על איזה מכשיר אתם ממליצים לקיצוץ עשבי תיבול? לא משנה ידני/חשמלי העיקר שיעבוד טוב

alon120

Member
תודה. ידוע לך איפה ניתן להשיג וכמה זה אמור לעלות?
והאם מוצרים חשמליים לא כדאי כי רק היקרים מביניהם עובדים באמת?

GoldenEyes

Well-known member
יש כאן ב 29 ש"ח

michal@gal

Active member
מנהל
וכאן ב 24 ש"ח
המספריים לא מוצלחים. לא חותכים קטן והנקיון שלהם בעייתי. אחרי כמה שימושים זנחתי אותם וחזרתי לסכין.

alon120

Member
אוקיי. ודבר אחרון איך אתם ממליצים לקצוץ בצל? עם סכין או שגם לזה יש כלי נוח?

uty

Member
אוקיי. ודבר אחרון איך אתם ממליצים לקצוץ בצל? עם סכין או שגם לזה יש כלי נוח?
קוצץ עם חוט.
יש בכל מיני גדלים. יש כאן ב 39 ש"ח. מתארת לעצמי שאפשר גם למצוא בפחות

alon120

Member
קוצץ עם חוט.
יש בכל מיני גדלים. יש כאן ב 39 ש"ח. מתארת לעצמי שאפשר גם למצוא בפחות
עם יד על הלב זה באמת עובד טוב? אני לא רוצה להתאכזב

yair_bar

New member
מנהל
עם יד על הלב זה באמת עובד טוב? אני לא רוצה להתאכזב
ניסיתי פעמיים את המספריים - לא היה לי יותר מדי נוח. הבעיה במכשירים שקוצצים את הבצל זה שצריך אותם וברוב המקרים פשוט חוזרים לסכין

uty

Member
עם יד על הלב - עובד מצויין. גודל הקיצוץ הוא לפי מספר המשיכות בחוט ומגיע לקיצוץ דקיק ועדין.
אני רכשתי את המכשיר הקטן, ישנם כמה גדלים, ומשתמשת בו הרבה. לא בוכים תוך כדי קיצוץ...

alon120

Member
יאללה אני קונה. לא איכפת לי לשלם אפילו פי 10 אבל חשוב שזה יעבוד לכן שאלתי. את המספריים כבר הזמנתי מסין כי זה קטנצ'יק אבל את המכשיר הידני אני אקנה מפה. תודה לכם

ברוב המכריע של המקרים אני משתמש בסכין שף. זה מצריך סכין טובה ומיומנות. אבל זה נכון ומומלץ לכל פעילות החיתוך במטבח.
למצבים החריגים שצריך לקצוץ כמות גדולה, ו/או קיצוץ דק במיוחד, אני משתמש בסכין יעודית, כמו זו שבתמונה (הארוכה יותר). עובדת מצוין, ומתאימה גם למוצרים אחרים, כגון בשר.

קבצים מצורפים

• dd6b3ec77b5c3413a10bdf1d9aa1eeb3.jpg
    dd6b3ec77b5c3413a10bdf1d9aa1eeb3.jpg
    KB 13.1 · צפיות: 2

alon120

Member
ברוב המכריע של המקרים אני משתמש בסכין שף. זה מצריך סכין טובה ומיומנות. אבל זה נכון ומומלץ לכל פעילות החיתוך במטבח.
למצבים החריגים שצריך לקצוץ כמות גדולה, ו/או קיצוץ דק במיוחד, אני משתמש בסכין יעודית, כמו זו שבתמונה (הארוכה יותר). עובדת מצוין, ומתאימה גם למוצרים אחרים, כגון בשר.
תוכל לומר לי מה האורך של הסכין? אני מוצא אותה בעליאקספרס ואני אזמין משם כי זה לא דחוף לי. אני רק רוצה לוודא שלא אקבל סכין מיניאוטרית

ויוי 25

Well-known member
לנו יש קוצץ מזון משולב:
לקוצץ מיכל קטן של "חברת בראון" , קוצץ את עשבי התיבול ממש טוב.
בנוסף הוא קוצץ גם גבינות קשות (כמו קשקוול וכו'.) ו וגם מערבל תערובות שונות ,
ומרסק פירות רכים ,כמו אפרסקים,קיווי ,בננות וכו'.
בערכה זו ישנו גם מקצף-בלון מעולה ומצוין להקצפת חלבונים ושמנת מתוקה.
ובנוסף גם בלנדר מוט איכותי לריסוק ירקות מבושלים למחית ,ולריסוק מזונות לתינוקות.
דוגמא לקוצץ בראון מופיעה כאן:

bali

New member
מנהל
אני קוצצת עשבי תיבול וגם בצל בקוצץ שבא עם סט של בלנדר מוט, בלון הקצפה וכוס גבוהה, ומיכל לקיצוץ. המיכל הזה בא עם סכין כמו של מעבד מזון, וקוצץ ממש טוב, גם בכמויות קטנות. עכשיו בתקופת החגים אפשר למצוא סט כזה בהרבה מבצעים. אני קניתי את הסט של הום סנטר והוא עלה 70-80 ש"ח במבצע אבל זה היה לפני שנתיים בערך. בשופרסל יש סטים כאלה בערך ב 100 ש"ח.

ויוי 25

Well-known member
ממש הזדמנות, כמה נפלא שכיום אפשר לרכוש את הקוצץ עם כול הסט במחיר נמוך.
לשים לה למנוע שיהיה חזק 600 וואט .

למעלה