עכשיו תורי לתת סקר...

נצנצ

New member
עכשיו תורי לתת סקר...

מה אתם נוהגים לעשות אחרי סקס???? אני ואהובי נשארים במיטה ומסניפים את המצעים, בזמן האחרון התחלתי גם להתקלח אחרי כי זה עושה לי בעיות אחרי זה אם אני לא מתקלחת אחרי. פטריות וכאלה.. אז מה איתכם מה אתם עושים אחרי סקס???????

ohadz

New member
נוהגים אחרי סקס?../images/Emo72.gif

אני מעדיף סקס בזמן הנהיגה... אחחחחח....הריגוש.

../images/Emo6.gif

סיגריה, אלא אם הנודניק לא מעשן (לפחות עד שנצנצ תגמול אותי ), ופעם שניה
בסוף של הסוף, אני מהמתכרבלים...

שיר69

New member
אז ככה

אחרי הפעם הראשונה, סיגריה פעם שנייה: מים, סיגריה פעם שלישית, סחרחורת ,מייייייייים, ועוד סיגירה שנינו שוכבים מעולפים ומחוייכים על המיטה מתחבקים קצת... וזהו. מקלחת אחרי שאני מגיעה לביתה שלי ...

שירוש.... את המקלחת....

אי אפשר ביחד בסוף ? אני מתכוון שאם אני אעשה 3 פעמים עם מישהי ואחרי זה נהיה מעולפים ומחוייכים אז הכי טוב זה ללכת למקלחת חמה ולסבן אחד את השני בכיף... במקלחת כבר אין סקס... אבל ההרגשה קיימת.

את זה תעשה עם החברה שלך

אני מקווה לא לעורר מהומה בפורום [וגם אם כן זו לא ממש בעיה], אבל אם הבחורה שאיתי לא חברה שלי, או מישהי שאני אוהב וכל המטרה היא סקס נטו, אני בהחלט מעדיף להתרחץ לבדי, להסתבן לבדי, לישון לבדי וגם להתעורר לבדי בבוקר. יש אלפא?

kiska20

New member
כמובן,זה הכי כייףףףףףףףףףףף

להתעורר לבד,נכון?

kiska20

New member
שששששששששששששששששש../images/Emo70.gif

הכל יהי בסדר מושי

kiska20

New member
../images/Emo60.gifמותר לי

אני עוד הפעם לא יודעת על מה אתה מדבר................ אבל כמו שאתה יודע,אנשים בגילי עושים הרבה טעויות,ומותר לי,אני בת 20

THE ZX

New member
לא ../images/Emo98.gif

ותפסיקי לנפנף עם הגיל מרוב שימוש הוא יגדל מבלי שתרגישי

P u s s i c a t

New member
צודק

תמיד נמנעתי מזה. מקלחת נראתה לי כמו דבר נורא אישי. לאחרונה יצא לי להתקלח עם מישהו (פעם ראשונה בחיים שאני מתקלחת עם גבר..
) והיה פשוט מדהים
לא האמנתי שדבר כל כך פשוט יכול להיות כל כך נעים ולא - במקלחת לא היה סקס. אבל עדיין - האוירה היתה כיפית נורא

למעלה