על איזה כסא אוכל אתן ממליצות?

s p r i n g1

New member
על איזה כסא אוכל אתן ממליצות?

טוב יש עוד זמן כי היא עדיין לא יושבת לבד, אבל נראה לי עוד מעט... כמובן שאני רוצה כמה שיותר זול אבל שיהיה יציב ובטיחותי ועמיד לתקופה שצריך, ואם יש למישהי יד שניה במצב טוב אשמח לקנות...

judith4

New member
לי יש את הכסא של ליפסקי (יותר נכון כסאות)

יציב, קל לניקוי, לא יקר. נדמה לי שמצאתי בחנויות במחירים זולים יותר מאלה שמוזכרים כאן ברשת, משהו בסגנון 150 ש"ח וצריך להוסיף אם רוצים (ואצלי עד מהרה הוצאתי לחלוטין) ריפוד. עולה ויורד, אבל לא מתכוונן אחורנית. יש כיסאות גם במחירים מדהימים של 700 ש"ח - נראה לי ממש מיותר.

המתרשמת

New member
קניתי כסא של ד"ר בייבי

ב399 מעולה. מרופד נח, עולה במצבי גובה ועם הטיה. יפה למדי. יואבי לא סובל בו...

כנסי לאתר של יד שניה

כסאות מכל הסוגים והמינים מצורפות תמונות מחירים זולים ממש כדאי..

טלטל11

New member
אני לא קניתי "כסא אוכל"

עד שישב האכלתי בטרמפולינה, ובערך בגיל 8 חודשים העברתי לכסא ש"מתלבש" על כסא רגיל, וככה הוא יושב אל השולחן. הכי טוב לדעתי, זה עדיין משמש אותו. זה מין "כסא בוסטר" כזה עם ידיות (יש לו גם מגש קטן, להתחלה, מאוד מהר הורדתי אותו), וכשהילד גובהה הופכים אותו על הצד השני שיותר נמוך, ובסוף מקפילים אותו והוא רק מגביה- בקיצור הולך איתך עד גיל 4 פלוס מינוס, תלוי בגובה של הילד. עלה לדעתי משהו כמו 99 ש"ח, את יכולה למצוא בכל החנויות לציוד לילדים ותינוקות. אח"כ גם קניתי מתקפל כזה שיהיה באוטו (עלה 79 ש"ח) למתי שאוכלים אצל חברים וצריך כסא הגבהה בשבילו.

טלטל11

New member
מצאתי לך תמונה של הבוסטר המתקפל

בלינק המצ"ב יש אפשרות גם לרכוש אוןליין:
http://www.babydeal.co.il/Product.aspx?productID=135

shir shir 111

New member
לנו יש כסא כזה

נקנה בזמנו במבצע של "טוב לי לתינוק" ברעננה ב-200 ש"ח

גם לי יש כזה הוא מצויין ../images/Emo45.gif

מתנקה בקלות, הריפוד נשלף, יורד ועולה, יחסית לשאר הכסאות הוא לא גדול ומסורבל מאוד נוח. (הכסא שלי בן 9 וכמו חדש כי הכל פלסטיק)

nina L

New member
אנחנו עדיין אוכלות על טרמפולינות

במציאת כסא הולם למתוקית!

Lucy4

New member
גם אני לא קניתי כסא 'רגיל'

פשוט הכסאות הרגילים נראו לי מגושמים וגדולים ותופסים הרבה מקום קניתי כסא פלסטיק שמתיישב ונקשר לכסא רגיל עם רצועות מתחת לכסא ובגב הכסא- הורדתי את המגש וכך היא אוכלת מהשולחן יחד איתי ביחד בכיף כך שזה לא מרוחק וגם כסא שימושי וקל לשחרר אותו ולקחת אותו איתנו לארוחות אצל משפחה וחברים

s p r i n g1

New member
תודה לכולן על התגובות

נראה לי שבוסטר לא יתאים לכסאות שאצלי בבית, אז כניראה בבוא הזמן, ברגע שהיא תשב לבד יציב אני אחפש את הכסא שהמלצתם עליו...

למעלה