על גלגלצ

D C R

New member
על גלגלצ

גם אם coldplay יוציאו סולו של פלוצים הוא יקח מקום ראשון

TheRasmus

New member
קולדפליי יימאסו על גלגל"צ בקרוב

אמרו את זה פעם על U2 שכל מה שהם יוציאו יהיה מקום ראשון, והנה מאז Electrical Storm אף שיר שלהם לא הגיע לפסגה. ו2 האחרונים שלהם[All Because Of You וCity Of Blinding Lights] לא נכנסו לפלייליסט. יש רק שיר אחד השנה שהייתי מביא לגלגל"צ שטחנו אותו, וזה השיר Look What You've Done המדהים של ג'ט.

Aviv6

New member
אבל תראה מתי זה קרה ל-U2

אחרי 20 שנה! האם נגזר עלינו לסבול 20 שנה עד שקולדפליי ימאסו על התחנה הזבלבלצית? והשיר של ג'ט הוא לא מ-2004?

TheRasmus

New member
של ג'ט יצא ממש בסוף 2004

למצעד שלי הוא נכנס ב2005 וצעד 3 שבועות בפסגה. בגלגל"צ הוא היה שבוע בודד #1. ואני לא נותן לקולדפליי עוד 20 שנה, עם הזמן השירים שלהם יהפכו לפאסה, ולמרות שרוב הסיכויים שהם ייבחרו ללהקת העשור של גלגל"צ, קשה לי לראות אותם שורדים עוד עשור ומצליחים ככה בארץ(ובעולם בכלל).

ערן1987

New member
אני חושב שהסיבה ש-COBL ו-ABOY

לא נכנסו לפלייליסט של גלגל"צ זה כי הם שירים לא ממש טובים ולא כאלה שיכולים להפוך ללהיטים(עובדה שגם במצעד עצמו הם לא הצליחו).. אני חושב שהם היו יכולים לבחור שירים טובים יותר שייצאו כסינגלים מאשר ה-2 האלה

The Human

New member
אבל COBY כן נכנס כזכור לי..

הייתה תקופה שלא הפסיקו להשמיע אותו..

ערן1987

New member
אני לא זוכר שהשמיעו אותו פעם 1

מצד שני,אולי השמיעו אותו כשהייתי בצבא ולא יכולתי לשמוע

גיא246890

New member
מה מה מהההההההההה??

איך הטיפשים האלו העיפו את מדונה איך יכול להיות?!!!?!? מה הגיוני בזה?!! חבורה של יורמים משגעת תשכל ולדעתי כמובן שזה דעתי אם לא העזו לרשום פה ויחלקו עלי בטח מזה זה הקול הוירדו הזה של הסולן שלהם? נשמע כמו אהובה עוזרי מנסה לשיר.......

atar1987

New member
למה כולם פה מאשימים את גלגלצ??

אם אני לא טועה המצעד הוא על פי ההצבעות של המאזינים. וקולדפליי לא אשמים שהם עושים מוזיקה טובה...

Rincewind

New member
המאזינים אוהבים את מה שהם שומעים

והם שומעים רק את עשרת השירים שגלגל"צ בוחרת להשמיע להם.

גיא246890

New member
וגם המצעד של גלגל"צ לא נקבע על פי

מאזיני בלבד... הקיצור הדבר לא בשליטת המאזינים בלבד..

למעלה