עלויות אימוץ בארה"ב-שימו לב

עלויות אימוץ בארה"ב-שימו לב

בהמלצה מהפורום כאן נכנסתי לאתר : ושימו לב מה ראיתי והעתקתי באתר, משתמע מכך שבארהב משלמים רק 12,000$ לאימוץ מאוקריינה. http://www.adoptukraine.com/index.html The following is a detailed breakdown of the costs incurred before and during our trip to Ukraine. Our entire adoption cost just over $12,000.Our Adoption Costs

אבי351

New member
שנחמה טל תראה את זה.כי היא אומרת שהעמותות

בארץ יקרסו אם לא יעלו את המחיר.

תשריט לא דמיוני? המפקחת על האימוצים דואגת...

תשריט לא דמיוני? המפקחת על האימוצים דואגת לאינטרסים של מנהלי העמותות? טוענת שה-20,000$ מהווה סכום נמוך מידי....

אולה *

New member
רק שכחתם לציין שמדובר בשנת 2000!!!

אימוץ עמצאי בשנת 2000.... יופי!

גם בשנת 2000 האימוץ הבין-ארצי

לא עלה 12000$....... ולהזכירך זה כולל הכל- טיסות, כלכלה ויזות מוניות ה-כ-ל!

אולה *

New member
וזה היה אימוץ עצמאי.

אני מכירה מספר זוגות שהביאו ילדים מרוסית באימוץ עצמאי ושילמו רק על כרטיסי טיסה.

י י ל נ ה

New member
בשנת 2000 זה כבר לא היה אימוץ עצמאי, - אנחנו

נרשמנו לאימוץ ב"עמותה מירושלים" בדצמבר 1999, אז 20 עמותות פעלו. חוק אימוץ ביןארצי חדש נכנס בתוקף בשנת 1998, לקח זמן להתארגן ומשנת 1999 פעלו כאמור 20 עמותות. ונכון - היו הרבה מדינות פתוחות והרבה יותר אפשרויות.

י י ל נ ה

New member
לא מדויק,-באותה שנת 2000 אותה עמותה מירושלים

גבה 18.000$ בפרק זמן מסוים עבור אימוצים מאוקראינה. ועוד עמותה אחת, דווקא עמותה קטנה אשר הפסיקה אצ פעילותה מהר גם גבה לא מחיר מקסימאלי.

גם שכר הרופא נכלל בפנים. רק אח"כ מצאו דרך

מתחכמת להעלות את המחיר, והוציאו את עלות הרופא מחוץ לסכום הגלובלי.

י י ל נ ה

New member
לא נדרש היה תחכום גדול מכיוון שחוק לא קובע

חד-משמעי איזה שרותים נכללים בתוך המחיר.

skypit1

New member
עלות האימוץ מאוקראינה

מצאתי אתר אחר של עמותת אימוץ מארצות הברית הפועלת באוקראינה . המחירים שלהם נעים (מעודכן ב 2007 - Last updated: July 26, 2007) בין 20500$ לבין 22700$ . זאת אומרת שהם לא קורסים ואלה המחירים. מצרפת קישור http://www.adopt-sense.com/fees&forms.htm

skypit1

New member
עלות האימוץ המשך

שכחתי להוסיף שהמחיר כולל טיסה 2500$ ו 3500$ ל- personal travel

אולה *

New member
טוב, אני קצת ארחיב

אני מבינה שאת שנאלצים לשלם הון. גם אני הייתי שם. אבל אני מאמינה שעמותות לא מנסות להעלות את המחיר על מנת להתעשר. זה נועד לשיפור השירות, לקידום "עסקים" במדינות אימוץ. לצערינו, מדובר במדינות בהן שום דבר לא עובד בלי שוחד, בלי לשמן את הנשמות הפועלות. חוץ מזה, אני מאוד לא אוהבת דמגוגיה. לכן, כשמביאים קישור לא רלוונטי, אני מגיבה. ושוב, אני לא עובדת באף עמותה וגם לא מקבלת מהם אחוזים

אבל כשמביאים את דוגמאת האמריקאים

שמגיעים לאותן הארצות עם הרבה יותר כסף לשיחודים כסיבה להעלאת מחיר האימוץ (אגב בספרד מדובר על 12 אלף יורו בלבד לא כולל הכנת התיק) ומצד שני מביאים כאן קישורים עם עלויות זולות יותר (וכן גם כשזה קרוב לעשרים אלף אבל כולל את הטיסה ואת הרופא זה הופך את זה לעלות הרבה יותר נמוכה) יש צורך לבדוק אם באמת העליה במחיר היא לצורך רווחת הכלל או לצורך רווחת העמותה בלבד. ואני יודעת שאת לא מקבלת אחוזים מאף עמותה אבל בכל זאת עליה של 40 אחוז זה לא עניין של מה בכך, בטח שלא בסכומים כאלו

year of the cat

New member
וכדאי לזכור מאיפה הדיון בכלל הגיע

מהורים שאימצו כבר והתלוננו על כך שנאלצו לשלם סכומים מעבר ל 20000$ ואז העמותות הסבירו שלא ניתן לאמץ במחיר הקיים וכך הגיעו להעלאת המחיר בחוק זאת לא יוזמה של העמותות ומה שיקרה עכשיו, המחיר הרשמי יעלה ואליו ייתווספו תשלומים נוספים

למעלה