עליתי על דיל חם משהו פחד...

• פותח הנושא BiGuy
  • פורסם בתאריך

BiGuy

New member
עליתי על דיל חם משהו פחד...

גיטרה חשמלית מ-ד-ה-י-מ-ה + מגבר- רק 2000 ש"ח. דיל די טוב, הה?

BiGuy

New member
פירוט

נראה לי שהגיטרה היא של חברת גיבסון (לא בטוח), היא חדשה לגמרי, והיא רק הגיעה מארצות הברית. Happy?

BiGuy

New member
אה, וגם..

המגבר הוא מגבר די קטן (דרך אגב, עוד לא קניתי את הגיטרה), עולה משהו כמו 200 ש"ח בנפרד.

jason newsted

New member
זה לא גיבסון..

אולי אפיפון.. כי זה חברת בת.. בכל מקרה גיבסון הכי זולה בסביבות 5000 שקלים אז זה לא הגיוני..

BiGuy

New member
יכול להיות-כנס לפרוט

אחותי לומדת פיתוח קול ותופים במקום כלשהו... לא זוכר את השם, ובגלל שהיא לומדת שם, נותנים הנחה ע-צ-ו-מ-ה על כלי נגינה. זה למה כתבתי שעליתי על דיל חם משהו פחד, בגלל שנותנים מ-ל-א אחוזי הנחה...

yoavsc

New member
זה יכול להיות גיבסון

אני זוכר , כשבאתי לקנות את הגיטרה החשמלית שלי, המוכר בכלי זמר הראה לי גיבסון אמיתית, שנראית כמו סטרטוקסטר, עולה 1000 ונשמעת כמו חרא

BiGuy

New member
דרך אגב...

הגיטרה הזו רק הגיעה מחו"ל, והיא נשמעת פצצה. ניסיתי אותה. אם דיסטורשן היא תישמע מ-צ-ו-י-ן!

jason newsted

New member
אגב גיבסון..

אם זה משהו בסגנון לס פול אז היא נשמעת יותר טוב בCLEAN לדעתי..

wiz

New member
היי Meddle...

מה המצב ? מלא זמן לא רואים אותך פה...

yoavsc

New member
עובדה

זה היה גיבסון, מעפן אבל גיבסון, לא אפיפון אלא גיבסון , שנראית כמו סטרט בצבע עץ חום פשוט עם 3 סינגלים בדיוק כמו סטרט ונשמעת כמו סקויר

wiz

New member
אגב דילים...

ראיתי בעיתון מודעה של כלי זמר, והם עושים עכשיו מבצעים על כל מיני גיטרות, מגברים ועוד כלי נגינה... למי שרוצה לקנות משהו כדאי לבדוק.

Distorted...

New member
אנשים: תלמדו -

ל-א ק-ו-נ-י-ם ב-כ-ל-י ז-מ-ר. הם קקות, שירות קקה, הכל יקר בטירוף, ממפרטים, גיטרות, אפקטים, ועד הספוגים של הסטנדים של המצילות. רק בדבר אחד הם לא יקרנים, וזה במגברים, פשוטים בכל אופן. קניתי מהם מגבר 15 ואט של איבנז, מתוק ותותח. חוץ מזה, לא שווה לקנות שם כלום.

HP900PTW

New member
כן,

אבל יש כמה דברים שיש רק להם ואם אתה רוצה לקנות אותם אתה יכול או משומש ... או אצלם...

wiz

New member
זה נכון חלקית...

הם באמת יקרנים והשירות חרא, אבל לפעמים יש להם מבצעים ממש טובים, ואפשר להוציא כלים מעולים במחירים נמוכים... במקרים האלה שווה להיכנס אליהם, לוותר על השנאה הזאת לכמה ימים, ולקנות את מה שרוצים...

metal head

New member
הצעה....

אם אתם יותר בכיוון של HARD ROCK או METAL אז אני ממליץ על ESP, BC RICH, FERNANDES, JACKSON, ו IBANEZ RG... וכמובן שאין כלכך את הגיטרות האלה בכלי זמר חוץ מיבנז שהדגמים שם הם יוחסית פשוטים

Distorted...

New member
:)

הגיטרה הראשונה שלי הייתה בי.סי.ריץ´, ואחריה הייתה לי ג´קסון נחמדה. מכרתי את שתיהן, וקניתי שרוול (CHARVEL). מת עליה.

למעלה