על הדרבי : הפועל גדולה על מכבי !

מתגייס-

New member
לא- נימני יודע להתראיין...

"קקווו בבע בעבעע גע גע גע דה דה דה אני רקדנית, אני שחקנית, דה הגח הגהחה בה בה, אני פותח רגליים, אני עוסק בזנות, גע גע גע"

MoTi_NiMnY

New member
חחחחח ברגע שאתם עוברים לרודה

אני מבין כמה הכאבנו לכם נותן קצת הרגשה טובה אחרי התיקו המעפן אין לי בעיה לשיר איתך רודה ביחד בנאדם רודה רודה רודה רודה רודה עולה עולה עולההההההה מה בדיוק אתם מנסים להגיד פה ? ששיחקנו נגד אנשים עם ביצים שלא פחדו לבוא לארץ או שעשו משהו על המגרש ? מה שקבוצה של 300 מיליון דולר לא ניסתה לעשות עשינו לכם בלי להתאמץ והקהל ? מספר אחת

השחקן ה12

דני קורן וכן,באמת הכאבתם לנו. תמיד כואב להפסיד נקודות מול קבוצה נחותה

MoTi_NiMnY

New member
אני אקבל ממכם המלצות כשתתקרבו

לקרסוליים שלנו...... אבל זה לא יקרה יציע וחצי משתלט על דרבי.. זה כואב זה יכאב שמעון הגב של ביטון מוסר ד"ש

אני פשוט לא יכול שלא לגחך לעצמי

כשאני רואה איך אתם מאושרים מעצמכם בעקבות זה שאתם מעודדים את הקבוצה שלכם במקום לעשות לה פוגרומים משהו כמו שנה בערך... אנחנו בניגוד אילכם לא רואים בעידוד הקבוצה שלנו דבר חריג וראוי לציון מיוחד ולכן אנחנו לא עושים לעצמנו פולחן אישיות ולא חשים צורך מיוחד לעודד את עצמנו בגלל שאנחנו מעודדים.

Y&B POWER

New member
אז אתם עושים פולחן לסמל ה- ../images/Emo88.gif

מגל שאתם כה גאים לתמוך בו
אתם לא רואים בעידוד דבר חריג כי ב-ק-ו-ש-י שומעים אתכם FOR FUCK´S SAKE
אבל אתם בהחלט מחשיבים ת´צמכם THAT´S FOR SURE

למוטי אני עונה כשהוא מדבר על הקהל

מתוך כבוד בסיסי לעובדה שהוא אשכרה מטריח את עצמו להגיע למגרשים ולעודד את הקבוצה שלו משם. לך לעומת זאת,בן אדם שלא מזיז את עצמו מילימטר מהספה ומעודד מול הרדיו ומקשקש על נושאים שאין לו שום נגיעה אליהם,אני לא חייב את את זה.

Y&B POWER

New member
רענן ../images/Emo35.gif זה אתה ../images/Emo35.gif

לא ידעתי שאתה חובב כדורעף(אתה וודאי משתוקק לרגע שתהיה קבוצה גם בבירה
)

MoTi_NiMnY

New member
אתם לא רואים שום דבר חריג

כי חטפתם שוק על ירך משער 11 ותזכיר לי מתי בדרבי שרנו לעצמנו ? אנחנו עוד לא נמני גולדברג ביטון לוין אלא השחקן ה 12 ולא יודע בקשר אליך אני גאה בנצחון על הקהל שלכם כמעט כמו מנצחון על הדוגמניות שלכם כי זה הדרבי האמיתי אז בשביל מה באת לבלומפילד ? כדי לספר לרונן מי שרק לנבדל ? אהמ...

Y&B POWER

New member
זה לא היה נבדל...

תתפלא לדעת שאני דווקא בעד שתהיינה 2 קבוצות בעיר שיש להן אוהדים אז ברור שלאחת יש הרבה יותר מהשניה,ולרבים לא היתה האפשרות להיות נוכחים בבלומפילד(16,500 איש היו ועוד למאות-אלפים נוספים לא היה מקום) אגב,אני לא אלך לדרבי שהגועל מארחת בפרינציפ וזה היה מאוד נחמד אם אף מכבי אחר לא היה מגיע EITHER

לא יכול להזכיר לך את זה

כי לא שמענו אותכם בכלל ואני שמח בשבילך שאתם בשער 11 החלטתם שניצחתם בדרבי על העידוד,מה לעשות שברוב דקות המשחק לא הרגישו אותכם בכלל. מגלומנים.

Y&B POWER

New member
א-י-מ-פ-ר-י-ה ../images/Emo70.gif ../images/Emo22.gif

איזה קטע היה לראות תמונה של שחר ביציע אני מקוה בקרוב לראות תמונות של שימון מזרחי ביד-אליהו ובבלומפילד HALA MACCABI קיביני מט עם הרישון המזדיינים האלה עלק "קבוצת צמרת"

Kgt1

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

אגב שימו לב שימו לב (בעיקר האוהדים שמגיעים אלינו ליא´ ביום שלישי) : תצפו למצוא שלט בסגנון: הפועל, בכל מקום אשר תלכי אני נגדך, שונא אותך! (אני אשתדל להעביר). הפעם כולנו עם אשדוד (לקוח מלוקומוטיב) ... דלה בוקה דלה דלה הו...

מתגייס-

New member
מה ששניכם צריכים זה ../images/Emo112.gif כדי

לחזור לכדור הארץ... "היינו צריכים לנצח את הפועל 5-2" "אם מכבי הייתה בהרכבה המלא היא הייתה עוברת את צ´לסי" LO LO LLOLOLLLLLLLLLLOLOL
LOL נימני (פתיחת רגליים).

Y&B POWER

New member
יש לי חדשות עבורך מגל יקר...

גם דינמו זאגרב היתה עוברת את צ´לסי,כשם שסנט.גאלן עברה אותה אשתקד וכשם ש-וארטקס עברה את אסון-וילה שנמצאת מעל צ´לסי בטבלה

למעלה