על חורף ונעליים

MrCheff

New member
על חורף ונעליים

אתמול הלכנו לקנות נעלי חורף לקטנטונת. היא הייתה מאושרת מהנעליים החדשות והתרוצצה איתם בכל החנות, תוך כדי שהיא עוצרת מדי פעם להשוויץ
אבל הקטע המצחיק באמת היה שאשתי החליטה למדוד גם נעליים, אז היא הורידה את הנעליים שלה ולבשה נעל אחת, מתוך כוונה לראות אם הנעל בכלל במידה. הקטנה מיד הגיעה לקחה את הנעל השניה (שאשתי עדיין לא נעלה) ומיד ניסתה להלביש את הרגל בנעל שהייתה בקופסה. איזו מותק... דואגת לאמא שלא תתקרר....

gils33

New member
אני אצטרף אליך בנושא הנעליים בפאן אחר

אבל באופן אחר. נכון שאיכות הנעליים ירדה בשנים האחרונות ולא משנה איזו פירמה? לא קורה מצב שאנחנו קונים נעליים לילדים ושוב אני מדגיש,הפירמות טובות מאד ואחרי שבועיים הולכים להחליף את הנעליים. אנחנו כבר מיואשים בנושא הזה . מסכימים או שזה רק אצלנו?

Master Stav

New member
הנעלים היחידות שהוא לא הרס

הם קרוקס מקוריים ם תמונה של בובספוג ..... סנדלי שורש הלכו לעולמם 2 זוגות נלי ספורט 4-5 זוגות של נעלים מהסוג הרך יותר 2 זוגות נעלים גבוהות מעור ...השלישים עליו עכישו .... והוא שונא שופיניג ....

gils33

New member
אני כ"כ שמח שזה

אצל כולם ככה - חשבתי שרק אצלי אני עדיין מחזיק בכך שאיכות הנעליים ירדה פלאות בחמש שנים האחרונות

akavishon

New member
אצלינו בשנים האחרונות יש רק זוג

אחד שהילדים הולכים איתו - New Balance, הדגם עם הסקוטצ'ים. מחזיק מעמד מעולה עונה שלמה!

gils33

New member
יפה - שווה

עונה שלמה אצלנו זה שיא. שנה שעברה קנינו נייק גבווה לאמצעית שבאמת החזיקה עונה אבל רוב הנעליים מתבלות ממש מהר.

AlonPe

New member
לא רק בנעליים,

בכל התחומים, המוצרים הם "חד פעמיים". עדיין מזעזעת אותי הגישה הזו - ש-"במחירים של היום..." עדיף לזרוק לפח ולקנות חדש, מאשר לתקן
נעליים, בגדים, מוצרי חשמל, רהיטים, אפילו מכוניות, עיצובים של בתים.... אךךך, איפה המעיל המתגלגל של קדיה?!

AlonPe

New member
לא'דע אם זה ב-גנים...

הקטנה שלנו (3) משוגעת על נעליים בפרט, בגדים ושופינג בכלל!!!
"לא-לא-אים" היתה אחת המילים הראשונות שהיא למדה להגיד!!! לא זוכר בדיוק מתי זה היה, קפצנו אחה"צ אחד, לקנות לבנים נעליים גם כן לכבוד החורף, כנראה שזה היה בשנה שעברה. זו היתה כזו קניה של הרגע האחרון - כשכבר מוכרחים כי הזוג משנה שעברה נקרע, וממש, ממש לא היה להם מה לנעול. נסענו כולנו. היא היתה שפוכה ובמצברוח לא משהו, איך שנכנסנו לאוטו נרדמה. גם כשהגענו לחנות והרמתי אותה על הידיים, היא לא התעוררה. תוך כדי שמתחילים למדוד, היא מרימה ראש, פתאום כל הפנים שלה זורחות, "לא-לא-אים!!!!"

schlomitsmile

Member
מנהל
../images/Emo6.gif מן הסתם לא במקרה נוח לי יותר בפורום אבות מבפורום אימהות ../images/Emo13.gif בנעוריי, אמי הייתה צריכה לריב איתי כדי שאסכים שתקנה לי בגדים../images/Emo66.gif אין לי כח לקשקשת הזאת...

gils33

New member
אני מניח שאת מאלה

שקונה בגדים תוך שנייה וחצי שלא כמו ייתר הנשים???

hirshfe

New member
לי קרה משהו דומה

נדב מדד נעל, אז בדקתי לראות כמה הרגל שלו תופסת בנעל. אם יש מקום לגדול אחרי זה שאני מדדתי נעל - הוא הגיע לבדוק לי.

למעלה