על פוקימון ופורים

אורי.14

New member
עצם זה שאת כתבת שיר על זה

אומר שאת הרבה יותר משועממת מאיתנו...

על פוקימון ופורים

במוסף ממון של ידיעות אחרונות אתמול פורסמה סקירה על התחפושות השונות של השנה, וביניהן גם פיקאצ`ו צרמיליון ואש. קודם כל, הרי התחפושת של פיקאצו קיבלה ציון הרבה יותר גבוה משל צרמיליון. הרי התחפושת של פיקאצו הייתה צריכה לקבל ציון נמוך בגלל שהיא לא דליקה, ובכלל כדאי לשמור אותה לל``ג בעומר כדי לצלות את פיקאצ`ו יחד עם כל המרשמלואים האחרים.(נכון שאני רשע???). חוץ מזה, איך צרמיליון שהוא המתפתח של צרמנדר המתוק והשווה והחמוד וכל שאר הסופרלטיבים שבעולם היה יכול לקבל ציון נמוך??? וגם אם התחפושת דליקה- הרי הוא פוקימון אש אז הוא אמור להסתדר עם זה! כמובן,כרגיל, שאש קיבל את הציון הכי נמוך- 5 אם אני לא טועה, והמחבר כתב שהתחפושת עלובה ומאכזבת. הרי בזכות זה התחפושת הייתה צריכה לקבל 10, שהרי עלוב ומאכזב זה בול אש! אסיים בקטע מתוך מלך האריות, בשינוי קל: ``מה רצית שנעשה, נהרוג את אש?`` ``בהחלט!!!!!!!!`` תם ונשלם טקס הפורים של עמי. הקהל מתבקש לעמוד לשירת ``one more time``! (-;

אורי.14

New member
מוזר....

זה בכלל לא היה אמור להיות להודעה הזאת... אני הוספתי את זה להודעה של הילדה ששונאת פוקמון, וכתבה על זה שיר.. כנראה בדיוק מחקו את זה, אז זה נוסף להודעה הראשונה שנכתבה מאז..

למעלה