על איזו מניית ביומד הייתם מעוניינים בסקירה?

קריטריונים מצויינים, אני הייתי מתמקד גם

בחברות שהסיכוי לכך שיזכו למימון ממשלתי הוא גבוה במיוחד.
למשל, חברות המפתחות תרופות שמטרתן:

א. לגרום לאנשים לרצות לשלם יותר מיסים
ב. להפוך ירידה משמעותית ברמת החיים לחוויה נעימה
ג. להפוך חדירה מכאיבה ומפתיעה מאחור למשהו מענג, או לפחות נסבל

icemano

New member
נראה לי שבשביל זה יש כבר את הטלוויזיה

ואת שאר ה presstitutes מהמדייה הרשמית :)

בנוסף יתכן והפרקטיקה השנוייה במחלוקת של הוספת פלואוריד למי הברז
שאם זה נכון שהיא עשוייה לגרום בין היתר להתנהגות פאסיבית ולהרגשת רוגע באופן כללי
אז גם זה יכול לעזור כטיפול מונע לתסמינים שהזכרת.

s t i m p i

New member
ביונדווקס

למה?
1. בגלל הידיעה שפורסמה בנוגע לשיתוף פעולה עם אירגון הבריאות העולמי והאפשרויות התמונות בשוק.
2. האפשרויות שיש לכל נושא חיסון של בע"ח בדומה להשתלת גנים של עמידות בצמחים

bogii

New member
ROSG

לא מאפשרים שורטים והמניה עולה
אבל בעיקר יורדת

אין משמעות לשוק הישראלי.

גם אם מסתכלים על המניות במדד 25, שאמורות להיות הטובות ביותר - לא נשאר הרבה ...
(יש קצת מניות גז/נפט - שישנסקי זרע זרעי פורענות ... יש בנקים, שכביכול חזקים - נופל. רק נשאר טבע ומלאנוקס, אך לך תסתמך על איזה 2 מניות נורמליות).
מלבד קמהדע, שלהערכתי, מדשדשת כל כך הרבה זמן, ולדעתי ה"קפיץ" צריך להשתחרר,

אך בהתייחס לעיל, ולמרות שהדגשת מניות בארץ, הייתי הולך על LLY בנאסדאק (מי שעושה את הנייר טואלט lily, גם עושה תרופות, וגם היא שווה סקירה) - מניה שבשקט בשקט מרביצה גם בתיקונים חריפים בממוצע כל יום איזה 0.5 אחוז עד אחוז ... הכי טוב ... חתכה המון, אך ב-3 שנים האחרונות מראה על יציבות ועליה מתונה. כרגע קרובה לנקודה קריטית, שבמידה ותפרוץ אותה, זה יהיה מפגן של זיקוקי דינור.
(כמו שלממציא השחמט אמר המלך, שעבורו הומצא השחמט - מה תרצה בתמורה? הלה ענה - שים גרגיר של חיטה במשבצת הראשונה, 2 גרגרי חיטה בשניה, 4 בשלישית וכן הלאה. ענה המלך - זה הכל? כן, ענה האיש. מסתבר שלו היה מממש המלך את הבטחתו, היבול של כל כדור הארץ לא היה מספיק למלא את 64 המשבצות של לוח השחמט ...)

בהצלחה.

אני מעוניין בקמהדע מהסיבה שזאת חברה שנחשבת

להכי פחות חברת חלום.
או אם בכל זאת חברת חלום נטו אז פלורסטם.

dw2322

New member
הייתי שוקל שוב לגבי כלל ביו

זו אמנם קרן הון סיכון ביו, ולא פירמה בודדת, אולם לא מדובר בערב רב של חברות אלא במספר לא גדול של חברות, וחברות מעניינות למדי, עם תרופות בשלב מתקדם למדי של הניסויים הקליניים (שלב 2 ו 3).
גם הגישה שהם מציגים די רצינית ומקצועית והם פחות מפריחים סיפורי פוגי כדוגמת חברות ביו קיקיוניות.
הפיזור ע"פ מספר חברות גם מאפשר פיזור קטן, מה שמצמצם סיכון (שאכן התממש, בחברה בת בשם דיפארם). בתור נייר מקומי ראשון להתעסק איתו הם נראים לי לא רעים בכלל.

אפשר גם אלביט מדיקל, של זיסר, אשר מורכבת בעצם מ 2 חברות: אחת מכשור רפואי ותיקה ואחת ביו לקראת סוף ניסוי קליני שלב 3.

למעלה