עלים/סיפור מאת חתולון

חתולון*

New member
עלים/סיפור מאת חתולון

עלים/סיפור מאת חתולון הסיפור לא מקורי ..... לא אני המצאתי אותו.... לאיש אחד הייתה בת חולה מאד... הרופא אמר שצריך להטיס את הבת לחו"ל לניתוח דחוף, אך אין ולא היה בנמצא הכסף הדרוש להטסת החולה ואביה לבצע את הניתוח שיציל את חייה. הלך האיש לנסות ולקבל הלוואות בבנקים ובכל דרך אחרת, אך לא עלה בידו להשיג את הכסף המיוחל. בצר לו פנה למגיד עתידות. זה אמר לו שיטוס ללונדון, ושם יקח מונית לעיירה קטנה ליד צ´לסי, שייכנס לבניין ישן ליד בית העיריה, שם צומח עץ זקן בן 200 שנה, והישועה תבוא משם. כיוון שלא היה לו כסף גם לטיסה, הלווה מחבר את דמי הטיסה וטס לשם. האיש שלנו הגיע למקום. לא היה זכר, או מוצא לכסף, לעזרה, או לישועה. הסתובב סביב הבית כשעתיים כשנהג המונית ממתין לו עם מונה מופעל. לאחר שראה שכאן לא תמצא הישועה. אסף לתיק היד שלו עלים יבשים שאסף מהחצר של הבית וסביב לעץ הישן. חזר ללונדון עם המונית ושם פעמיו לשדה התעופה לחזור לארץ. בזמן הבדיקה הבטחונית, השתרך תור ענק, והבודקים לא האמינו שהאיש חוזר מלונדון עם עלים בתיק היד שלו. כמעט החלה מהומה בשדה התעופה , אך הכל הסתיים בשלום... כשישב האיש בכסאו ניגשו אליו הנוסעים ושאלו לפשר העיכוב בדיקה הבטחונית. הוא פתח את תיקו והראה את העלים היבשים. כולם חשבו שהעלים האלה הם "עלי מזל" ותוך שניות מכר לכל נוסעי הג´מבו של "אל-על" כ-400 במספר את כל העלים שהיו לו התיק במחיר של 50 דולאר לעלה. האיש הגיע לארץ עם תיק ריק מעלים, אך עם הכסף הדרוש להטסת ביתו החולה לניתוח בחו"ל. הוא אפילו החזיר לחבר את ההלוואה לכרטיס הטיסה ללונדון. מה אתם אומרים???? אופטימום.... ביקשת סיפורים לפס הצהוב למעלה???? זה שווה? חתולון

טאקילה~*

New member
חתולון...../images/Emo67.gif

אני צריכה ג´ובות לביזבוזים יש לי מלאן עלי דפנה 25$ לעלה יאלה מי קונה?

חתולון*

New member
טאקילה סוף סוף המסר אצלך

עלי דפנה ב-25 דולאר את דפנה רק ב-50 דולאר אני מעדיף את דפנה? ואת??? רק עלים??? לילה טוב ההמשך מחר חתולון

Cגל

New member
יפה!!! מה המסקנה???

במטוסים של אל על יש אבטחה וביטחון וגם 400 פראיירים על טיסה אחת...

חתולוןןןןןןן לוןןןןן לוןןןןן

חתולון היקר מה שלומך חתולון נחמדון? איך המשפחה ואיך הילדון? אחלה סיפור סיפרת ואת ליבי גמרת סיפור נוגע ללב סיפור עם כאב אבל סוף טוב הכל טוב וסוף העלילה עשתה לי טוב על הנשמה ד"ש לכל המשפחה ומצפה לקרוא את ההודעה הבאה לילה טוב לך ולמשפחתך חן

חתולון*

New member
חן המקורית והאהובה

כמעט פיספסתי את התגובה אלייך לא הייתי סולח לעצמי, הסתרת את פנייך? אני עכשיו כותב ומשלים שלא יחסר אז מקווה לערב פורה ככל האפשר. ד"ש לכל המשפחה חתולון

חתולון*

New member
סיגל סיגל עליתי על הגל(שן)

תודה לך סיגל (וגם לחמתך) תודה לתמיכה הטכנית, של הכבלים (שמעלים את חמתי) לאחר כמעט יומיים בלי מחשב אני יושב כרגע וחושב שאולי אוכל לכתוב הודעות וסיפורים כי אחרת אצטרך להיות מושבת, ובלי קיטורים. חתולון

צוחקת...

New member
לון לון

לקחת הלאאות לטוס לסוע במונית לחפש את הכתובת להסתובב שעתיים לא למצוא לאסוף מלאנים של עלים לעבור בדיקה בטחונית וכל הבאלאגן הזה.... תגיד........ לא יותר קל להיות סתם פקיד בבנק למסחר?

חתולון*

New member
את צוחקת ואני מחייך

אכן, נכון צוחקת, קל יותר למעול העלת לי חיוך על הפנים, זה כבר ייעול. אחרי יומיים בלי מחשב לרפואה מקווה לכתוב הערב עם תשואה. חג שמח היום ל"ג בעומר חתולון

חתולון*

New member
טאקילה ערב טוב

המחשב שלי עושה בעיות וגם "ניתק" לי את קו המחשבה יש לי זמנית "קיבעון" חחחחחחחחחחחחח אם הכל יהיה בסדר אז את תהיי הבאה בתור "לברכות של חתולון" מה לא הבנת??? חתולון

giulietta

New member
חתולון

אתה חושב שזה יעבוד עם העלים מהגינה? יש לי טונות.......

בטח שווה........../images/Emo54.gif../images/Emo39.gif

תמיד תמצא פרייארים , צריך רק לחפש ......
אהבתי

למעלה