על אף נסיונות האופטימיות שלי...

catנוע

New member
על אף נסיונות האופטימיות שלי...

קצת נמאס לי.

השבוע וחצי האחרונים היו לי נורא קשים. ההתנהלות עם הגבס לבד בבית היתה לי קשה, למרות שחבצלת נורא ניסתה לעזור. כל כך הרבה דברים שפשוט לא יכולתי לעשות.

אתמול הורידו לי את הגבס, ונכון שידעתי שלא אוכל מיד ללכת כמו קודם, כי בכל זאת ניתוח וגבס וכל זה, אבל כנראה שהדחקתי את מלוא המשמעות.
הרופא ביקש שלא אאמץ את הרגל עדיין, למרות שמותר להתחיל לדרוך, ואפילו רצוי. אחהצ היתה לי פגישה עם הפיזיותרפיסטית (מכבי הפתיעו ביעילות שלהם!), והיא גם תגיע מחר
אלי הביתה כדי לתת לי טיפים להתנהלות נכונה בבית. בשורה התחתונה - ללכת בחוץ מותר לי רק עם הקביים וגם זה לדקה או שתיים, בבית אין ברירה אז מותר ללכת אם צריך (וצריך)
אבל לא לעייף את הרגל יותר מדי. ממילא התנועות של הקרסול מאוד מוגבלות וצריך לעבוד על זה לאט לאט בפיזיותרפיה.

בהערכה אופטימית, לנהוג יהיה מותר לי מתי שהוא באמצע אוקטובר, ללכת מהבית למרכז (משהו כמו עשר דקות בהליכה רגילה) יקח כמה שבועות, להשתדל לא לעמוד בשום מקום יותר מדי זמן
כי עמידה מעמיסה מאוד על הרגל (אז לא להגיע למקום שבו צריך לעמוד בתור). ליוויתי היום את חבצלת לחוג הכדורסל שהיא התחילה בשבוע שעבר (סוף סוף חוג ספורט
), לקח לי עשרים דקות לרדת שתי קומות,
ללכת 50 צעדים (ספרתי) עד לכביש, להשגיח שהיא חוצה כמו שצריך, ולחזור הביתה. הרגשתי כאילו סיימתי מרתון.
מבאס.

אורora

New member

בכל זאת חיבוק מחייך כי החלק הקשה ביותר עבר.
מכירה החלמה קשה וארוכה כאורך הגלות מניתוח. ואת חוסר הסבלנות.
הזמן עובר מהר. אמצע אוקטובר יהיה פה מחר.
אחר כך זה נעלם בתהומות השכחה.
את תהיי בסדר.
תחזיקי מעמד עוד קצת

דש1דש

New member
מצטרפת ל
(בישיבה!)

מבינה את הבאסה, אבל זה כמו ללמוד ללכת מחדש - זה קשה, נופלים (מנטלית בלבד, בבקשה!), אבל בסוף מצליחים!
העיקר שהגבס ירד ושבקרוב יהיה קל יותר!

אויש, ההחלמה קשה ואיטית... אבל

כמו שאמרו בצבא, עוד לא נולד המניאק שיעצור את הזמן.
מאחלת לך שאוטוטו תשכחי מזה

את עיקר הנאחס כבר עברת...

נוRית

New member
לשלוח עוד קצת אופטימיות?

נשמע באמת לא פשוט, אבל היי - לפחות כבר הורידו את הגבס - הרי גם מזה חששת שאולי יהיה צורך שעוד תקוןפה, ועובדה שלא...
וגם השירות המהיר של הפיזיוטרפיה...

את רואה? לאט לאט הכוס מתמלאת ובהחלט כבר יש על מה להסתכל....

שהתקופה הקרובה תעבור הכי בשלום שניתן, ושבמהרה תוכלי שןוב לרות ולדלג ולקפץ....

נוRית

New member
YYY כמה טעויות הקלדה....

אבל הרעויון הכללי ברור, אני מניחה...

יולי 7

New member
לא קל בכלל

אבל אין ברירה אלא לעשות את הסוויץ' להתנהלות אחרת בתקופה הקרובה. מקווה שיש פעילויות של בית שאת נהנית מהן ושתוכלי להעביר את הזמן הזה הכי טוב שאפשר. להחלמה מהירה וטובה ולחזרה לשגרה אבל בינתיים - בשבחי האיטיות. חיבוקים לך ולחבצלת שגם לה בטח לא פשוט

ג e ש e ם

New member
ברור...

זה בהחלט לא קל.
לדעתי השלב הזה קשה הרבה יותר משלב המוגבלות המלאה הראשון.
אז תקטרי, וגם תחפשי את נקודות האור, ותני לחבצלת לעזור כי זה טוב לשתיכן,
ויהיה טוב.
איזו עזרה יש לך בבית בעצם?

למעלה