עליה במשקל

rain7

New member
עליה במשקל

אז המשקל ממשיך לעלות... ארבעה ק"ג נוספים בשלושה שבועות האחרונים, סהכ 14 קג ואני בשבוע 21+5 היום. קיבלתי הפניה לדיאטנית... האם באמת יש צורך? כי לאכול נכון אני יודעת, לא צריכה שיגידו לי להפסיק חמאה ועוגות...
העמסת סוכר 100 גרם, מישהי יכולה לשתף איך היה לה?

ולחלק המשעשע של היום- מישהי חשבה שאני עוד גג חודש חודש וחצי יולדת :))

simba1231

New member
העמסת סוכר

לגבי העליה במשקל לא יודעת לענות עד כמה זה חשוב ללכת לדיאטנית, אני בדך כלל נוטה להיות חננה וללכת אם אומרים לי גם כשנראה לי זה מיותר...
לגבי העמסת סוכר של ה-100 לי היה די מזעזע. אחרי שאמרתי בהעמסה של ה-50 שאני לא מבינה על מה בנות מדברות עם בחילות וכ"ו הייתי צריכה לעשות את ההעמסה של ה-100. מעט מאוד זמן אחרי ששתיתי את המיץ הזה הרגשתי כאילו אני הולכת להתעלף, בחילות סחרחורת, גלי חום ובשביל להגביר את הבלאגן אז אחרי צום של כמה שעות והמנת סוכר הזאת שני החבר'ה שלי התחילו להתפרע בבטן מה שבכלל הוסיף לשמחה... בשעה הראשונה חשבתי שאני הולכת להתקשר לבעלי שיבוא להיות איתי כי הרגשתי זוועה אבל בסוף הבדיקה כבר היה הרבה יותר טוב. אגב, זה לא אומר כלום כי לידי ישבה מישהי עם לפטופ ועבדה במרץ.
מקווה בשבילך שיהיה לך קצת מזל, ליתר בטחון, הייתי מכינה אולי את העבודה ליום חופש ביום הזה כי זאת בדיקה לא סימפטית בכל מקרה.

rain7

New member
הבחורה לידך גם עשתה 100?

צריך לקבוע תור להעמסת סוכר? או פשוט להגיע למעבדה?
לגבי אקו לב- את יודעת איך הולכת הבדיקה? זה משהו שעושים דרך הקופה או אצל מומחה?

simba1231

New member
כן

את ה-50 בד"כ עושים בסניפים הרגילים של הקופה (בכללית לפחות), בשביל ה-100 צריך לקבוע תור, תשאלי בבריאות האישה איפה זה. בכללית קובעים את התור דרך המוקד הרגיל של הזימון תורים. בסניפים רגילים בכל מקרה קשה לי להאמין שעושים את הבדיקה כי זאת זה סיפור של שלוש שעות. אגב זאת שלידי אמרה שזאת פעם שלישית שהיא עושה את הבדיקה ובפעם שהיא הרגישה רע היא לא היתה תקינה. אצלי מצד שני למרות שהרגשתי זוועה התוצאות היו תקינות, אז אל תסיקי מסקנות מראש...
לגבי אקו לב, לא יודעת לא עשיתי. למה את עושה?

למה עוד חודש וחצי יולדת?

במכבי לא צריך תור. רק להגיע מוקדם.
העסת סוכר של 100 עשיתי פעם אחרונה לפני 10 שנים. מאז אני פטורה...
תוסיפי הרבה לימון ותשתי את זה טיפה חם ותבקשי לחלק לשתי כוסות. זה די מזעזע. גם השתיה וגם ההרגשה. אל תהססי לבקש מהאחיות לשכב כל השלוש שעות

rain7

New member
אני מביאה איתי לימון?

עוד חודש וחצי כי הבטן שלי נראית כמו חודש שמיני ( אם לא תשיעי ) ההערכת משקל היום היתה 490 גרם כל אחד מהם.

kinch22

New member
דווקא לי עזר לשתות את זה קר

האחות השיגה לי קרח ואפשר להוסיף לימון או דיאט ספרייט.
בהריון השני(עם עובר אחד) עשיתי שטות בגלל שבהריון הראשון עבר לי בקלות אז נתנו לי לעשות העמסת סוכר בבית , לחכות ואז לנסוע
לקופ"ח לבדיקת דם-כמעט התעלפתי.
בהריון תאומות -שתיתי לאט ונחתי במרפאה , אך לא בשכיבה , תהיי קשובה לתחושות שלך בזמן הבדיקה.
לגבי גודל הבטן והמשקל- גם אצלי בשבוע 20 וקצת אמרה לי מישהי-לא נורא אוטוטו את יולדת.......אבל העליה הזו נרגעה ולא היה שינוי משמעותי בגודל הבטן עד שבוע 28.
שימי לב האם כמות מי השפיר תקינה? עודף מי שפיר עלול לגרום להאצה בגדילת הרחם והבטן.

Klemantyn

New member
גם אותי שלחו לדיאטנית..

אבל ויתרתי מחשש שאטרוף גם אותה...
אני כרגע שבוע 34 סוגרת 20 קילו, העוברים כרגע עולים במשקל בקצב מסחרר של 200 ג' כל אחד בשבוע ולכן העליה שלי במשקל נעצרה קצת כנראה שהגוף שלי לא עומד בקצב שלהם ותודה לאל הם לוקחים מהרזרבות.. העליה שלך נראית לי סבירה, אין מה לעשות עם הרעב המטורף צריך להשתדל לאכול בריא בשביל הקטנים, את העודפים נוריד אחכ..

coc2eerf

New member
משקל נושא רגיש

היי
אותי גם שואלים מתי אני יולדת כאילו זה יקרה אוטוטו ואני בכלל באוגוסט אמורה.
אני בשבוע ה19 ובטני מפוארת למדי, עד עכשיו היה בסדר, השמנתי רק 3 קילו, השבוע הזה קרה משהו מוזר, למרות שאני עם דיקור באזניים נגד רעב אני פיתחתי תיאבון בלתי ייאמן, לדעתי עליתי השבוע 2 קילו, הכי מעצבן זה שאומרים שאני לא אמורה לאכול בשביל 3 ...ממש מעצבן, מחכה שהם יחזרו לשבת לי על הבטן ושלא אוכל לאכול הרבה, שוקלת ללכת לאכלני יתר אנונימיים מרוב תסכול (הולכת לדיקור ולקבוצת דיאטה בכללית וזה לא ככ עוזר)....3.
בהצלחה לכולנו וחסל סדר רגשות אשמה אמן !!!

tamitamar

New member
עליתי 20 ואני בשבוע 26

זה הגיוני?
אני משתדלת לאכול בריא
כמעט לא אוכלת מתוק
לא העלתי הרבה במסביב זה נראה שרק בבטן
אבל זה הגיוני 20 קילו יותר? בשלב הזה?

למעלה