עלות של תרומת ביצית

סיגל1875

New member
עלות של תרומת ביצית

היי בנות לצערי הגעתי לשלב של תרומת ביצית כיצד בכלל מתחילים בתהליך מי נגד מי מה העלות? האם חייבים לנסוע לחו"ל? אני מהצפון איזור חיפה שיהיה לכולן בהצלחה ובשורות טובות

ברוכה הבאה!

כדי לתת לך הכוונה קצת יותר ספציפית יהיה מעולה אם תסכימי לשתף אותנו בגילך, מה עברת עד כה? אילו בדיקות נעשו ולמה את מצטרפת אלינו? הסיבה לכך היא שזה משנה את דרך ההתנהלות בתהליך התרומה - אם את צריכה טיפול דמה או לא, אם את צריכה לכא מחזור או לא וכו'. באזור הצפון יש מספר מסלולים. אני ממליצה לך מאוד "לחטט" בפורום שלנו - קצת להביר את השפה, המידע - כנסי לקישוריות בסרגלים הכחולים בראש העמוד - יש מידע מועיל ורב שיוכל להכניס אותך לעניינים. בכל מקרה - אנחנו כאן איתך לכל מה שתרצי לשאול. בהצלחה! משי

סיגל1875

New member
היי משי

היי משי כל קודם תודה רבה על התגובה אני בת 40 יש לי ילדה בת 6 שהיגע אחרי 7 טיפולי הפריה אחרי 10 חודשים ניקלטתי בהפריה הראשונה ובשבוע 36 היתה לי היפרדות שיליה פנימית והעובר מת ברחם וכמעט גם אני מאז ניסינו 13 שאיבות והחזרות שלא צלחו כל הבידקות תקינות כולל קרישיות השבוע הרופא גם הרים ידיים והציע תרומת ביצית אגב אני עם שחלה אחת. מישהי שמעה משהו על בית חולים אלישע?

וואי וואי

לא פשוט בכלל...מחזקת אותך מאוד - עברת סיפור לא קל ואני מקווה שאת מאוששת ומחוזקת. מה שאת מתארת לצד הטרגדיה הוא שאת יודעת לקלוט היריונות וגם להחזיק אותם - זה נהדר! עכשיו זה רק עניין של ליפול בצד הנכון של הסטטיסטיקה... אני הייתי בתחילת דרכי באלישע והייתי מאוד מרוצה. יש שם מספר רופאים שעוסקים בליווי בתרומת ביצית. אני הייתי אצל ד"ר מנור המקסימה, לצערי לא הצלחנו במסלול הזה ועברנו להדסה שם הצלחנו - לא שינו אצלי כלום רק מקום ורופא (השאיר לי את הפרוטוקול בדיוק כמו באלישע) והצליח. זאת היתה הפעם ה-6 מה שתבחרי - את צריכה סבלנות ונחישות. זה יקרה בסוף...

היי סיגל

א' תמיד תלכי בהרגשה ותומרי לעצמך טוב ומזל שיש תרומת ביצית אחרת לא היה לנו סיכוי בכלל! את צריכה לבחור קודם בפרופ' תעשי בדיקה עם חברות פה עם בנות לצורך העניין אני עושה אצל פרופ' דור שוקי שהוא מקסים אך יש את בידר משיח ולברן שיש עליו המלצות מצוינות! עלות 5000 אירו לא כולל טיסות את לא חייבת לטוס ישנה אפשרות לקבל לארץ מוקפאים חלק אומרים שהחזרה טריה יש יותר סיכוי וחלק אומרים שזה לא משנה אני עברתי את שניהם ללא הצלחה! מאחלת לך בהצלחה!!!!!!!!!!!!!!!

למעלה