על פיץ שלא רוצה לצאת וזירוזים טבעיים.

יעל נור

New member
על פיץ שלא רוצה לצאת וזירוזים טבעיים.

למי שלא מכירה אותי, כי אני לא כאן הרבה, בת 38, ילדה אחת בבית (בת 5) עכשיו בהריון עם פיץ שמצג עכוז שמסרב לצאת והולך להיוולד, בע"ה והרופא שלקחנו, בלידת בית.

אבל מה?!... הוא לא רוצה לצאת. היום כבר שבוע 40+2 ואין סוף באופק.

אז מאחר שהאיומים של הרופאים לצורך הדחוף בקיסרי הולכים ונעשים קשים יותר, במיוחד שהתחילה ירידה בכמות המים (כל זמן ההריןו היינו סביב 8+ ועכשיו ירדנו לשבע נכון ליום שישי) החלטנו על זירוזים טבעיים.

ביום שישי שתיתי שמן קיק. חוץ משילשולים מטורפים, בחילה וחולשה זה לא עשה כלום....

אתמול הזמנו מדקרת הביתה ובינתיים כלום, קצת צירונים מדי פעם, אבל זה כבר יש לי חודשים. למרות זאת אני שותה באדיקות את התמצית שנתנה לי לשתות + כמה שיותר מים (משימה שקשה לי מאוד, אבל אני משתדלת).

עכשיו לשאלה טכנית: כמה משלמים לרוב על ביקור בית כזה?
אנחנו שילמנו אתמול 500 ש"ח והיום גילינו שאולי זה קצת הרבה.
עכשיו, אני לא מצטערת על אתמול, זה עשה לי הרגשה טובה והרגיש נעים ולא בוכים על חלב שנשפך ובעיקר כשזה רק כסף...
אבל, אני כן רוצה לדעת כמה מקובל בד"כ למקרה שנצטרך עוד דיקור או משהו דומה.
אז כמה נהוג לשלם על ביקור כזה וכמה נהוג לשלם על דקור חוזר אם צריך?

המון תודה

יעל

|שמבטיחה לשתף אחרי באיך היה...|

savvysunflower

New member
אני לא בקיאה בזה, אבל

נשמע הרבה אבל בתחום הסביר, לביקור בית, במיוחד באזורך. אני מניחה שתוכלי למצוא מישהו שייקח פחות, אבל אני לא יודעת אם הוא יגיע אלייך הביתה.

כתבתי לבת זוגך שייתכן שהוא לא ממוקם כ"כ טוב באגן והלחץ שהוא מפעיל על צוואר הרחם הוא לא אחיד, וזה מה שגורם ללידה "לקרטע" (צירים לא סדירים שמתחילים ונפסקים). הצעתי לה להציע לך לנסות לעודד אותו להתברג טוב באגן, ע"י סיבובי אגן, תנוחות אסימטריות, כריעה עמוקה. נראה לי שהיא חוששת שתתעצבני עליה...
זו תקופה נורא רגישה ומתסכלת, אני מכירה את זה היטב.

אבל מעבר לעניינים הטכניים: מה מבחינה נפשית? יש משהו שמונע ממך לשחרר אותו? איזשהם עניינים לא פתורים, פחדים שלא נגעת בהם? אם את מרגישה שיש בזה משהו--ראיתי סיפורים על נשים שהיה להן ככה והן ישבו עם עצמן וכתבו או דיברו על זה עם מישהו אהוב ומקשיב. זה עזר להן קצת לגעת ולשחרר ולפתוח את השער הפנימי ללידה.

מקווה שתחזרי לכאן בקרוב מאד עם סיפור לידת עכוז ביתית מדהימה!

יעל נור

New member
אכן ההגעה הבייתה הייתה דבר קריטי מבחינתנו...

לגבי התנוחות הסירי דאגה מליבך - היא כל הזמן מציעה ואני מתעצבנת (מצד שני ישנתי כמה לילות בתנוחה אסימטרית שהרופא המליץ עליה), אני יושבת על הקצה של דברים נמוכים (הכי קרוב לכריעה שלא מעצבן אותי) ויצאתי היום לצעדה, כך שזה לא שאני לא משתפת פעולה...

מצד שני היום היא משגעת אותי לגבי מים ובסוף היא תקבל מקלחת (תרתי משמע).

ברור לי שיש בי חרדה מהלידה בבית ומהעכוז, שלא הייתה שם בלידה של הבכורה שבה היה לי לגמרי ברור שיהיה בסדר, אבל זה די קל להכנס לחרדות כשכל העולם ואישתו מנסה להלחיץ אותך...

כך שמנסה בעיקר להרגע ולא לחשוב על זה.

אני מניחה ששבוע של שפעת שהסתבך בסינוסיטיס וכאבי ראש איומים (לפני שעה נכנעתי ולקחתי אופטלגין, בלילה נכנעתי לאקמול) בטח לא עוזר לי להיות רגועה ומוכנה, אבל מצד שני אני די בטוחה שההריון גם מקשה עליי להחלים (בכל זאת סוחבת איתי בנאדם קטן ומלא בצרכים) כך שזה קצת ביצה ותרנגולת...

בואי נקווה שלא נצטרך עוד דיקור ואם כן - אז זה כנראה רק יתווסף לים ההוצאות שבמילא כבר הוצאנו (אחרינו המבול), העיקר שפיץ יצא לו בשלווה ובנחת כמו שאני יודעת שאנחנו יכולים. כבר גמלה החלטה בליבי לשכנע את שיפטן לקבל את הלידה במים, כי במים אני יכולה הכל... (ובעכוז זה פחות בעייתי מבלידה רגילה לגמרי).

המון תודה

יעל

|יאללה הכלים החלביים מהבוקר עוד בכיור והבנות תיכף חוזרות מהבריכה לארוחה בשרית|

חורפן

New member
אני שילמתי 200 שח, אבל מסתייגת -

זה היה אחרי ששילמתי כבר 200 לדיקור אצלה בקליניקה יום קודם.
500 באמת נשמע לי קצת הרבה...

שתהיה הרבה הצלחה, לידה טובה ורגועה!

שבוע 40+2 זה לא מאוחר

ממש ממש לא. 40 שבועות זה בסך הכל ממוצע, ויש נשים שיולדות לפני הממוצע ויש שאחרי. יש נשים ששיולדות ב 37, וזה בסדר, יש ב 43 וזה בסדר.
כמות המים מתמעטת ככל שהחודש התשיעי מתקדם. כדי לשמור על כמות מים תקינה את צריכה -
לאכול טוב
לשתות המון המון
לנוח
להירגע.

מה מרגיע אותך? מה עושה לך טוב? טיול? אמבטיה טובה? ספר? סרט? סקס? טיפול? (לא ב 500 ש"ח, זה באמת הרבה. אני לוקחת 250 לטיפול בבית),
לחץ לא מקדם לידה... מקווה שתוכלי למצוא רגיעה ושקט בתוך כל הסביבה המלחיצה. תזכרי שהכל בסדר ואת לא מאחרת!

למעלה