על הממשלה החדשה שתקום יהיה לשפר את ההסברה

שתהיה בריא.לי אין עצבים להסביר הכל כמעט מאפס

ובעיקר כשאני יודע שמולי עומדים אנשים קשי ראש סתומים או פשוט תמימים...

איזה קציצות הכנת פה....

1. המלך הירדני התכוון כמובן שכל שטח ארץ ישראל (שלו הוא קורא פלסטיין כמו שהאנגלים קראו לו) אמור להיות ירדני. זה הכול.
מה אתה עשית מזה? מהלך ימני טיפוסי. הוצאת מההקשר עשית שימוש מלוז במילה פלסטין וקבלת שהמלך טוען שכל הפלסטינים מקומם בעברו המזרחי של נהר הירדן
שקרנות ימנית ראשונה.

2. הצהרת בלפור וויעדת סאן רמו - שים לב. הצהרת בלפור מדברת על הקמת בית יהודי בארץ ישראל. אף מילה על איזה חלק של ארץ ישראל יוסב לצורך מטרה זו. כך שהמסקנה שלך ששטחי הגדה המערבית "יועד לנו מלחתחילה" הם פשוט שקר במצח מחושה. אבל שים לב לפרט קטנטן שכן מופיע בהצהרה. דובר שם שהתנאי להקמה של בית יהודי הוא לא לפגוע "בזכויות האזרחיות של עדות לא יהודיות..." האם אנחנו מקיימים תנאי זה? האם הכיבוש "הנאור" שלנו בשטחים לא פגע בזכויות האזרחיות של תושבי הגדה? להביא את הצהרת בלפור כעדות תומכת בהמשך השהייה שלנו בשטחי הגדה בלי לאזרח את תושביו היא פשוט טימטום וחוצפה שאין גדוגמתה.

3. איזו יופי עברת לפיפולים משפטיים על מהות המילה כיבוש. אכפת לך להראות לי את אותה הגדרה של המילה כיבוש שאתה מתייחס אליה. אני אעזור לך. היא לא קיימת. גם שטח הפקר יכול להכבש. ואם אינך מעניק זכויות אזרחיות לתושבים של אותו שטח הפקר אז אתה לא רק כובש. אתה גם פושע. ברוך הבא למציאות.

4. מדינת ישראל בעצם קיומה גרמה לבעיית הפלטים. סירובם של המדינות השכנות לפטור עבורנו את הבעיה לא יכולה להיות תירוץ לשום התנהגות נלוזה שלנו. השכנים שלנו חארות. שמח? זה עדיין לא הופך שום דבר שאתה עושה לבסדר....

ע מזרחי

New member
יש לך רק בעייה אחת

אתה צריך קודם לשכנע את העם היושב בציון בשתי ההנחות האלו.

לדעתי - לא תצליח.

אם לא תשגכנע את הישראלים - איך תשכנע את הגויים?

זה שתי עובדות לא שתי הנחות...

ואל תכליל,בדברים כאלה אין דבר כזה "כל" אלא רק "רוב" ורוב העם חושב בדיוק כמוני...

ע מזרחי

New member
אתה צריך לשכנע את העם שאלו עובדות

בינתיים המפלגה היחידה שחשבה כמוך לא נכנסה לכנסת, סימן שהעם לא חושב כמוך.

כל הליכוד חושב כמוני,הבית היהודי גם,ש"ס,

יהדות התורה,ואפילו הלפיד חושבים בדיוק כמוני...
ואני גם לא אתפלא אם גם ליבני ומופז מודעים לשתי העובדות הנ"ל...

כן,כן,הבית היהודי זה מרצ ההזויה אתה חושב?

בבית היהודי מחוברים למציאות בניגוד למרצ ולשאר שמאלנים שמנותקים מהמציאות...

דוגמא אחת...

אף אחד מהפלסטינים לא רוצה באמת לעשות שלום איתנו אולם במרצ לא רואים זאת כך וממשיכים לקשקש על שלום שאף אחד לא רוצה לעשות איתם...

ע מזרחי

New member
גם בנט מדבר על שלום

בנט יצא בהכרזה שהוא רוצה לספח חלק מהגדה ושבשאר השטח תקום מדינה פלסטינית עצמאית וריבונית.

לשם כך צריך משא ומתן ואם הוא יסתיים בהצלחה - יהיה שלום

אבל כמובן ששכחת לכתוב שמדובר ב-60% מהשטח...

גם אני שיותר ימני מבנט אשמח לסיפוח 60% מהשטח.

ע מזרחי

New member
מתחילים משא ומתן עם 60% ומסתפקים

ובסוף המשא ומתן מסתפקים בפחות.

החשוב הוא שבנט רוצה שלום,

ובניגוד אלינו הימניים

השמאלנים מוכנים לתת לפלסטינים את כל דרישותיהם או כמעט הכל אפילו שעוד לא התחיל מו"מ...

למעלה