על מיונים, צווים ומה שביניהם.

PureTone B

New member
איזה כיף לך... החיים לא יפים אלי...

למה אני כתבתי מדס"ית באפשרות ראשונה, הפרופיל שלי 97 ואני ספורטאית ולא זימנו אותי לזה אלא ללוחמה?

שיררן

New member
משום שכל אחת שרושמת לוחמה

במקום הראשון,השני או השלישי תקבל לוחמה.

shashasha1

New member
זימון למודיעין- שאלות

מישהי קיבלה זימון למיונים לאשכול מודיעין? בזימון רשום לי שזה מיון ספציפי למש"קיות בטחון מידע. מישהי/ו יודע/ת על התפקיד? ולמה קיבלתי ספציפית אליו ולא לכל מה שהציעו לי באשכול הזה?

Brat17

New member
זהו גם לי היה משהו כזה...

אמנם לא תפקידימוידעין (כי לא סימנתי את זה במנילה בכלל) אלא לתפקידי "ניהול ואבחון כוח אדם" , אבל גם אני קיבלתי זימון לתפקיד ספציפי מכל התפקידם שהיו רשומים לי - מאבחנת פסיכו'

shashasha1

New member
הבנתיייי

שיהיה לך בהצלחה. באמת מעניין אותי למה זה לתפקיד ספציפי. הייתי בטוחה שזה לכל האשכול ושם אני מדרגת את העדיפויות שלי.... אם מישהו בכל זאת יודע למה זה ככה ואם למישהו יש מידע על מש"קית בטחון מידע שירשום

mia53

New member
תודה מאמי

מאמי ממש עזרת לי חח טנקס אבל מה יש אחרי הראיון אישי והמבחנים בכתב?? אין מבחנים פיזיים? כאילו ריצות וכאלה? ואם את יכולה להסביר על המיון ללחימה בחילות היבשה-מז"י??

אני לא יודעת על ספציפית על המיונים

למזי. את מוזמנת לשרשר את השאלה הזו לשרשור המיונים, שם ידעו לענות לך יותר. במידה ולא ציינו בפנייך לבוא לבושה בבגדי ספורט לא יהיו מיונים פיזיים.

רק ילדה

New member
כמה שאלות בקשר לשובר נסיעה...../images/Emo122.gif

אוקיי אז יש לי זימון מחר(יותר נכון כנס הסברה ללהקות צבאיות וכאלה....אז מי שרוצה יכולה לשלוח מסר או משו להפגש שם) וצצו לי כמה שאלות (דיי טיפשיות....) בקשר לשובר נסיעה אז קודם כול אפשר להשתמש בו לנסיעה ברכבת נכון?? ואני יכולה להשתמש בו לנסיעה בתוך חיפה(כאילו מהבית לרכבת) למרות שכתוב בו חיפה - ת"א?? תודה מראש :]

C00L GIRL 17

New member
ככה...

זה לא תקף לרכבת! זה כתוב בפירוש! וכן מהבית לרכבת יענו בתוך חיפה את כן יכולה.

עוד שאלה ../images/Emo26.gif

אני יודעת שאני אקבל מיונים להדרכת יח"ש, זה רשום לי בקיוסק מידע אישי באתר של הצבא, אבל בדואר עצמו לא קיבלתי זימון כזה מוחשי :/ עוד מישהי כמוני?

johny k2

New member
בנות, אל תשכחו!

חוץ ממקרים מיוחדים כמו תפקידים הדורשים חתימת קבע, קורס קד"צ, קצונה, לחימה, מיונים במקביל (כמו להקות,דוברות ומידע למשל) - לא ניתן לחתום ויתור לאחר יום המיון
שלא תהיו מופתעות פתאום

למעלה