על השקפות זוגיות.

דניאל2580

New member
על השקפות זוגיות.

קודם כל, ברכות על היוזמה ועל הפורום. מדובר בנושא שקרוב לליבי.. אני משרת בבסיס בירושלים, וחוזר הביתה פעם-פעמיים בשבוע, אבל יש לי עומסים די כבדים- אני סטודנט וחייל
[למי שמכיר, תוכנית תלפיות..]. זוגתי, כבר מספר חודשים, חיילת בקרייה. אתם יודעים, אלה שרואים את המיטה המוכרת כל יום. ובינינו - אני אוהב אותה המון, אבל לפעמים יש לי רגשות אשם על כך שהיא בקשר סגור איתי [הטבע שלה הוא להיות קצת חופשית]. מה גם שלפעמים קשה לנו שאיננו יכולים להיות אחד עם השני ברגעים חשובים.. תהיתי - האם לדעתכם יש מקום לפתוח את הקשר במקרים כאלה ? האם בעיניכם הדבר עדיין יחשב לקשר, והאם הוא יטיב לו או רק יגרור אותו לסיום מר ? אשמח לשמוע דעות
דניאל.

רינת 26

New member
קודם כל, ברוך הבא...

מעבר לכך, אין שום קשר בין בסיס פתוח/סגור לטיב היחסים ביניכם... מן הסתם עם זה מה שצריך להיות זה מה שיהיה וזה לא נראה לי קשור לאופי היחידות שבהן אתם משרתים... מעבר לכך, זוגיות טובה תחזיק בכל מחיר, אחרת אף אחת פה, לא הייתה נשארת עם בעלה (בנות, אני צודקת?). שיהיה לכם בהצלחה!

candybox

New member
בהחלט.

לדעתי, כל עוד מדברים על דברים, חולקים וקיימת אהבה כנה - אפשר להתגבר 'כמעט' על הכל.

candybox

New member
ברוך המצטרף../images/Emo20.gif

באופן אישי, אני לא מאמינה ב'קשר פתוח'. יש שטוענים אפילו (רוב האנשים שלי יוצא לדבר אתם) שמרחק וגעגוע דווקא תורמים למערכת היחסים.

למעלה