצה לדעת כמה מקובל בד"כ למקרה שנצטרך עוד דיקור או משהו דומה.
אז כמה נהוג לשלם על ביקור כזה וכמה נהוג לשלם על דקור חוזר אם צריך?

המון תודה

יעל

|שמבטיחה לשתף אחרי באיך היה...|

ניסית עיסוי פטמות?

אם יש לך ממי לבקש הדרכה מפורטת (דולה או מיילדת או הרופא) זה יכול להיות אפקטיבי.
לגבי כמות המים- אכן מתחת ל7 מתחילים באיומים ואני בטוחה שבמצג עכוז בכלל מרעיפים עלייך "איחולים". יכולה לספר מניסיוני לקראת הלידה האחרונה, בה הייתי בשאיפה לויב"ק ובבקורת הראשונה במעקב עודף לא ראו בכלל מים. פחות מחצי שעה אח"כ בקבלה למיון יולדות התעקשתי על עוד א"ס והפלא ופלא היו מספיק מים. אז אם זה הממצא היחיד שגם ככה גבולי לטובה, כדאי לבקש עוד חוות דעת לפני ששולפים סכין מנתחים. אגב, אני לא יודעת באיזה איזור את, אבל אולי אם בכ"ז יהיה צורך בזירוז הלידה אפשר ללכת לבי"ח שתומך בלידות עכוז?

יעל נור

New member
ניסיתי לא היה מאוד אפקטיבי

לגבי בי"ח תומך - שקלנו את זה ובסוף החלטנו על לידת בית עם רופא צמוד שמתמחה בזה.

(אם מישהי רוצה ושוקלת מוכנה לפרוס את כל ערימת השיקולים)

היה שילוב של מיעוט מים וגם ירידה בתנועות. ברגע שהפיץ חזר להשתולל כרגיל היה לחי יותר קל לעמוד על שלי ולהירגע....

תודה

יעל

|מותשת, אבל אופטימית|

הסוף הכי קשה.
הלוואי שתהיה לך לידה טובה ומעצימה!

יעל, קודם כל שיהיה בהצלחה

בדר"כ משלמים בסביבות ה400 בהנחה שאתם מגיעים אל המדקרת, אם היא מגיעה אליכם, אז זה בדר"כ יותר. אני מניחה ששילמתם גם בנפרד על הצמחים?
לגבי דיקור חוזר.. לא יודעת.. מאד משתנה.

יעל נור

New member
תשלום אחד להכל

האמת שכשהלכנו למדקרת בשביל מוקסה (בסוף אמרה שצריך רק מוקסה בלי דיקור) זה עלה 300 כך שה- 500 נשמעו לנו לא מעט, אבל מקובל, ואז אמרו לזוגתי שמדקר שהגיע הבייתה לקח 160 אז כבר לא ידענו מה לחשוב... ומאחר שייתכן שיהיה צורך בעוד דיקור רצינו לדעת מה מקובל.

לא לקחה תשלום נוסף על הדברים האחרים.

הטיפול כלל שיחת היכרות, תמצית באך שהיא נתנה לי לשתות, דיקור + קצת רפלקסולוגיה ותמצית שהיא השאירה לי בתוך 3 בקבוקי מים.

היה נעים מאוד ורגוע, לכן גם לא הלכתי הבוקר למעקב בליס, כי לא רציתי לצאת מהמוד הרגוע שבטוח שבקרוב הכל ייסתיים בלידה מוצלחת ובשלום.

במקום זה צעדתי ברחוב כדי לזרז ולקבע את פיץ באגן ועכשיו מתבשל לו רוטב בולונז ועוד מעט הבנות יחזרו מהבריכה ונשב לאכול.

המון תודה

יעל

|מנסה להישאר רגועה ובטוחה|

למעלה