על סימולטורים ונגזרות פיננסיות

air junkie

New member
על סימולטורים ונגזרות פיננסיות

הרשו לי להביע את דעתי הכנה ששעורים בסקימולטור זה כיף וזה זיעה וזה אירובי אבל... בשביל שעור אירובי אפשר לשלם 50 ש"ח לא צריך למשכן דירה וגם מילוי לוטו פעמיים בשבוע יעלה פחות מביקור סימולטורי שכזה. בכל מקרה לסנובורד, שמשם אני מגיע, זה לא תורם ואף מזיק. סעו קצת באופניים כמו שאלונה אמרה, זה מחזק בדיוק את השרירים הנכוני ולא כרוך בלקיחת משכנתא/ הלוואה/ הנפקת אג"ח לציבור/ ניי"ע המירים או כל נגזרת פיננסית אחרת. ומשהו קטנטן לסיום: יש אפשרות יותר מסבירה שבקרוב נוכל כולנו להתאמן על מדרון סנופלקס באזור נס ציונה או לטרון במחיר שקרוב למחיר כניסה לסקטפארק... אההממ אההממ

air junkie

New member
המשך

טוב זה היה אמור להיות המשך לטופיק סקימולטור. אודה אם תעבירו

alonaski

New member
פרט, הדגם, הסבר והבא מובאות למשפט האחרון שלך!

נשמע מסקרן... אתה קשור למיזם הזה באופן אישי?...

air junkie

New member
זאת ועוד...

לצערי אין ביכולתי לפרט מעבר למה שכבר אמרתי בלי להטעות אנשים מכיוון שזה כל המידע שבידי. אני לא קשור בצורה עסקית למיזם למרות שלא הייתי מתנגד. בכל מקרה, אם הוא ייצא לפועל - מה טוב! האתר הזה מספק את כל האינפורמציה: http://www.snowflex.com/

marceloros

New member
מנהל
וואלה? עוד רעיון שהלך

רציתי להציע לגאידמק שיקים אתר סקי כזה באחד המורדות מי-ם (אחרי שראיתי סרט מאנגליה באחד הערוצים ביאס, אולי אקסטרים). קיצר מה לטרון? שיקחו יריזה ממש גדולה (כלומר הר)

alonaski

New member
לא נורא! אתה עדיין יכול לפנות אליו ולהציע לו

שבמקום זה - יתרום לחשבון שלי איזה סכום נאה! יש לי מה לעשות עם כל סכום כסף שיעביר לי!

marceloros

New member
מנהל
הלו אתה חיפשתי אותך

אבל לא ענית למסר האישי שלי... שמעת משהו על קוס?

למעלה