עלוב...

uriah113

New member
עלוב...

לא חשבתי שנזכה במקום 19 זה די גרוע..זה היה שיר דוווקא טוב..למרות שחברים שלי אמרו כל מיני דברים שעשות אותו לגרוע...טוב אבל לטורקיה היה שיר יה וגיע לא לזכות..מזל טוב!!!

DAN1EL

New member
צפיתי עכשיו שוב, והגעתי למסקנות:

עכשיו צפיתי שוב בכמה קטעים נבחרים מהאירוויזיון, לא היה לי זמן לראות את הכל, אז ראיתי את ספרד, טאטו, ישראל וטורקיה, ובוסניה-הרצ.- השיר שהצבעתי לו, והגעתי למסקנות הבאות: 1. אתמול שמתי לב שטורקיה זייפה, ולכן הצבעתי לבוסניה ולא לה, אבל עכשיו אני פתאום קולט עד כמה היא זייפה! לדעתי זה נובע מההעובדה שההופעה הייתה מאוד מסובכת וקצת קשה להתרכז בשיר נטו כשצריך לעשות כל מיני דברים מסובכים בהעמדה. אבל לא נורא, אני שמח שטורקיה זכו סוף סוף. 2. טאטו מגעילות אותי כל פעם מחדש. הן לא השקיעו בכלום ולקחו את המקום השלישי רק בגלל השם שלהן! זה כל כך מעצבן! איזה זיופים רצו שם... 3. אני עדין חושב שלבת' לא הגיע לזכות. גם לפני זה חשבתי שזה לא שיר כזה חזק, אבל היא ממש זייפה! מה שכן, ההעמדה הייתה טובה. 4. בוסניה: מדהים מדהים מדהים. אני לא מצטער שהצבעתי להם, למרות שהם בסוף לא קיבלו נקודות מישראל. כל הכבוד לבוסניה!! 5. לישראל פשוט נעשה עוול. השיר והביצוע היה ממש טוב! מקום 19 זה פשוט לא מגיע לנו! ולסיום שאלה חשובה: בהצבעה ה-sms, האם היה צריך לרשום נגיד אתם מצביעים לשיר 3, אז צריך לרשום בגוף ההודעה "03" או "3"?

DAN1EL

New member
ועוד משהו:

זה אולי רק האירוויזיון החמישי שאני רואה, אבל עדיין, אני לא חושב שאי פעם ראיתי כזאת התלהבות של הקהל משיר באירוויזיון, כמו שהתלהבו אתמול מהשיר של טורקיה!!! גם אתמול שמתי לב לזה, וישר חשבתי שכנראה טורקיה תזכה, או לפחות תהיה בחמישיה.

Noamush

New member
והקהל התלהב בצדק

היא הופיעה פשוט מצוין, והצליחה לשיר טוב מאוד תוך כדי הופעה אנרגטית במיוחד, באמת מגיע לה כל הכבוד.

למעלה