על איזה מכשיר אתם ממליצים?

אברמי ח

New member
על איזה מכשיר אתם ממליצים?

במסגרת מסלול מסוים הוצע לי המכשירים הבאים חינם, או בהחזר מלא. אשמח לשמוע את דעתכם. מה המכשיר שהייתם בוחרים לעצמכם? תודה מראש. נוקיה 2610 נוקיה 6070 נוקיה 6288 נוקיה E65 סמסונג E250 סמסונג X510 סמסונג Z240 סמסונג C450 סמסונג J630 סוני אריקסון K610i סוני אריקסון K800i סוני אריקסון Z610i סוני אריקסון K530i סוני אריקסון W880i

אליהו88

New member
בוא תכתוב בצורה יותר פשוטה

מה אתה רוצה שהמכשיר יהיה בשבילך. שיחות וסמסים? מוזיקה? גלישה מסיבית? מצלמה? סנכרון למחשב? -לפי מה שתכתוב אני יוכל בע``ה להתאים לך מכשיר

אברמי ח

New member
זה מה שחשוב לי

גלישה, רדיו, שיחות עם ספיקר, וקצת מוזיקה. יש מצב שאני ימכור את המכשיר הזה איך שאקבל אותו, ממש חדש.

אליהו88

New member
שיחות עם ספיקר-

אתה מתכוון לעוצמת ספיקר גבוהה. או עצם זה שיש לו ספיקר... ובגלישה, אתה גולש הרבה? -ההתלבטות שלי מה להמליץ לך קצת קשה.

אברמי ח

New member
הספיקר חשוב

לא ממש חזק, אבל שלא יהיה שקט מידי. זה מכשיר נוסף, כך שלא נראה לי שאגלוש בו הרבה. כמו שכתבתי, יתכן ואמכור אותו מיד, כך שעדיף את המכשיר הכי יקר וטוב.

אליהו88

New member
לך בכיוון הסוני אריקסון

לא חשוב צדפה -וגם אנשים לא אוהבים אז ירד הz. הk810 נראה מרשים קצת לדעתי, אבל גדול וכבד. הw880 מצויין למוזיקה. והk530 הוא מכשיר שאני מאוד אוהב באופן אישי /tapuzforum/images/emo91.gif בקשר לנוקיה- ה2610 וה6070- אין להם מוזיקה. ה6288- מאוד זול בשוק הפתוח -בהנחה שאתה מתכונן למכור אותו. והe65 סתם לא יהיה לך נוח להשתמש בו. הסמסונג- ירד בגלל שלדעתי הספיקרים שלהם לא מומלצים

אליהו88

New member
כמו שבחרת w880

אם הם באותו המחיר למה שלא תרויח גם מכשיר שמעולה במוזיקה?

אליהו88

New member
חשבתי ללכת בכיוון הסוני אריקסון

אבל מוזר שהציעו לו k610- המכשיר הזה כבר לא נמכר באורנג` /tapuzforum/images/emo122.gif

למעלה